ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 12.11.2018

Pokonujemy już ostatnie metry na, jakże w tym roku krótkiej, drodze do Survivor Series. Z tej okazji zobaczymy dzisiaj nie tylko Stephanie McMahon, ale również BROCKA LESNARA!

Witamy w „Mieście Fontann” – Kanas City w stanie Missouri.
Dzisiaj wszyscy Amerykanie, a więc również WWE, świętują Dzień Weteranów.

Galę otwiera battle royal, w którym biorą udział wszystkie tag teamy Czerwonych. Stawką walki jest opaska kapitańska podczas Survivor Series. Starcie nie trwa długo. Jedna z gwiazd ma inne plany…


Strowman niszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze. Kiedy w kwadratowym pierścieniu nie ma już nikogo oprócz Potwora, Braun siada na krześle i bierze do ręki mikrofon. Ma coś ważnego do powiedzenia. Strowman jest już zmęczony bawieniem się w chowanego z Corbinem. Nie opuści ringu dopóki nie położy rąk na Baronie. Wchodzi Stephanie. McMahon próbuje przemówić Braunowi do rozsądku. Ten jest jednak bardzo zdeterminowany. Komisarz Raw obiecuje mu, że jeśli poprowadzi Team Raw do kolejnego zwycięstwa podczas Survivor Series, to spełni każde jego życzenie. W ten sposób dowiadujemy się czego życzy sobie Strowman. Jeśli Czerwoni wrócą z tarczą w niedzielę, a Potwór nie zaatakuje przez ten czas Corbina, to: dostanie walkę z Baronem, a później z Lesnarem o pas Universal; będzie mógł wybrać stypulacje, a GM będzie musiał podpisać dokument, w którym potwierdzi, że zrzeka się wszelkich praw, więc Strowman nie będzie odpowiadał za obrażenia jakie Corbin odniesie. Wchodzi Ronda. Rousey nie jest przyjaźnie nastawiona do Steph. Na początku koncentruje się na przekazaniu wiadomości Lynch, ale po chwili wraca do McMahon. Pojawia się Corbin. Próbuje załagodzić sytuację, ale średnio mu to wychodzi.


Ronda opuszcza ring, a w ślad za nią podąża Corbin. Strowman nie atakuje. Czeka.

Ember Moon vs Tamina
Zwyciężczyni – Tamina
Po walce Jax atakuje byłą przyjaciółkę. Tamina i Nia zostawiają nieprzytomną Ember w ringu.

Corey Graves rozmawia z Rollinsem w ringu. Tematem wywiadu miała być walka mistrza IC z czempionem US – Shinsuke Nakamurą. Rozmowa szybko i mimowolnie schodzi na temat odległy od pierwotnego. Rollins chce odpowiedz na nadal nurtujące go pytanie. Dlaczego Dean? Ambrose pojawia się na titantronie. Były członek Shield chce wytłumaczyć Sethowi swoje położenie. Był niedoceniany w Tarczy, potrzebowali go tylko po to, żeby pomagał im zdobywać tytuły mistrzowskie. Dean zamierza dosłownie „spalić za sobą mosty”.

Zaczyna grać muzyka Angle’a, ale były GM nie pojawia się na arenie. Po chwili muzyka się zmienia. To Ziggler i McIntyre. Drew przypomina jak to w zeszłym tygodniu zniszczył Kurta przy pomocy jego własnych ruchów. Czas Kurta już dawno minął. Przyszłością WWE jest Drew McIntyre. Wchodzi Balor. Finn rzuca wyzwanie Drew. McIntyre akceptuje propozycję Balora…w imieniu Zigglera. Nawet Dolph wydaje się zaskoczony. Szkot dodaje, że tylko jeśli Finn będzie w stanie pokonać kogoś tak doświadczonego jak Ziggler, poważnie rozważy jego wyzwanie.

Dolph Ziggler vs Finn Balor
Zwycięzca – Finn Balor

Backstage. Steph chce, żeby Balor był w teamie Raw podczas w tę niedzielę. Wbiegają Ziggler i Drew. Steph ich powstrzymuje. Tłumaczy, że do zakończenia Survivor Series panuje zawieszenie broni. A więc w zespole Czerwonych zostało jedno wolne miejsce.

Riott Squad jest już w ringu. Ruby nie żałuje tego co zrobiła w zeszłym tygodniu (złamała okulary ojca Nattie). Uważa, że był to świetny dowcip. Dzięki temu zmotywowała królową Hartów. Jej zdaniem Anvil nosił ciemne okulary, żeby nie musieć patrzeć na swoją córkę. Wchodzi Natalya. Riott Squad szybko i sprawnie sobie z nią radzi.

Tag Team Battle Royal o opaskę kapitańską podczas Survivor Series
Zwycięzcy – Chad Gable & Bobby Roode

Brock i Paul stoją w ringu. Heyman gratuluje Braunowi zdolności negocjacyjnych. Już niedługo Bestia po raz kolejny spotka się z Potworem. Oczywiście wszyscy wiemy jak ta walka się zakończy. Paul zmienia temat. Podczas Survivor Series, tak jak rok temu, Lesnar zmierzy się ze Stylesem. Ostatnio AJ był bliski pokonania Brocka. Adwokat zapewnia, że tym razem Bestia nie pozostawi mistrzowi WWE złudzeń. Wchodzi Jinder Mahal. Oferuje Brockowi pomoc w odnalezieniu wewnętrznego spokoju. Czempion zaprasza go do ringu…

Bobby w ringu pręży muskuły. Wchodzi Elias. Zaczyna żartować z Lashleya. Po chwili wstaje i zmierza do kwadratowego pierścienia.

Bobby Lashley vs Elias o ostatnie miejsce w zespole Raw na Survivor Series
Rush przeszkadza Eliasowi w powrocie do ringu.
Zwycięzca przez count-out – Bobby Lashley
Po walce Elias wyładowuje swoją frustrację na Rushy i Lashleyu.

Alexa Bliss – kapitan zespołu kobiet Raw – przedstawia drużynę, którą wybrała. Natalya, Mickie James, Nia Jax i Tamina – te cztery panie na pewno będą reprezentować Czerwoną Tygodniówkę podczas Survivor Series. Pozostaje jedno wolne miejsce. Kobieta, która je zajmie, musi być w stanie poświęcić wszystko dla drużyny. Nawet przyjaźń. Ostatnią członkinię zespołu wyłoni dzisiejszy main event.

Bayley vs Sasha Banks o ostatnie miejsce w zespole Raw na Survivor Series
Tamnina, Mickie i Nia atakują Bayley i Sashę.
Zwyciężczyni – no contest
Jako, że nikt nie wygrał tej walki Alexa przedstawia ostatniego członka zespołu Czerwonych – Ruby Riott.

Przenosimy się na zaplecze! BECKY LYNCH! Mistrzyni rodem ze SmackDown zapięła DisArmHer na Rousey i jest bliska złamania jej ręki! Lynch w końcu puszcza i odchodzi. Ale czy na pewno? BECKY WCHODZI NA ARENĘ! Sama przeciwko siedmiu zawodniczkom. Mistrzyni kroczy z godną podziwu pewnością siebie. WBIEGA ROSTER KOBIET SD!


SmackDown przejmuje kontrolę nad ringiem. W ostatnim szaleńczym zrywie w wir walki rzuca się Ronda Rousey. Nie ma jednak szans walcząc jedną ręką.


Mimo rozbitego nosa Lynch, nikt nie ma wątpliwości kto wyszedł zwycięsko z tego starcia.

Stephanie jest wściekła na zapleczu. Daje Corbinowi do zrozumienia, że lepiej dla niego, żeby Raw zwyciężyło podczas Survivor Series.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783