ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 12.08.2019

Jak zmieni się świat Czerwonych po SummerSlam?

Nadal gościmy w Toronto.

Galę otwiera nowy mistrz Universal. Seth jest obolały, zmęczony, ale bardzo szczęśliwy. Lesnar jest naprawdę trudnym rywalem. Prawda jest taka, że nie można się przygotować na taką potęgę. Bestia jest jak natura – porywcza i nieokiełznana. Rollinsowi wydawało się wczoraj, że nie jest w stanie ujarzmić tej siły. Wtedy z pomocą przyszli mu fani, którzy zmusili go do podwojenia wysiłku. Dziś wie, że wygrał tylko dzięki ich pomocy. Wchodzi The OC. Anderson i Gallows stają za Stylesem, który bierze do ręki mikrofon. Mistrz Stanów Zjednoczonych gratuluje Bestiobójcy kolejnego wspaniałego osiągnięcia. Proponuje mu wyzwanie, które może umocnić go psychicznie. AJ chce się zmierzyć z Sethem w Champion vs Champion matchu. Rollinsowi nie podoba się zmiana w zachowaniu mistrza US. Z przyjemnością nauczy go pokory.

Backstage. Dawkins ma typowe problemy człowieka, który bawił się wczoraj zbyt dobrze. Z kolei Monteza rozpiera energia. Do przedstawicieli NXT dołącza Zayn. Kanadyjczyk ostrzega nowych kolegów. Ta federacja zniszczy ich ducha. Tak było z Rollinsem, Lynch i Joe. Ten ostatni stał się tak milutki, że w zeszłym tygodniu prawie wyciągnął Reignsa z auta po wypadku. Milutki potwór. Szerszy kadr pokazuje nam, że Joe stoi za Samim.

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy turniej King of the Ring!
https://twitter.com/WWE/status/1161070386542288896

Samoa Joe vs Sami Zayn
Zwycięzca – Samoa Joe
Joe przyjął przeprosiny Romana, ale nie zamierza wybaczyć WWE Universe. Bezmyślnie powtarzali kłamstwo i próbowali mu wmówić, że to on jest odpowiedzialny za te ataki. Nie zamierza stawać po ich stronie.

Mizanin czeka na rywala w ringu. Ziggler wchodzi i bierze do ręki mikrofon. Plan Miza był prawie doskonały. Goldberg osłabił Dolpha, a A-Lister będzie mógł dokończyć robotę. Niestety nie pomyślał o wszystkim. Lekarze nie pozwolili Zigglerowi walczyć. Ta walka się nie odbędzie.


The Miz vs Dolph Ziggler
Zwycięzca – The Miz
Powtarza się sytuacja z wczoraj. Ziggler woła Miza, który wraca do kwadratowego pierścienia i ucisza Dolpha.

Backstage. Lynch szanuje Nattie. Teraz szuka kolejnej pretendentki. Ta gra ma proste zasady. Ktoś rzuca jej wyzwanie, walczą i Becky wygrywa. Mistrzyni spokojnie poczeka na kolejnego śmiałka.

Elias zaczyna rozumieć formułę, która opisuje jego koncerty. Kiedy tylko zacznie grać, ktoś mu przeszkodzi.
Wchodzi Ricochet. Gitarzysta zamierza nauczyć go manier.
Elias vs Ricochet
Zwycięzca – Ricochet
Walka kończy się w kontrowersyjny sposób. Na powtórce widać, że Drifter podniósł jeden z barków, ale zła pozycja arbitra nie pozwoliła mu prawidłowo ocenić tej sytuacji.

Rey Mysterio vs Andrade w 2 out of 3 falls matchu
Andrade przypina Mysterio 1:0
Andrade po raz drugi kładzie Rey’a na plecach 2:0
Zwycięzca – Andrade

Michael Cole prowadzi wywiad z Austinem za pośrednictwem Skype’a. Steve chwali Rollinsa. W końcu odkrył kolejne, dotąd nieużywane, pokłady swojego talentu. Stone Cold w końcu wie z jakiej gliny ulepiony jest czempion.

Backstage. Mysterio jest rozczarowany swoją postawą. Pytany o to, co to ma znaczyć, zaczyna mówić o swojej rodzinie.

Backstage. McIntyre nie cofnie się przed niczym, żeby raz na zawsze załatwić swój problem z Alexandrem.

Drew McIntyre vs Cedric Alexander
Zwycięzca – Drew McIntyre

Backstage. Styles uważa, że wczorajsze zwycięstwo Setha, to było naprawdę coś dużego. Gallows przypomina, iż nawet AJ nie potrafił pokonać Bestii. Ta uwaga nie podoba się mistrzowi US, ale nie zmienia to jego nastawienia. Rollins będzie kiedyś dobrym mistrzem. Dziś Phenomenal One pokaże mu czego jeszcze musi się nauczyć.

Backstage. Heyman jest wściekły. Właśnie dowiedział się, że zarząd WWE nie zamierza dać Lesnarowi rewanżu. To niedopuszczalne. Paul nie potrafi znaleźć słów. Zamyka się w szatni Bestii.

No Way Jose vs Robert Roode
Zwycięzca – Robert Roode

Lucha House Party vs Revival
W trakcie walki do ringu wbiega R-Truth. Revival wykonują na nim swoją akcję kończącą i razem go przypinają. Dash i Dawson są mistrzami 24/7! Kalisto wraca do ringu i rzuca się na rywali. Carmelli udaje się położyć Trutha na Dawsonie. Mamy nowego mistrza! Truth i Mella uciekają na zaplecze.

Backstage. Czempion 24/7 świętuje odzyskanie tytułu, przez co staje się mniej ostrożny. Nie zauważa skradającego się Eliasa, który nokautuje go przy użyciu gitary i odbiera mu tytuł mistrza.

Natalya wchodzi do ringu. Rękę ma zabezpieczoną w temblaku. Okazuje się, że doznała kontuzję podczas wczorajszej walki z Lynch. Nie zamierza przepraszać za swoje słowa. Już niedługo będzie zdrowa, a wtedy wróci, żeby jeszcze raz stanąć w szranki z Becky. Dziś śnił się jej ojciec. Powiedział, że jest z niej dumny. Minął już rok od śmierci „Anvila”…
Zaczyna grać muzyka. Czekajcie, brzmi znajomo. TO SASHA BANKS! Najpierw podchodzi do Nattie, przytula ją i próbuje dodać otuchy. Potem dzieją się rzeczy straszne. Sasha zrzuca perukę razem z maską dobrej przyjaciółki.


Banks dewastuje Kanadyjkę. Z pomocą byłej pretendentce przychodzi Lynch. Mistrzyni rzuca się na Banks, ale nie jest w stanie jej pokonać. The Boss powróciła do biura.

Viking Raiders vs Braci Koala Para
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Bliss & Cross są przeciwieństwem IIconics. Będą bronić swoich pasów częściej niż raz na pół roku.

Alexa Bliss & Nikki Cross (c) vs Kabuki Warriors o tytuł mistrzyń dywizji TT
Zwyciężczynie i nadal panujące mistrzynie – Alexa Bliss & Nikki Cross

Backstage. Seth Rollins jest gotowy na starcie ze Stylesem. Przypomina, że pokonał już AJ’a na Money in The Bank. Dziwi go tak wybiórcza pamięć mistrza Stanów Zjednoczonych, ale cóż…to tylko uprzyjemni mu wbicie głowy Stylesa w matę. Gallows miał rację, AJ nie był w stanie pokonać Brocka. Rollins pokaże mu jak walczy człowiek, który dokonał tego dwa razy.

AJ Styles vs Seth Rollins
Anderson odwraca uwagę sędziego, a Gallows atakuje Rollinsa. Arbiter orientuje się, że coś jest nie tak i wysyła mistrzów TT na zaplecze. Nie mogąc się z tym pogodzić Karl i Luke atakują Setha.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Seth Rollins
Z pomocą mistrzowi przybiega Ricochet, ale nie jest w stanie równać się z potęgą OC. Gallows i Anderson kładą go spać i wyrzucają z ringu. AJ szykuje się do wykonania Styles Clash z drugiej liny. Na drodze do ringu pojawia się Braun Strowman! Potwór niszczy po kolei wszystkich członków OC. Nawet Gallows nie może odeprzeć ataku Brauna.


Strowman oddaje Rollinsowi jego pas. Rico, Seth i Braun razem świętują zwycięstwo.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552