ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 11.06.2018

Dotarliśmy. Ostatnia poniedziałkowa gala przed Money in the Bank.

Już pierwsze ujęcie kamery przypomina nam kto i o co będzie walczył w niedzielę. W ringu, na drabinach, znajdują się wszyscy reprezentanci Czerwonej Tygodniówki – zarówno panie jak i panowie. Na arenę wchodzi Angle, który jeszcze raz powtarza jakie są zasady niedzielnego ladder matchu oraz jakie profity może przynieść posiadanie walizki MiTB. Przerywa mu wysłannik Stephanie – Baron Corbin. Samotny Wilk daje Kurtowi i całemu WWE Universe jasno do zrozumienia, że ma większą władzę niż GM na Raw. W tym momencie zaczynają się kłótnie „na drabinach”. Dyskusję rozpoczyna Alexa, która pamięta, że doznała kontuzji którejś części ciała w zeszłym tygodniu, ale nie do końca potrafi sprecyzować czy chodziło o nogę, czy może bark. Jej kłamstwa wykorzystują przeciwniczki, które bezlitośnie ją wyśmiewają. Wśród panów bryluje Owens, który zwraca się bezpośrednio do Corbina. Najpierw chwali nową fryzurę Barona (jest łysy), po czym zgłasza całą listę zażaleń – od tego, że przez swój wzrost Strowman ma nieprzepisową przewagę zaczynając. Mamy jeszcze krótką wymianę uprzejmości pomiędzy byłymi partnerami w Mixed Tag Team Challenge – Braunem i Alexą oraz Finnem i Sashą. Segment kończy catchphrase Brauna, który stwierdza, że podczas Money in the Bank ktoś zostanie przez niego zdemolowany.

Sasha Banks vs Alexa Bliss vs Ember Moon vs Natalya – czyli wszystkie reprezentantki Czerwonego Brandu podczas MiTB ladder matchu w Fatal 4 Way matchu
Zwyciężczyni – Natalya

Backstage. Owens próbuje przekonać Balora, żeby on i Roode pomogli mu w dzisiejszym Main Evencie zdewastować Strowmana tak, żeby nie mógł wystąpić w niedzielę. Sądząc po minie Finna – słowa Kevina dały mu do myślenia.

Breezango vs Dolph Ziggler & Drew McIntyre
Zwycięzcy – Dolph Ziggler & Drew McIntyre
Po walce Dolph mówi, że zeszłotygodniowa przegrana to był przypadek, po prostu B-Team mieli szczęście. Drew podkreśla, że on i Ziggler zamierzają zrewolucjonizować dywizję tag team, demolując wszystkie drużyny, jedną po drugiej.

Backstage. Reigns jest gotowy na swoje dzisiejsze starcie z Mahalem. Czuje sie również przygotowany do swojej niedzielnej batalii z Maharadżą.

Jinder tłumaczy, że zamierza dzisiaj udowodnić Romanowi, że nie jest tak niepowstrzymany jak mu sie wydaje. Maharadża widzi już siebie tryumfującego podczas Money in the Bank.
W ringu pojawia się Big Dog. Okazuje się, że jego dzisiejszym przeciwnikiem nie będzie Mahal tylko The Great…Sunil Singh.
Sunil Singh vs Roman Reigns
Zwycięzca – Roman Reigns
Po walce Jinder wykonuje Khallas na Reignsie.

The B-Team vs Heath Slater & Rhyno
Zwycięzcy i nadal jedyny niepokonany tag team w rosterze – The B-Team
Na titantronie pojawiają się panujący mistrzowie tag team. Klaszczą i gratulują B-Team zwycięstwa. Po chwili Wyatt i Hardy „przeskakują” z ekranu na arenę i twarzą w twarz ostrzegają Axela i Dallasa.

Backstage. Elias obiecuje dać z siebie wszystko, ale może być to trudne, ponieważ jego dzisiejsza publika nie jest najwyższych lotów.

Elias mówi, że to jego ostatni występ bez pasa IC, który zamierza zdobyć na MiTB. Dzieje się coś niesamowitego – nikt nie przeszkadza Drifterowi w występie. Gitarzysta śpiewa o Rollinsie. Po zakończeniu występu pokazuje swoją nową gitarę, na której namalowany jest pas Interkontynentalny. Pojawia się Seth, który atakuje pretendenta i wyrzuca go z ringu. Jako, że Elias zostawił w kwadratowym pierścieniu swój nowiutki instrument jest zmuszony negocjować z Rollinsem, żeby go odzyskać. Panowie ucinają sobie krótką pogawędkę, która mogła zakończyć się tylko w jeden sposób. Architekt wykonuje swój firmowy Curb Stomp niszcząc gitarę Driftera.

Backstage. Owens kontynuuje swój plan. Tym razem rozmawia z Roodem. Bobby tak samo jak Balor zdaje się rozumieć konsekwencje wynikające z udziału i ewentualnej wygranej Brauna w MiTB ladder matchu. Wygląda jakby poważnie zastanawiał się nad propozycją Kevina.

Bayley vs Ruby Riott
Zwyciężczyni – Ruby Riott
Po walce Morgan i Logan przytrzymują Bayley, a Ruby rysuje „R” na brzuchu byłej mistrzyni kobiet.

Coachman poprowadzi dzisiejsze spotkanie pomiędzy mistrzynią kobiet, a pretendentką do tytułu. Jako pierwsza pojawia się Rousey, zaraz po niej do ringu wchodzi Jax. Nia rozpoczyna mówiąc, że w WWE panują inne zasady niż w UFC. Podkreśla, że jest dużo ruchów, ciosów, których nie można wykonywać w UFC, a są legalne w federacji McMahona. Mistrzyni jest bardzo pewna siebie i spokojna, z kolei Ronda coraz bardziej się nakręca. Na zakończenie mamy brawl, który ilustruje to o czym obie panie mówiły. Rousey próbuje zapiąć armbar, ale Jax odpowiada jednym z ruchów, które są zakazane w UFC – headbuttem. Niespodzianka – Ronda w końcu zapina swoją markową dźwignię i zmusza mistrzynie do odklepania! Potem z jakiegoś powodu słyszymy uderzenie w gong, które dobitnie podkreśla fakt, że jeśli to powtórzy się w niedzielę, będziemy mieli zmianę na szczycie dywizji kobiet.

No Way Jose vs Curt Hawkins
Wygląda na to, że Hawkins nie zamierza wyjść do ringu. Sędzia zaczyna odliczanie. Okazuje się, że Curt przebrał się za jednego z imprezowiczów towarzyszących Jose. Ciekawa taktyka nie przynosi jednak spodziewanych rezultatów.
Zwycięzca – No Way Jose, dla Hawkinsa była to 201 porażka z rzędu

Backstage. Roode i Balor dyskutują na temat propozycji Owensa. Dochodzą do wniosku, że to niezły pomysł. Nie zamierzają jednak w pełni ani sobie nawzajem, ani tym bardziej Kevinowi.

WWE po raz kolejny demonstruje swoje wsparcie dla idei Special Olympics.

Przed nami ostatnia rozmowa pomiędzy Samim i Lashleyem. Zayn przygotował tor z przeszkodami. Mówi, że jeśli Bobby będzie w stanie pokonać go szybciej niż on to przyzna, że Lashley rzeczywiście służył w armii (?). Sami nie wierzy w to, że Lashley był w wojsku. Pojawia się Bobby, Renee rzuca monetą i zaczynamy. Rozpoczyna Lashley. Kiedy zbliża się do końca zostaje zaatakowany przez Samiego. Kanadyjczyk dewastuje swojego oponenta.

Backstage. Owens przedstawia swoim nowym „sojusznikom” plan. Finn i Bobby nie chcą słyszeć o jakichkolwiek pomysłach Kevina. Dołącza do nich Strowman, któremu nie przeszkadza fakt, że będzie musiał walczyć sam przeciwko trzem. Co więcej zdaje się być bardzo zadowolony z tego powodu.

Braun Strowman vs Finn Balor vs Kevin Owens vs Bobby Roode
Plan Owensa działa. W zasadzie wygląda to bardziej jak 3v1 handicap niż fatal 4 way. Kiedy Braun zostaje zneutralizowany sojusz przestaje istnieć.
Zwycięzca – Braun Strowman

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778