ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 11.02.2019

W zeszłym tygodniu Seth poczuł moc Bestii. Jak odpowie Królobójca?

Na ostatni przystanek Czerwonych zaplanowano Grand Rapids w stanie Michigan!

Galę rozpoczyna „władza” – Stephanie i Triple H stoją razem w kwadratowym pierścieniu. Krótka reklama Elimination Chamber, streszczenie waśni pomiędzy Becky Lynch a małżeństwem i na w końcu ciekawa, nowa informacja. Proszę państwa – Becky poszła do lekarza! Co prawda nie skorzystała z usług specjalistów zatrudnionych przez WWE, ale udała się do swojego zaufanego medyka. Wchodzi Becky. HHH przekazuje jej wspaniałą wiadomość. Uraz nie jest poważny, nie przeszkodzi jej w starciu z Rondą podczas WrestleManii. Co więcej, Tryplak przeprasza Irlandkę za bezpodstawne oskarżenia. Podsumowując – Lynch nie jest już zawieszona, a jej walka z Rousey jest potwierdzona i na pewno będzie wspaniała. Jeśli uważacie, że wygląda to zbyt sielsko, to macie rację. Taka sama myśl musiała pojawić się w głowie Stephanie, która przejęła pałeczkę od męża. Becky otrzyma to wszystko, jeśli pokaże, że potrafi schować dumę do kieszeni i przeprosi za swoje zachowanie. Mamy problem, ponieważ Irlandka nie czuje się winna. Z chęcią zawalczy z Tryplakiem, Stephanie i Vincentem, ale nie zamierza się kajać. Steph rusza na Becky i pewnie doszłoby do rękoczynów, gdyby nie obecność Króla Królów. HHH daje Lynch wybór: przeprosi i zachowa szansę na zdobycie mistrzostwa dywizji kobiet na Raw albo straci wszystko. Czas na podjęcie decyzji? Do końca Raw.

Sasha Banks & Bayley vs Sarah Logan & Liv Morgan vs Tamina & Nia Jax przegrane rozpoczną elimination chamber o pasy TT
Zwyciężczynie – Nia Jax & Tamina (Nia Jax przypięła Bayley, więc to Sasha i Bayley rozpoczną elimination chamber przeciwko któremuś z zespołów ze SmackDown)

Elias siedzi na swoim stołku i szykuje się do wykonania najnowszego utworu.

Backstage. Przenosimy się na zaplecze gdzie jesteśmy świadkami rozmowy Balora z Lynch. Finn radzi Becky (nie wprost), żeby przemyślała swoje postępowanie. Duma doprowadziło do upadku wielu wojowników.

Wracamy do ringu. Drifter jest zapowiedziany po raz kolejny.

Pojawia się wideo, które podsumowuje ekscytującą drogę, jaką przebył Rollins przez ostatnie 365 dni.

Elias powraca na ekran, naprawdę wściekły. Zapowiedziany po raz trzeci, ma nadzieję, że to już koniec niespodzianek.
Wtedy pojawia się Lucha House Party. Wściekły Gitarzysta zamierza wykonać swoją piosenkę mimo przybycia luchadorów. Oni nie mają absolutnie nic przeciwko temu. Utwór jest oczywiście o mieszkańcach Grand Rapids i nie przedstawia ich w najkorzystniejszym świetle. Kalisto i przyjaciele nie są zachwyceni. Ten pierwszy pragnie spróbować swoich sił w roli muzyka. Okazuje się, że gitara nie jest mu obca. Elias proponuje, żeby spróbowali zagrać w duecie. Jednak Kalisto nie do końca zrozumiał o co chodziło Gitarzyście…

Bobby Lashley będzie oglądał następne starcie z bliska – zajmie miejsce obok ringu.
Finn Balor vs Drew McIntyre
Zwycięzca przed dyskwalifikację – Finn Balor
Na pomoc Irlandczykowi przybiega Kurt Angle. Jednak zostaje wyłączony przez Corbina. Kiedy okazuje się, że dłoń byłego GM’a nie wystarczy, pojawia się Strowman.

Finn Balor & Braun Strowman & Kurt Angle vs Baron Corbin & Drew McIntyre & Bobby Lashley
Zwycięzcy (pomimo tego, że stopa Balora leżała na linie) – Baron Corbin & Braun Strowman & Kurt Angle
Po korekcie niedopatrzenia arbitra walka zostaje zrestartowana!
Finn Balor & Braun Strowman & Kurt Angle vs Baron Corbin & Drew McIntyre & Bobby Lashley
Zwycięzcy – Finn Balor & Braun Strowman & Kurt Angle

Nikki Cross vs Ruby Riott
Zwyciężczyni – Ruby Riott

Backstage. Lynch spotyka Rondę. Jej niedoszła przeciwniczka ma nadzieję, że Becky pokaże z jakiej gliny jest ulepiona i przeprosi. Jeśli tego nie zrobi, to będzie oznaczało tylko jedno. Boi się mistrzyni.

W ringu pojawia się Seth Rollins. Zwycięzca Royal Rumble opowiada o ostatnim roku swojej kariery. To był dla niego bardzo owocny czas ukoronowany tym zwycięstwem w Arizonie. Wspaniałym zakończeniem historii byłaby viktoria podczas WrestleManii. Lecz do tego daleka droga. Jak daleka? Rollins ma dwie wiadomości. Złą – ta droga będzie wyboista. W zeszłym tygodniu przyjął sześć razy F-5 i wszystko go boli. Dobrą – na końcu tej drogi jest zwycięstwo. Mimo bólu jest w stanie wstać, chodzić i walczyć. Nadal ma szansę pokonać Lesnara, nawet jeśli miałaby to być ostatnia walka w jego karierze. Wchodzi Heyman. Jego zdaniem Seth nie może pokonać Brocka. Człowiek nie jest w stanie zwyciężyć Bestii. To kwestia DNA. Według Heymana ta samobójcza misja może zakończyć się tylko w jeden sposób i nie spodoba się on fanom Rollinsa. Królobójca zapewnia go, że nie obchodzi go czy będzie musiał poświęcić swoją karierę, dobre imię, czy będzie zmuszony zaprzedać duszę diabłu. Lesnar trzymał WWE w garści przez dwa lata. Seth położy temu kres. Za wszelką cenę.

Deam Ambrose vs EC3
Zwycięzca – Dean Ambrose

Backstage. Alexa Bliss jest chyba pierwszą osobą, która odradza Becky przeprosiny. Z oczywistych powodów.

Revival vs Bobby Roode & Chad Gable (c) o pasy TT
Zwycięzcy i nowi mistrzowie TT – Revival

Przyszedł czas. Becky Lynch stoi już w ringu. Po chwili dołączają do niej Stephanie i Triple H. Irlandka jest zdecydowana. Jeśli wszystko co ją powstrzymuje to słowa… Becky przeprasza Stephanie i Tryplaka. Ściska ich prawice i wydaje się, że już po wszystkim. Małżeństwo opuszcza ring, a walka Rondy z Becky wraca na afisz. Rousey zmierza do ringu i staje twarzą w twarz z Lynch. Piękny moment przerywa Vincent Kennedy McMahon. On nie przyjmuje przeprosin Becky. Nie podoba mu się nastawienie Lynch, jej zachowanie i zarozumialstwo. Zawiesza ją na 60 dni, co oznacza, że kara skończy się 5 dni po WrestleManii. Miejsce Lynch zajmie gwiazda jedyna w swoim rodzaju, ułożona, znająca zasady, stworzona, żeby błyszczeć – Charlotte Flair!