ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 10.12.2018

Już w tę niedzielę zawodnicy zmierzą się w starciach, w których dozwolone będzie użycie stołów, drabin i krzeseł. Jednak zanim to nastąpi czekają nas emocję związane z kolejnym odcinkiem Monday Night Raw.

Ostatnie przygotowania do niedzielnej wojny Czerwoni poczynią w San Diego, jednym z największych miast stanu Kalifornia.

W ringu stoi Seth Rollins. Mistrz IC nie będzie dzisiaj mówił o walce, która czeka go w niedzielę. Jego rywalizacja z Deanem pochłaniała go całego przez ostatnie tygodnie, ale to nie oznacza, że nie widział co się przez ten czas działo na Raw. A działo się, jego zdaniem, nie najlepiej. Z tego tytułu Seth zaprasza do ringu Corbina. Kiedy Baron stoi już naprzeciw niego w kwadratowym pierścieniu zaczyna swój wywód na temat poziomu Czerwonej Tygodniówki. Rollins mówi głośno wszystko, co większość z nas myśli. Wytyka wszystkie błędy ery Corbina. Nawiązuje do „przezabawnych” żartów z „wypadku” Mavericka, denerwuje go sposób w jaki traktowani są The Revival, nie jest zadowolony z czasu, jaki na ekranie spędza co tydzień GM, ani z absencji mistrza Universal. Generalnie nie podoba mu się absolutnie nic. Corbinowi nie zależy na jego opinii. W niedzielę Ambrose przejmie tytuł mistrza IC, a Baron zwycięży Brauna Strowmana przez walkower i zostanie permanentnym Generalnym Managerem. Seth bardzo chce stanąć dzisiaj w szranki z GM’em. Corbin nie jest zainteresowany. Rollins zmienia ofertę. Teraz chce, żeby Baron stanął przeciw niemu w walce na zasadach TLC. Nazywa Barona (kilkanaście razy) tchórzem. Corbin przyjmuje propozycję, ale dodaje coś od siebie. Seth będzie musiał położyć na szali pas mistrza IC.

Backstage. Seth twierdzi, że zrobił to co powinien. Tego wymaga się od prawdziwego czempiona.

Dash Wilder szybko zareagował na wypowiedź Setha:

Bobby Roode & Chad Gable vs AoP (c) & Drake Maverick o mistrzostwo dywizji TT na Raw
Drake wchodzi do ringu po raz pierwszy w tym starciu i zostaje momentalnie przypięty przez Roode’a! Nowi mistrzowie!!
Zwycięzcy i nowi mistrzowie dywizji TT – Bobby Roode & Chad Gable!

Backstage. Nowi mistrzowie TT celebrują swoje wspaniałe zwycięstwo!

Natalya wchodzi do ringu. Mówi o braku szacunku, jaki okazała jej Ruby Riott. Zapewnia, że w niedzielę użyje wszystkich emocji, jakie nią targały od śmierci ojca, żeby nie tylko pokonać Ruby, ale również ją wychować. Wchodzi Riott. Ma prezent dla swojej rywalki. To stół z podobizną Jima Neidharta. Ruby obiecuje Nattie, że podczas TLC znowu wejdzie w bliskie relacje z ojcem, kiedy wyląduje na tym stole.

Ziggler nie chce pomocy Balora. Nie zamierza się definiować jako „dobry” czy „zły” w tej rywalizacji. Po prostu jest tym kim zawsze był. Dolphem Zigglerem.

Drew nie obchodzi co Dolph miał do powiedzenia. Nikt nie jest, ani nie był niepokonany. Jednak McIntyre chce dzisiaj pokazać, że pierwsza porażka wyzwoliła w nim wolę zwycięstwa, jakiej jeszcze nigdy nie czuł.
Drew McIntyre vs Dolph Ziggler
Zwycięzca – Drew McIntyre
Po walce Drew zdewastował Dolpha.

Alicia Fox vs Bayley
Zwyciężczyni – Bayley

Backstage. Dean Ambrose nie chce, żeby nazywano go „Lunatic Fringe”.

Elias jest już na arenie. Śpiewa o piosenkę o Lashleyu. Niezbyt pochlebną.
Elias vs Lio Rush
W trakcie starcia Lashley atakuje Gitarzystę. Sędzia – Slater – ma właśnie ogłosić Eliasa zwycięzcą przez DQ, ale Bobby podchodzi do niego i szepcze mu coś od ucha. Heath nie dyskwalifikuje Rusha. Lashley atakuje Eliasa jego własną gitarą.
Zwycięzca – Lio Rush

Alexa Bliss ma poprowadzić ostatnie spotkanie Rondy i Jax przed ich starciem na TLC. Cóż, Bliss nie ma za dużo do powiedzenia. Jako pierwsza do kwadratowego pierścienia wchodzi Nia. Samoanka zamierza zniszczyć swoją rywalkę. Potrzebowała tylko jednego ciosu, żeby złamać nos Lynch. W niedzielę nie poprzestanie na jednym uderzeni. Będzie używać swojej zabójczej prawej pięści tak długo, jak to będzie możliwe. W końcu zmusi Rousey do poddania się i zaakceptowania porażki. Wbiega Rousey. Tamina i Jax przegrupowują się i otaczają Rondę. Z pomocą mistrzyni przychodzi Ember Moon.

Ember Moon vs Tamina
Zwyciężczyni – Ember Moon

Pierwszy raz od sześciu lat będziemy oglądali walkę na zasadach Tables, Ladders & Chairs na Raw. Wszystko wskazuje na to, że na straży zasad w tej walce stanie Heath Slater.

Baron Corbin vs Seth Rollis (c) w TLC matchu o pas Interkontynentalny
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Seth Rollins

Zawodnicy tworzący Czerwony Roster nie opuszczają Kalifornii, ponieważ TLC również odbędzie się w tym regionie. Powrócą. Ale może zostawię tę kwestię byłemu gubernatorowi stanu, który może pochwalić się na tym polu ogromnym doświadczeniem:

Tags:,
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552