ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 10.09.2018

Wieczór legend. Podczas dzisiejszej gali zobaczymy Króla Królów – Triple H’a oraz człowieka o wielu twarzach – Micka Foleya. Czy The Shield pozbiera się po laniu, które zafundowała im w zeszłym tygodniu część rosteru dowodzona przez Drew, Dolpha i Brauna?

WWE wraca do miasta, które było gospodarzem WrestleManii 34 – witajcie w Nowym Orleanie w stanie Luizjana!

Renee Young na stałe dołącza do zespołu komentatorów. Gratulacje!

Rozpoczynamy ostatnie Raw przed HiaC! Jako pierwsi do kwadratowego pierścienia wchodzą McIntyre, Ziggler i Strowman. Wokół ringu stoi większosćć „złej” części rosteru. Dolph przypomina wszystkim oglądającym co przytrafiło się członkom The Shield pod koniec zeszłotygodniowego epizodu. Drew twierdzi, że to nic w porównaniu z tym co on i Ziggler zaplanowali dla B-Team podczas dzisiejszego rewanżu. Ostatnie słowo należy do Brauna Strowmana. Potwór, który już w tę niedzielę stanie przeciwko Reignsowi w klatce Hell in a Cell, zamierza kompletnie zniszczyć swojego panującego mistrza. Pomóc mają mu w tym jego nowi sojusznicy „Dogs of War”.
Proszę państwa – THE SHIELD IS HERE i ma ze sobą zabawki!

Backstage. The Shield kłóci się z policjantami. Pojawia się Corbin. GM prosi Reignsa, Rollinsa i Ambrose’a, żeby oddali broń i opuścili budynek. Jeśli tego nie zrobią, to stracą swoje pasy mistrzowskie i pójdą do więzienia. Członkowie Tarczy nie mają wyboru.

Nikki Bella vs Ruby Riott
Zwyciężczyni – Nikki Bella

Big Show stoi na stage’u z niesamowitymi wojownikami, którzy nie walczą o zwycięstwo w ringu. Każdego dnia stają w szranki z chorobą, która próbuje odebrać im życie. Były mistrz wagi ciężkiej przedstawia tych wspaniałych gladiatorów – synów i córki Luizjany. A są to:

Backstage. Drake Maverick motywuje swoich klientów.

Authors of Pain vs lokalni wrestlerzy
Zwycięzcy – Authors of Pain

Backstage, parking. The Game jest w Nowym Orleanie!

Triple H w ringu, z mikrofonem w ręku. Hunter rozpoczął od prostego stwierdzenia. Na pewnym poziomie przestają cię obchodzić opinie innych ludzi. Wspomniał o wypowiedziach Hall of Famerów, o głosowaniu, w którym wzięli udział członkowie WWE Universe (81% głosowało na zwycięstwo Takera). To doprowadziło Króla Królów do ostatniego epizodu Raw, podczas którego swoją opinię wygłosił Shawn Michaels. No i tutaj pojawił się problem. Wypowiedź HBK’a tak bardzo wstrząsnęła Undertakerem, że ten postanowił stanąć twarzą w twarz z jednym ze swoich największych rywali. HHH przyznaje, że na początku uważał, że Grabarz okazał brak szacunku względem Shawna. Jednak kiedy obejrzał ten segment jeszcze kilka razy doszedł do ciekawych wniosków. Taker przestał szanować twarz, którą codziennie musi oglądać w lustrze. Hunter wyświadczy Deadmanowi przysługę i za cztery tygodnie w Melbourne zakończy jego męki.

Dolph Ziggler & Drew McIntyre(c) vs B-Team o mistrzostwo dywizji TT na Raw
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Drew McIntyre & Dolph Ziggler
Po walce mistrzów TT atakują Ambrose i Rollins. Bójka nie trwa długo, Drew i Dolph szybko opuszczają ring. Jaka będzie reakcja Corbina? GM obiecał, że jeśli Tarcza pojawi się na Raw, to Rollins i Reigns stracą swoje tytuły mistrzowskie, a cała trójka pójdzie do więzienia.

Backstage. Corbin krzyczy na Ambrose’a i Rollinsa. Seth tłumaczy mu, że bez Romana nie ma The Shield, więc technicznie nie złamali zakazu GM’a. Co więcej, będąc w zeszłym tygodniu w areszcie, Seth poszperał trochę w papierach. Okazało się, że Corbin sfałszował raport. Baron mówi, że Rollins nie ma żadnych dowodów. Wchodzi szeryf i zaczyna czytać Corbinowi jego prawa. GM prosi o możliwość porozmawiania z Sethem w cztery oczy.
Dean rozmawia z szeryfem o ograniczeniach prędkości. Według Ambrose’a to są raczej „sugerowane prędkości”. Rollins wychodzi z biura GM’a śmiejąc się. Dean na pożegnanie mówi policjantowi, że będzie do niego dzwonił kiedy następnym razem trafi do więzienia.
Szeryf nazywa się „Ambrose, G.”.

Kevin Owens vs Tyler Breeze
Zwycięzca – no contest
Przed tym jak mogliśmy usłyszeć gong Owens zaatakował i zdewastował Tylera. Potem KO wziął do ręki mikrofon i wytłumaczył swoje zachowanie. Wszystko sprowadza się do jednej osoby. Bobby Lashley. To on jest powodem, dla którego Owens najpierw odszedł, a tydzień później powrócił na Raw. Kevin uważa, że to Lashley kontuzjował Samiego. Dzięki nowemu kontraktowi, który zakłada, że Owens nie odpowiada za obrażenia jakie odniosą jego oponenci, Kevin zamierza odpłacić Bobby’emu pięknym za nadobne.

Bobby Roode & Chad Gable vs Ascension
Zwycięzcy – Bobby Roode & Chad Gable

Backstage. Corbin spotyka Drew, Dolpha i Brauna. GM informuje mistrzów dywizji TT, że podczas HiaC będą bronić swoich pasów przeciwko Deanowi i Sethowi. Przekazuje również Braunowi informacje od Stephanie. McMahon chce, żeby Strowman zgarnął w niedzielę pas Universal. Braun mówi, że idzie zapolować na Dużego Psa.

Natalya & Ronda Rousey vs Mickie James & Alexa Bliss
Zwyciężczynie – Ronda Rousey & Natalya
Backstage. Elias jest zirytowany, ponieważ dostał źle przygotowany napój. W tym samym czasie Strowman demoluje zaplecze poszukując Romana.

Elias rozpoczyna swój występ od przypomnienia, że New Orleans Saints przegrali swój wczorajszy mecz. Potem, zwyczajowo, obraża mieszkańców miasta, w którym odbywa się show. Przerywa mu Mick Foley. Gitarzysta nie chce słuchać tego co były mistrz WWF ma do powiedzenia. Twierdzi, że Mick powtarza za każdym razem tę samą historię. Oczywiście nie może zaprzeczyć, że Taker vs Foley w Hell in a Cell matchu podczas King of the Ring 1998, to była jedna z tych walk, o których będzie się mówiło do końca dni wrestlingu. Jednak Drifter uważa, że Mick powinien przestać mieszać się w sprawy teraźniejszości i pozostać częścią przeszłości.
Foley rozpoczyna piękną, emocjonalną przemowę:

FOLEY BĘDZIE SĘDZIĄ STARCIA O PAS UNIVERSAL POMIĘDZY REIGNSEM A STROWMANEM!
Co więcej, Stephanie pozwoliła Mickowi zabookować jedną walkę podczas dzisiejszego Raw. Elias zmierzy się z…Finnem Balorem.

Backstage. Strowman nadal sieje zniszczenie „polując” na Dużego Psa.

Finn Balor vs Elias
Zwycięzca – Finn Balor

Backstage. Strowman „przeprowadza wywiad” z Jo. Ta sugeruje mu, żeby udał się do ringu i tam czekał na Reigns Braun uznaje to za wspaniałe rozwiązanie.

Za tydzień, w Dallas w Texasie, The Phenom odpowie na słowa Triple H’a!

Strowman zaprasza Romana do ringu. Kiedy mistrz nie odpowiada na wezwanie Braun nazywa go tchórzem. Mówi, że w niedzielę zniszczy każdego (Reignsa i Foleya), kto stanie na jego drodze do pasa Universal. Roman pojawia się na stole komentatorskim. Braun dołącza do niego na stage’u. Po krótkiej wymianie ciosów panowie wchodzą na stół komentatorski…

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552