ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW – 10.07.2017

Raw otworzył Big Cass, który przypomniał co zrobił z Enzo. Zapowiedział, że zamierza zostać mistrzem Universal. Stwierdził, że ma siedem stóp wysokości i przez to jest na samym szczycie WWE. Wtedy na drodze do ringu pojawił się Big Show. Gigant wyrzucił Cassa z kwadratowego pierścienia.

Samson po raz kolejny próbuje zaśpiewać swoją piosenkę. Kiedy zaczyna grać, na arenie pojawia się Balor.

Finn Balor vs Elias Samson
Zwycięzca: Finn Balor
Po zakończeniu starcia w ringu pojawiają się Hardy Boyz. Gratulują Balorowi spektakularnego zwycięstwa.

Jeff i Matt opowiadają o swoim starciu na Great Balls of Fire. Drażnią się z publiką używając słów „OBSOLETE” (publika zaczyna chantować „DELETE”) oraz stwierdzając, że są trochę „BROKEN”. Koniec końców na drodze do ringu pojawia się The Club. Gallows i Anderson mówią, że bracia Hardy nie mają z nimi szans.

The Club vs Hardy Boyz
Zwycięzcy: The Club
Po walce w ringu pojawia się Revival, które dobija leżących braci Hardy.

Na dzisiejszym MizTV będą przyznane nagrody the Mizzies. Pierwsza – dla najlepszego aktora drugoplanowego trafia do Dallasa i Axela. Obaj są wzruszeni i mówią, że to wszystko dzięki Mizowi. Nagroda dla najlepszej aktorki trafia oczywiście do Maryse, natomiast najwspanialszym człowiekiem w WWE zostaje…..THE MIZ! Mistrz Interkontynentalny stwierdza, że Tozawa, Rollins i Hardyz zapewniali, że zwyciężą na GBoF, ale swoje starcie wygrał tylko A-Lister. Wbiega Ambrose, który atakuje Miza. Dallas i Axel odciągają go od swojego mistrza. Z pomocą Deanowi przychodzi Rollins.

Backstage – Ambrose mówi Rollinsowi, że mu nie ufa. Dodaje, że nie będzie powrotu The Shield.

Sasha Banks & Bayley vs Alexa Bliss & Nia Jax
Zwyciężczynie: Bayley & Sasha Banks

Goldust zapowiada premierę swojego kolejnego filmu: „The Shattered Truth part 2”.

R-Truth vs Goldust
Zwycięzca: Goldust

W ringu pojawia się Angle. Kurt mówi, że po wczorajszym Ambulance matchu Strowman odmówił poddania się leczeniu i nie wiadomo gdzie się teraz znajduje. Zaprasza do ringu Lesnara. Gratuluje mu zwycięstwa. Po chwili w kwadratowym pierścieniu pojawia się Reigns, który stwierdza, że należy mu się walka z Lesnarem. Do ringu wchodzi Joe. Brock, Roman i Joe kłócą się przez chwilę oraz wzajemnie prowokują. Heyman mówi, że to Roman powinien dostać title-shota, ponieważ pokonał Undertakera. Samoa stwierdza, że Paul broni swojego klienta przed jego Coquina clutchem. Joe vs Reings o miano pretendenta.

Corey dostaje jakąś wiadomość – opuszcza swoje stanowisko.
Graves spotyka Kurta i pyta go, czy również otrzymał tę wiadomość. GM ma nadzieję, że rodzina będzie go wspierać, ponieważ zamierza ujawnić całą sprawę za tydzień, a to może doprowadzić do tego, że straci pracę.

Akira Tozawa & Cedric Alexander vs Noam Dar & Neville
Zwycięzcy: Tozawa & Alexander

Wywiad z Rollinsem. Seth stwierdza, że jedno małe zwycięstwo nie zmienia faktu, że Wyatt nie może się równać z Sethem „Freaking” Rollinsem.

Bray Wyatt vs Seth Rollins
Zwycięzca: Bray Wyatt
Po walce Bray znika, natomiast w ringu pojawia się Miz razem z pomagierami. Na pomoc Sethowi przybiega Ambrose.

Na zakończenie show widzimy Kurta, który rozmawia z kimś przez telefon. Kurt mówi temu komuś, że powinni razem ogłosić TO w przyszłym tygodniu światu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552