ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 10.06.2019

Z gorącej Arabii wracamy do prawie tak samo skwarnej Kalifornii. Jak w tym upale odnajdzie się DJ Brock?

Galę otwiera Seth Rollins. Mistrz Universal przypomina o brutalności z jaką potraktował Lesnara. Brock jest w tym biznesie od 2002 roku. Nikt nie miał odwagi, ani umiejętności, żeby potraktować Bestię w ten sposób. Wchodzi Baron Corbin. Pretendent ma dość bycia pomijanym przez Rollinsa. Nie powinien martwić się Brockiem, tylko Corbinem. To Baron stanie z nim w szranki podczas Stomping Grounds. W zeszły piątek sędzia John Cone popełnił serię karygodnych błędów, które doprowadziły do porażki Corbina. Postarał się, żeby został on przykładnie ukarany. To Baron wybierze specjalnego sędziego ich starcia. Rollins nie ma z tym problemu. Wchodzi Sami Zayn. Kanadyjczykowi zależy na mistrzu. Uważa, że ten tytuł mu szkodzi. On i Lesnar pieszczą swoje ego, na czym cierpi jakość produktu. Gdyby na tronie zasiadł Baron, to Seth mógłby odetchnąć. Seth gratuluje Corbinowi znalezienie jednego sprzymierzeńca. Kto stanie za Zaynem? Wchodzi Owens. Kevinowi nie podoba się ton, którego używa Rollins w stosunku do jego przyjaciela Samiego. Seth nie boi się byłego mistrza.


Panowie zmierzą się w walce wieczoru dzisiejszej gali.

Lars Sullivan vs Lucha House Party handicap elimination match
Pierwszy wyeliminowany – Kalisto.
Sullivan demoluje wszystko i wszystkich.


Drugi – Lince Dorado.
Trzeci – Metalik.
Zwycięzca – Lars Sullivan

Backstage. Truth i Mella spotykają grupę pretendentów do pasa 24/7. Nie ma z nimi sędziego, dzięki czemu czempion może uciec.


Becky rozmawia z Lacey. Mistrzyni jest skrajnie pewna siebie. Zamierza pokazać Evans miejsce w szeregu. Pretendentka nie zasługuje na to, żeby stać się twarzą dywizji kobiet. Piach i złoto można znaleźć w tym samym miejscu, ale to nie sprawia, że są sobie równe. Lacey nie daje się zwieść pięknym metaforom. Czuje smród przerażenia. Podczas Stomping Ground udowodni swoją fizyczną wyższość nad rywalką.

Backstage. Alexa przeprasza Nikki, że nie załatwiła jej miejsca w swojej dzisiejszej walce (Bliss i Evans zmierzą się z Bayley i Becky). Uważa Bayley za manipulatorkę. Cross rozumie sytuację przyjaciółki. Stanie w jej narożniku.

Kolejny odcinek MizTV. Gościem Mizanina jest nowy mistrz Stanów Zjednoczonych – Samoa Joe. Czempion jest dość wrażliwy na punkcie słowa „nowy”. Rey ukradł pas, nie pokonał Joe w uczciwej walce. Samoa odebrał mu tytuł po ciężkiej walce. Miz przypomina Joe jak wyglądało to krwawe starcie. Zwraca uwagę na uczciwość Mysterio. Próbuje wytłumaczyć Joe, że nie wolno mieszać spraw osobistych do biznesu. Joe jest lekko zirytowany. Z chęcią skoncentruje się teraz na bliskich Miza. Gęstniejącą atmosferę rozładowuje pojawienie się Strowmana. Zaraz po nim pojawiają się Lashley, Cesaro, Ricochet. Każdy z nich widzi się w roli przyszłego pretendenta.

Braun Strowman & The Miz & Ricochet vs Samoa Joe & Bobby Lashley & Cesaro
Zwycięzcy – Braun Strowman & The Miz & Ricochet (Rico przypiął Cesaro)

Backstage. Corbin nie podjął jeszcze decyzji co do specjalnego sędziego. Podchodzi Sami Zayn…

Becky Lynch & Bayley vs Alexa Bliss & Lacey Evans
Zwyciężczynie – Alexa Bliss & Lacey Evans (Evans przypięła Bayley)

Backstage. Zayn puka do drzwi McMahona. Kanadyjczyk chce pokazać, że jest godny zaufania i to on powinien sędziować starcie Corbina z Rollinsem. Sami chce przejść przez „przesłuchanie”. Ubierze pasiastą koszulkę podczas walki wieczoru pomiędzy Sethem a Kevinem. Shane ulepsza pomysł. Żeby nauczyć się rzemiosła i nie popełniać błędów, Zayn będzie sędzią/komisarzem podczas tej walki. To przygotuje go do wielkiej roli.

Heyman jest wściekły. Nie może zrozumieć dlaczego fani chcą wspierać mistrza, który ucieka przed walką. Koniec z miłym i ułożonym Lesnarem. Brock nie zamierza informować sympatyków kiedy wykorzysta walizkę. Od dziś Rollins musi nieustannie oglądać się za siebie. To nie jest rada, spekulacja czy spoiler. To jest po prostu groźba. Paul nie powie nam nawet czy Bestia jest dziś w San Jose. Może Lesnar będzie specjalnym sędzią podczas Stomping Grounds? Przekonamy się.

R-Truth i Mella utknęli w windzie z EC3, Slaterem, Maverickiem i Alexandrem.

The IIconics vs The Jobbers
Zwyciężczynie – The IIconics

Shane wylicza dokonania Romana. Reigns na pewno dołączy do elitarnego grona Hall of Fame. Dwukrotnie wygrał Royal Rumble. Wielokrotnie walczył w walce wieczoru WrestleManii i ma na koncie wiele tytułów mistrzowskich. Pokonał Lesnara i Undertakera, a to wyjątkowe osiągnięcie. To wszystko nie wystarczyło, żeby pokonać McMahona. Teraz, podczas Stomping Grounds, McIntyre spróbuje powtórzyć dokonanie Shane’a. Szkot zamierza nie tylko pokonać Samoańczyka. Będzie go bił tak długo, aż znikną z jego twarzy wszystkie rysy. Będzie nierozpoznawalny nawet dla najbliższych. Wtedy łaskawie go przypnie i zakończy tortury.
Czas na świętowanie!


Do bawiącej się dwójki dołączają Dash i Dawson. Ze względu na ich lojalność, będą mieli dzisiaj szansę, żeby odzyskać tytuł mistrzów dywizji TT. Mogą dołączyć do zabawy, jeśli przyniosą ze sobą „złoto”.

The Revival vs The Usos vs Curt Hawkins & Zack Ryder (c) o tytuł mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy i nowi mistrzowie – The Revival

Backstage. Seth jest gotowy na wszystkich rywali. Nie boi się gróźb Heymana i układów Corbina. Da sobie radę.

Backstage. Uwięzieni w windzie zaczynają się dogadywać. Pomagają Maverickowi rozwiązać jego problem sercowy. Drzwi do windy otwierają się. Kolejna dawka pretendentów do pasa 24/7. Wywiązuje się bójka. Mella wciąga półprzytomnego Trutha do windy.

Kolejny odcinek Firefly Fun House! Mercy chce po raz kolejny zjeść Rambling Rabbita. Bray ostrzega przyjaciół. Jeśli się nie uspokoją, to będzie zmuszony wezwać Fienda. Po rozmowie z rękawiczkami Wyatt mówi, że Rambling ma szczęście. Rabbit chce wyjawić co naprawdę dzieje się w Fun House.


Bray bije kolegę wielkim młotem, aż wydusza z niego resztki życia. Na koniec reklamuje „ciekawy” produkt…

Kevin Owens vs Seth Rollins z Samim Zaynem w roli sędziego/komisarza poza ringiem
Sami kilka razy pomaga Kevinowi. Rollins wykonuje Curb Stomp i przypina Owensa. Zayn wyciąga z ringu głównego sędziego i przejmuje stery. Seth nie wytrzymuje i łapie Samiego za koszulkę.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Kevin Owens
Seth atakuje Samiego. Z pomocą Kanadyjczykowi przychodzi Baron Corbin. Pretendent wnosi do ringu stalowe krzesło. Rollins odwraca sytuację jednym kopnięciem. Baron ewakuuje się z ringu, a czempion wyładowuje swoją frustrację na Zaynie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552