ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 10.02.2020

Czy Becky Lynch utrzyma swoją pozycję? Co zrobi Flair?

Fajerwerki witają nas w Ontario.

Jako pierwsi przed gorącą kanadyjską publiką pojawiają się Rollins i jego świta. Seth przypomina zgromadzonym o swojej mesjańskiej misji. Mimo, że wśród nauczanych pojawia się opór, wskazuje tu na Owensa, Joe i wikingów, to nie może się poddać. W zeszłym tygodniu jego apostołowie zwyciężyli niewiernych. Niestety następnie Owens i spółka zdecydowali się przeszkodzić Sethowi w zdobyciu miana pretendenta do pasa mistrza WWE. To wszystko nieważne. Rollins przynosi wiadomość, która musi wybrzmieć i zostać zrozumiana. Nie opuści ringu dopóki tak się nie stanie. Wchodzi Owens. Seth sugeruje mu, żeby uważał na słowa. Joe i Ivar zapłacili za swoją arogancję wysoką cenę. Jeśli Kevin chce zostać męczennikiem, to niech mówi. Jednak musi wiedzieć, że to Rollins poświęcił się dla swojego ludu. To on jest prawdziwym i jedynym Mesjaszem. KO ma już dość. Dołączają do niego Viking Raiders. Razem ruszają do ringu. AOP i Murphy opuszczają ring i podejmują walkę z atakującymi. Pozostawionego samego Rollinsa atakuje Samoa Joe!


Po krótkiej bijatyce Owens, Joe, Erick i Ivar wyrzucają rywali z ringu.
Jesteśmy chyba w niedoczasie. Panowie nie mogą nacieszyć się swoim zwycięstwem, ponieważ na drodze do ringu pojawia się Becky Lynch.

Becky Lynch (c) vs. Asuka o tytuł mistrzyni kobiet na Raw
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Becky Lynch
Po walce Irlandka zostaje zaatakowana przez Baszler. Shayna powala Rudowłosą jednym mocnym ciosem. Następnie wypluwa ochraniacz na zęby, odsłania kark rywalki i…wgryza się w niego! Napastniczka opuszcza ring z twarzą usmarowaną krwią rywalki. Becky zajmuje się pomoc medyczna.

Mojo Rawley & Riddick Moss vs. Street Profits
Walka trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund.
Zwycięzcy – Street Profits
Moss jest zdruzgotany po porażce. Mojo nie może się pogodzić z tym, że jego partner został tak szybko i łatwo przypięty. Riddick łapie „przyjaciela” w pułapkę i przypina! Nowy mistrz 24/7!

Backstage. Lynch nie chce jechać do szpitala. Na pewno nie pozwoli się zapakować do karetki. Wyrzuca kierowcę pojazdu i zajmuje jego miejsce. Jeśli Lynch uda się do lekarza, to tylko na swoich zasadach.

Czas na powrót VIP Lounge! MVP zaprasza swojego gościa – Drew McIntyre’a. Szkot wchodzi do ringu przepełniony pewnością siebie. Okazuje się, że panowie bardzo dobrze się znają. Tego typu znajomość daje gospodarzowi prawo, żeby być w pełni szczerym z gościem. Przyznaje, że są w tym rosterze ludzie, którzy uważają, iż Drew nie jest gotowy na walkę o pas WWE. McIntyre nie powinien się nimi przejmować. Jednak dużo łatwiej funkcjonowałoby mu się, jeśli miałby przy boku przyjaciela. MVP proponuje Szkotowi swoje usługi. Pretendent odmawia. Nie jest jak Lesnar, nie potrzebuje tego typu pomocy. Kiedy chce opuścić ring MVP mu na to nie pozwala. Wyprowadzony z równowagi Drew powala przeciwnika. Chwilę później dokłada jeszcze Claymore.

Klip wideo przypominający to, co wydarzyło się pomiędzy Ortonem, a Edge’m.

Angel Garza i Zelina Vega zajmują kwadratowy pierścień. Kobieta przygotowała klip pokazujący zeszłotygodniowe dokonania Angela. Do ringu wpada Humberto i rzuca się na rywala. Jest żądny zemsty. Kiedy panów udaje się w końcu rozdzielić Garza może zająć się swoją dzisiejszą walką.

Angel Garza vs. Cedric Alexander
Zwycięzca – Angel Garza

Backstage. Ripley udziela wywiadu. Pojawia się Logan. Próbuje pokazać swoją wyższość nad Australijką ze względu na swój staż na Raw. Rhea nie wie nawet kim jest ta nieprzyjemna kobieta.

Backstage. Lashley rozgrzewa się przed walką z Ricochetem. Lana rozmawia z dziennikarką. Rico zniszczył marzenie Bobby’ego. Wszechmogący decyduje się jednak samemu udzielić odpowiedzi. Nie jest jakimś marzycielem. Ricochet miał szczęście, skorzystał z okazji. Dzisiaj czeka go brutalne spotkanie z rzeczywistością. Być może nie uda mu się nawet dotrzeć do Arabii.

Logan wchodzi do ringu i wyzywa Ripley na pojedynek.
Rhea Ripley vs. Sarah Logan
To starcie, z wysokości stage’u, będzie podziwiać Charlotte Flair.
Zwyciężczyni – Rhea Ripley
Flair nie odpowie Ripley na jej zeszłotygodniowe wyzwanie. Skąd ma wiedzieć czy rozmawia z właściwą osobą? Być może po sobotnim TakeOver to Belair będzie mistrzynią dywizji kobiet na NXT.

Bobby Lashley vs. Ricochet
Zwycięzca – Ricochet

Randy Orton ma się wytłumaczyć ze swojego bezpardonowego ataku na Edge’a. Chodzi w kółko po ringu z mikrofonem w ręku. W końcu mówi, że to co zrobił, zabolało go bardziej niż Edge’a. Przerywa mu Matt Hardy. On również chce wiedzieć dlaczego Viper zaatakował byłego przyjaciela. Matt przyznaje, że historia jego znajomości z Rated R Superstar jest trudna i często była burzliwa. Był taki okres w ich życiu, kiedy nienawidził Kanadyjczyka i życzył mu jak najgorzej. Jednak wcześniej byli dobrymi przyjaciółmi. Razem z Jeffem i Christianem stworzyli TLC match i nieraz skradli show. Kiedy Edge musiał zakończyć karierę, Hardy porzucił urazę jaką trzymał w sobie przez te wszystkie lata. Kocha wrestling i nie może sobie wyobrazić emocji, jakie musiały wtedy towarzyszyć Edge’owi. Przechodzi do Ortona. Dlaczego? Po co? W odpowiedzi na te pytania Randy próbuje wykonać RKO. Hardy go odpycha. Wywiązuje się bijatyka. Żmii w końcu udaje się wykonać RKO. Następnie idzie po dwa krzesła i traktuje Hardy’ego dokładnie w ten sam sposób, w jaki potraktował dwa tygodnie temu Edge’a.

Backstage. Ruby Riott uważa, że ta cała przemiana Liv, to próba walki z samą sobą. Morgan wie, że nie jest liderką i potrzebuje kogoś, kto wskaże jej drogę. Ruby chce jej przypomnieć kto i dlaczego rządził w Riott Squad.

Aleister Black vs. Akira Tozawa
Zwycięzca – Aleister Black

Becky Lynch wróciła już ze szpitala. Ma opatrunek na szyi. Jest wściekła, ponieważ nie może znaleźć Baszler. Bardzo to wygodne – zaatakować i uciec. Lynch zemści się na Shaynie. Dotrze do napastniczki i pokaże jej, dlaczego nikt nie zadziera z The Man.

Viking Raiders & Kevin Owens & Samoa Joe vs. Murphy & AOP & Seth Rollins
Joe zapina Coquina Clutch na rywalu. Murphy jest zmuszony odklepać. Sędzia nie widzi tego, że jeden z zawodników się poddał, ponieważ Akam i Rezar odwracają jego uwagę. Rollins wykonuje Curb Stomp na Joe. Murphy z trudem przewraca nieprzytomnego przeciwnika na plecy.
Zwycięzcy – Murphy & AOP & Seth Rollins

W zeszłym tygodniu nie było wyników ze względu na sesję, ale dość już tego. W czwartek widzimy się na kolejnym Wednesday Night Wars!