ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 09.12.2019

Ostatni odcinek Monday Nigt Raw przed galą TLC.

Zaczynamy od rozwodu! Tak jest proszę państwa, Jerry Lawler przeprowadzi formalne podpisanie papierów rozwodowych. Jako pierwsza do ringu wkracza Lana. Towarzyszy jej prawnik. Dowiadujemy się, że z okazji tego przedsięwzięcia, zakaz zbliżania się został znacząco zmniejszony, co pozwoli Rusevowi usiąść z Laną przy jednym stole. O wilku mowa – uśmiechnięty Bułgar jest już na drodze do kwadratowego pierścienia. Lanie zależy na tym, żeby rozwiązać to szybko. Był taki czas kiedy WWE Universe było przeciwko Rusevowi. Wszyscy go przezywali, buczeli i gwizdali, kiedy tylko pojawił się na Raw. Jedyną osobą, która cały czas stała po jego stronie, była Lana. Bułgar nie potrafił tego docenić. Siedzący w marynarce, pośpiesznie narzuconej na koszulkę z podobizną Kaczora Donalda, mężczyzna nie wydaje się być poruszony. Chce w końcu podpisać te papiery i zakończyć ten cyrk. Lana chce złożyć swój podpis jako pierwsza. Wygląda na to, że małżeństwo nie rozpadło się tylko ze względu na Ruseva. Apodyktyczność i niezdrowa rywalizacja – to domena Lany. Kobieta odgraża się, iż zabierze mężowi psa. Krótka kłótnia, podpis i papiery trafiają w ręce Ruseva. Mężczyzna chce czegoś w zamian za podpis. Nie, nie chodzi o seks. Pragnie zmierzyć się z Lashleyem w ringu, mano e mano. Pojawia się Bobby. Zamierza poprosić Lanę o rękę kiedy proces rozwodowy w końcu się zakończy. Ruseva to absolutnie nie obchodzi. Kiedy chce złożyć podpis na dokumentach, Bobby rzuca się na niego. Szybko zyskuje przewagę ku uciesze Lany. Wiatry wojny zmieniają kierunek i to Rusev nokautuje kochanka żony, po czym wraca na zaplecze.

Backstage. Owens uważa, że to Rollins wydaje rozkazy AOP. W zeszłym tygodniu ledwo uszedł z życiem. Dzisiaj zemści się na swoich oprawcach. Spotyka po drodze Mysterio. Rey proponuje mu pomóc swojego „przyjaciela”…

Szkot gratuluje Mattowi. Słyszał, że w jego rodzinie pojawił się nowy członek. Zna karierę Hardy’ego na wylot. W ringu zawsze był świetny, ale poza nim…podejmował decyzje, która można poddać w wątpliwość. Drew chce pomóc rywalowi. Jeśli Matt opuści kwadratowy pierścień, to zostawi go w spokoju. Będzie mógł wrócić do domu, do rodziny. Hardy rzuca się na rywala.
Matt Hardy vs Drew McIntyre
Zwycięzca – Drew McIntyre

Backstage. Flair proponuje Lynch, żeby razem stanęły przeciwko Kabuki Warriors. Becky nie ufa Charlotte. Woli sama załatwiać takie sprawy. Zmierzy się z Asuką i Sane w pojedynkę.

Backstage. Owens szuka AOP. Pyta Mojo czy wie gdzie ich znaleźć. Rawley wyśmiewa problemy Owensa. Kevin używa swojego starego „przyjaciela” – atomowego prawego sierpa.

Street Profits vs Viking Raiders (c) o tytuł mistrzów TT na Raw
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Viking Raiders

Do ringu wchodzi Seth Rollins. Chce zmierzyć się z AOP. Dołącza do niego Owens, który chce przy okazji wymierzyć sprawiedliwość Sethowi. Na parkingu pojawia się czarny samochód. Wysiadają z niego Akam i Rezar. Kanadyjczyk nadal uważa, że to Rollins stoi za tymi dwoma bestiami. Seth decyduje się na bardzo odważny krok. Opuszcza ring i wraca na backstage, ponieważ nie jest w stanie przekonać Kevina. KO obiecuje, że jak już poradzi sobie z AOP, to przyjdzie po Rollinsa. Na titantronie pojawiają się Akam i Rezar. Mówią coś w swoim języku, tym razem bez tłumaczenia. Na drodze do ringu pojawia się Zayn w towarzystwie Mojo. Sami otrzymał licencję menadżera, dlatego może pojawić się na Raw. Wyzwoliciel chce pomóc Rawley’owi poukładać sprawy z Owensem. Gorąca krew Mojo doprowadza do…

Backstage. Owens dalej szuka AOP.

Aleister Black vs Akira Tozawa
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Charly ma przeprowadzić wywiad z Humberto. Przerywa jej pojawienie się Vegi i Andrade. Wygląda na to, że klient Zeliny stanie w szranki z Carrillo.

Klip promujący przemianę Liv Morgan.

Andrade vs Humberto Carrillo
Zwycięzca – Humberto Carrillo
Andrade krzyczy na Vegę. Uważa, że ta po raz kolejny przyczyniła się do jego porażki.

Backstage. Rey pokaże, że jest godny nosić nazwisko „Mysterio”.

Buddy Murhpy vs Zack Ryder
Zwycięzca – Buddy Murphy

Backstage. Owens w końcu znalazł furgonetkę AOP. Demoluje ją przy użyciu stalowej rury. Udaje mu się nawet otworzyć tylnie drzwi. W środku siedzi zakapturzona postać. Kiedy Kanadyjczyk próbuje odkryć tożsamość tajemniczego człowieka, pojawiają się Akam i Rezar. Razem pacyfikują Owensa. Postać kryjąca się w ciemności zdejmuje bluzę.
https://twitter.com/WWE/status/1204232109704892416
TO SETH ROLLINS! Rollins żałuje, że musiało do tego dojść. Wykonuje Curb Stomp na Kevinie.

Rollins wychodzi na stage. Nie wie co ma robić. Był na każdym Raw, na każdym PPV. Dwa razy pokonał Lesnara i odzyskał tytuł mistrza Universal. W zeszłym tygodniu Owens zarzucił mu kolaborację z AOP. Kiedy Rollins zaprzeczył – mówił prawdę. Dzisiaj Kevin po raz drugi zasugerował, że Seth ma coś wspólnego z Akamem i Rezarem. Bestiobójca zaprzeczył – mówił prawdę. Wszyscy fani stanęli po stronie Kanadyjczyka. Wtedy Rollins zdecydował się dać ludziom to czego chcieli. Dogadał się z AOP i zamienił bezpodstawne zarzuty w coś realnego.

Backstage. Owens zostanie przewieziony karetką do szpitala.

Becky Lynch vs Kabuki Warriors
Lynch nie pozwala się przypiąć. Japonkom kończy się cierpliwość. Asuka atakuje Irlandkę krzesłem.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikacje – Becky Lynch
Japonki dokładają Lynch jeszcze trochę bólu.
https://twitter.com/WWE/status/1204239242114633731

Backstage. Styles nie może się doczekać momentu, w którym odzyska pas mistrza US. Ma za sobą najlepszy zespół na świecie. Jeśli Orton spróbuje znowu wściubić nos w nie swoje sprawy, to O.C. zakończy jego karierę.

Backstage. Lynch jest opatrywana przez jednego z lekarzy. Wchodzi Flair. Gratuluje Becky wspaniałej postawy. Kiedy opuszcza pokój zostaje zaatakowana przez Kabuki Warriors. Japonki zostawiają ją nieprzytomną na podłodze.

Erick Rowan vs mądrala
Mądrala próbuje wygrać przez count-out. Żeby to zrobić wynosi klatkę ze zwierzakiem Rowana na stage.


Niestety Erick orientuje się w sytuacji i wraca do ringu. Po trzecim finisherze sędzia przerywa walkę.
Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Kabuki Warriors nie boją się żadnego zespołu w WWE.

Backstage. Charlotte siedzi obok Becky w pokoju lekarskim. Decydują się stanąć do walki z Kabuki Warriors.

Backstage. Podsumowanie tygodnia w WWE autorstwa Street Profits. Sypią żartami i informują nas, że walka Lynch i Flair z Asuką i Sane odbędzie się w formule TLC matchu.

AJ Styles vs Rey Mysterio (c) o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Gallows osłania Stylesa i przyjmuje za niego 619. Rey nokautuje również Andersona, ale to daje czas AJ’owi. Pretendent przejmuje kontrolę i wykonuje Styles Clash. Wtedy pojawia się Żmija.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1204249532625641473
Kiedy Styles się odwraca Rey owija się wokół niego. Sędzia klepie w matę trzy razy.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Rey Mysterio