ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 09.09.2019

Już tylko tydzień pozostał do Clash of Champions!

Galę otwiera Steve Austin. Dzieli się z nami kilkoma historiami związanymi z jego występami w MSG. Wspomina Breta i Takera. W końcu przechodzi do sedna. Spotkaliśmy się tutaj, żeby podpisać pewien bardzo ważny kontrakt. Zaprasza do ringu Strowmana i Rollinsa. Panowie stają twarzą w twarz i wymieniają „uprzejmości”. Stone Cold nie traci panowania nad sytuacją i załatwia wszystkie formalności. Na drodze do ringu pojawia się O.C. Styles nie jest fanem Austina. To przez niego fani krzyczą „what?” i w ten sposób przeszkadzają mistrzowi US. Ta dwójka, która stoi z Teksańczykiem w kwadratowym pierścieniu, to tchórze. Nawet nie dali Andersonowi i Gallowsowi możliwości rewanżu! Styles skupia się na Austinie. Rattlesnake wytrzymuje naprawdę długo. W końcu miarka się przebiera. Z pomocą mistrzów TT, Steve wymierza O.C. sprawiedliwość.

AJ Styles vs Cedric Alexander
Gallows i Anderson atakują Cedirca.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Cedric Alexander
Z pomocą Alexanderowi przychodzą Viking Raiders. Z łatwością pokonują O.C.

Backstage. Banks i Bayley mają do siebie pełne zaufanie. Zawsze mogą na sobie polegać. Udowodnią, że prawdziwa przyjaźń może przezwyciężyć wszystko.

Lynch i Flair atakują rywalki przed gongiem. Banks i Bayley odpierają natarcie i przejmują kontrolę nad sytuacją.
Bayley & Sasha Banks vs Charlotte Flair & Becky Lynch
Zwyciężczynie – Charlotte Flair & Becky Lynch

Backstage. Pokojowe pertraktacje pomiędzy Stylesem i Zigglerem kończą się uściskiem dłoni. Co to oznacza?

Rey Mysterio vs Gran Metalik
Zwycięzca – Rey Mysterio

Roman Reigns pojawia się na arenie razem z prawdziwymi bohaterami. Chłopcy i dziewczęta, którzy walczą z nowotworem. Wrzesień jest przecież miesiącem, w którym WWE pomaga tym małym wojownikom. Roman zachęca fanów do wsparcia fundacji Connor’s Cure.

Samoa Joe vs Ricochet vs Baron Corbin – półfinał turnieju King of The Ring
Zwycięzca – Baron Corbin

Lacey Evans vs Natalya
Zwyciężczyni – Natalya

Kolejny epizod Firefly Fun House! Dzisiaj uczymy się o nieznajomych. Wszyscy w Wesołym Przedszkolu są poddenerwowani. Boją się Stone Colda. Mają nadzieję, że Wyatt poradzi sobie z Austinem, tak jak to zrobił z Lawlerem, Balorem i Mickiem. Bray nie przyznaje się do tych ataków. To robota Fienda. Pomaga czarownicy naprawić budzik, który zatrzymał się na „3:16”. Teraz wskazuje „11:19” (1990.11.19 – data debiutu Undertakera). Czy to też ma jakieś znaczenie? Dowiemy się jutro.

Braun Strowman & Seth Rollins & Cedric Alexander & Viking Raiders vs The O.C. & Robert Roode & Dolph Ziggler
Zwycięzcy – Braun Strowman & Seth Rollins & Cedric Alexander & Viking Raiders (Cedric przypina Stylesa)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552