ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 09.07.2018

Przyszedł czas na ostatnie Raw przed Extreme Rules. Przygotujcie się na końcowe poprawki przed ekstremalnym PPV.

Backstage. Reigns zmierza do ringu. Drogę zagradza mu Lashley. Bobby prosi Romana, żeby ten po dotarciu do kwadratowego pierścienia wezwał go do ringu.
Jesteśmy już w ringu. Reigns spełnia prośbę Bobby’ego i zaprasza go do ringu. Pojawia się również Angle i Corbin. GM prosi obu panów, żeby powstrzymali emocje i dali im upust dopiero na Extreme Rules. Jego wypowiedź nie daje jednak wymiernego skutku, ponieważ po chwili dochodzi do brawlu. Wbiegają pozostali członkowie rosteru rozpaczliwie próbując rozdzielić walczących. Udaje się to dopiero po dłuższym czasie. Czekamy na to, co wydarzy się w niedzielę!

Alexa Bliss & Mickie James vs Natalya & Nia Jax
Zwyciężczynie – Natalya & Nia Jax

Bayley i Sasha siedzą u terapeuty. Królowa przytulania stwierdza, że Banks jest egoistką.

Backstage. Wywiad z Jax. Nia mówi, że zniszczy Alexę i odzyska swój pas.

Backstage. Do biura Kurta wchodzi Owens. Kevin po krótkim monologu pokazuje GM’owi zwolnienie lekarskie. Były Universal Champion uważa, że jedynym miejscem, w którym Strowman nie odważy się go zaatakować jest biuro Kurta. Dlatego zamierza spędzić w nim całą noc.

Mojo Rawley vs No Way Jose
Zwycięzca – Mojo Rawley

Backstage. Rollins ucina sobie filozoficzną pogawędkę z Mahalem.

W ringu pojawia się Seth. Architekt tłumaczy zasady Iron Man matchu, w którym zmierzy się z Zigglerem w niedzielę w walce o mistrzostwo Interkontynentalne. Rollins komplementuje panującego mistrza. Uważa, że Dolph jest naprawdę wspaniałym zawodnikiem. Pojawia się mistrz IC razem z Drew. Dochodzi do wymiany „uprzejmości” pomiędzy Dolphem, a Sethem. Zdenerwowany obelgami Rollinsa McIntyre wyzywa Setha na pojedynek. Architekt zgadza się zmierzyć z potężnym Szkotem.

Axel i Dallas kontynuują parodiowanie mistrzów dywizji Tag Team.
Prawdziwie mistrzowie Tag Team pojawiają się na titantronie. Hardy i Wyatt obiecują wyleczyć B-Team z toczącej ich choroby.
Bo Dallas vs Matt Hardy
Zwycięzca – Bo Dallas
Po walce gaśnie światło, a kiedy z powrotem się zapala, mistrzowie TT atakują pretendentów. Zaskoczeni Curtis i Bo nie mają jak się bronić i po chwili leżą nieprzytomni na macie.

Backstage. Wywiad z Lashleyem. Bobby twierdzi, że nie lubi i nie szanuje Reignsa. Zdewastowanie go sprawi mu przyjemność.

Liv Morgan vs Ember Moon
Zwyciężczyni – Ember Moon

Backstage. Wywiad z Finnem. Zanim Balor może się wypowiedzieć, pojawia się Roode. Bobby oznajmia, że razem z Balorem zamierzają dzisiaj odnieść piękne zwycięstwo, totalnie anihilując oponentów.

Backstage. Biuro Kurta. Kevin narzeka na klimatyzację. Po chwili pojawiają się McIntyre i Ziggler. Angle informuje ich, że jeśli Szkot przegra, to w niedzielę nie będzie mógł się zbliżyć do ringu podczas starcia o pas IC.

Elias przygotował piosenkę dla Bostończyków. Wyśmiewa między innymi akcent mieszkańców, co doprowadza publikę do wrzenia. Gitarzysta jest zmuszony zakończyć swój dzisiejszy występ.
Wchodzi Corbin. Proponuje gitarzyście jeszcze jedną piosenkę, tym razem dedykowaną Balorowi. Po wykonaniu prześmiewczego utworu obaj panowie skupiają się na swoich dzisiejszych przeciwnikach.
Baron Corbin & Elias vs Finn Balor & Bobby Roode
Zwycięzcy – Baron Corbin & Elias

Biuro Kurta. Wchodzi Braun. Przestraszony Owens próbuje schować się za Anglem. GM mówi, że nie zamierza działać wbrew lekarzowi, dlatego walka Strowmana z Owensem odbędzie się w niedzielę podczas Extreme Rules. Co więcej – panowie będą zamknięci w stalowej klatce. Strowman na odchodnym rzuca jeszcze, że Kevin strasznie cuchnie strachem.

Backstage. Wywiad z Reignsem. Roman zgadza się z tym co powiedział Lashley. Zamierza nauczyć Bobby’ego szacunku, ponieważ to podwórko należy do Dużego Psa.

Drew McIntyre vs Seth Rollins
Zwycięzca – Drew McIntyre co oznacza, że Szkot będzie mógł wspierać Zigglera stojąc koło ringu