ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 08.07.2019

Ostatnia Czerwona Tygodniówka przed Extreme Rules!

Ostatnio na Raw zachodzą wielkie zmiany. Pojawienie się Heymana na zapleczu, odrodzenie się Clubu oraz powrót Mysterio to tylko kilka z nich. W stanie New Jersey, w którym się dzisiaj znajdujemy, również doszło do rewolucji. Minimalna płaca została podniesiona do 10$ na godzinę!

Seth Rollins % Becky Lynch vs Andrade & Zelina Vega jest to walka na zasadzie eliminacji
Becky eliminuje Zelinę.
Na arenie, w jednym z pierwszych rzędów, pojawia się Lacey Evans. Becky momentalnie rusza w kierunku rywalki, nie zważając na słowa Setha. Lynch i Evans szybko przechodzą do rękoczynów. Rollins odciąga partnerkę.
Rollins przypina Andrade.
Zwycięzczy – Seth Rollins & Becky Lynch
Lynch i Rollins są już prawie na zapleczu. Po raz ostatni odwracają się do fanów i unoszą pasy mistrzowskie w geście zwycięstwa. Corbin atakuje nieświadomego niebezpieczeństwa Rollinsa. Kiedy Lynch próbuje pomścić partnera, pojawia się jej rywalka.


Leżących czempionów mija Heyman, kierując się do kwadratowego pierścienia.

Backstage. Corbin i Evans gratulują sobie dobrze wykonanej roboty. Jeśli powtórzą to w niedzielę, to nie tylko odbiorą przeciwnikom pasy, ale również rozbiją ich związek. Właśnie dlatego mają przewagę. Ich relacja jest bardzo profesjonalna.

Paul przechodzi od razu do interesów. W tę niedzielę odbędzie się PPV – Extreme Rules. Tak się składa, że Heyman wie to i owo o „ekstremalnym wrestlingu”. Co więcej, kontynuuje, gospodarzem tego wydarzenia będzie Philadelphia. Traf chciał, że Paul E. Dangerously wie trochę o „ekstremalnym wrestlingu” w mieście Braterskiej Miłości. Może więc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wie co wydarzy się w niedzielę. Brock Lesnar wykorzysta kontrakt znajdujący się w walizce, żeby odebrać tytuł mistrza Rollinsowi albo Kingstonowi. To nie jest predykcja, to spoiler. Przez ostatnie kilka lat Paul spoilerował kolejne wielkie wydarzenia. Najwyższy czas, żeby skłamał. To pozostawia naszej interpretacji. Czy Heyman po raz kolejny mówi prawdę, czy tylko gra w kotka i myszkę z czempionami obu brandów?

Podczas Extreme Rules naprzeciw siebie staną Bobby Lashley i Braun Strowman. Zmierzą się w Last Man Standing matchu.

Backstage. Roman zmierzy się dzisiaj z Drew i McMahonem w tag team matchu. To Shane wybierze rywalowi partnera. Właśnie prowadzi negocjacje z Tonym – lokalnym śmieciarzem.

The Revival & Elias vs The Usos & The Miz w 2 out of 3 falls matchu
Elias ucieka przed Mizem na zaplecze. W tym samym czasie Revival wykonują swoją akcję kończącą, a Wilder przypina jednego z braci Uso. 1:0
Miz przypina Dawsona i wyrównuje stan walki. Driftera nadal nie ma. 1:1
Usos kończą walkę po raz kolejny przypinając Dawsona. 2:1
Zwycięzcy – The Usos & The Miz

Backstage. Maveirck nie spełnia wymagań swojej żony. Ich miesiąc miodowy kręci się wokół mistrzostwa 24/7. Drake obiecuje, że kiedy skończy się Raw, to zajmie się swoją małżonką. Ona obiecuje, że wtedy skonsumują swój związek. Wtedy pojawiają się pretendenci do tytułu Mavericka.

Backstage. Shane znalazł kolejnego kandydata na partnera dla Reignsa. Jest nim sprzedawca piwa.

Rey Mysterio powraca na Raw! Luchador wspomina jeden z najsmutniejszych momentów swojej kariery, kiedy przed sześcioma tygodniami musiał oddać pasa mistrza Stanów Zjednoczonych. Lekarze mówili mu, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja. Rey nie mógł się z tym pogodzić, dlatego ćwiczył częściej i mocniej niż zalecali lekarze. Dziś jest w 100% zdrowy i naładowany energią. Rzuca wyzwanie całemu rosterowi. Kto na nie odpowie?

Rey Mysterio vs Bobby Lashley
Zwycięzca – Bobby Lashley
Po walce Lashley przeciąga rywala na stage. Tam prawie rzuca przeciwnikiem w titantron, ale odpuszcza. Bierze mikrofon i przekazuje Braunowi krótką wiadomość. Zarówno w zeszłym tygodniu jak i dziś to Bobby był na nogach. Jest nie tylko „last man standing”, ale również „only man standing”.

Backstage. AJ nie jest nam winien żadnych wyjaśnień.

Cesaro vs No Way Jose
Zwycięzca – Cesaro

Backstage. Street Profits reklamują Extreme Rules.

Backstage. Maria i Mike…a w sumie zapraszam do obejrzenia.

Bayley i Nikki Cross zmierzą się dziś w Beat the Clock Challenge. Zwyciężczyni będzie mogła wybrać stypulację walki pomiędzy Bayley a Alexą na Extreme Rules. Mistrzyni nadal nie może uwierzyć w to, jak konsekwentnie Bliss wysługuje się „przyjaciółką”. Alexa nawet nie jest dzisiaj w New Jersey! Nikki nie pozwoli Bayley dłużej obrażać Lexi. Zawdzięcza jej wszystko. Michael Cole zna już tożsamość ich przeciwniczek. Bayley zmierzy się z Logan, a Cross stanie w szranki z Brooke.

Truth i Carmella szukają Mavericka. Były mistrz 24/7 zastanawia się czy Drake dobrze zajmuje się jego skarbem. Czy na pewno dobrze ją karmi, czy nie pokazuje jej horrorów itd. Nagle Maverick przebiega im przed nosem. Podąża za nim pokaźny peleton. Truth i Mella ruszają…w drugą stronę.

Viking Raiders vs localsi
Zwycięzcy – Viking Raiders
Maverich przebiega za plecami zwycięzców. W ślad za nim rusza peleton. Viking Raiders nokautują część z nich. Truth wycofuje się z ringu i rusza w pościg inną drogą.

Backstage, szatnia. Reigns nie boi się gierek McMahona. W końcu ma po swojej stronie mistrza igrania z rozumem.

Ricochet vs Luke Gallows
Zwycięzca – Ricochet
Styles przypomina mistrzowi, że mówił, iż mogę pokonać cały Club jednej nocy. No to czas na Andersona. Rico przyjmuje.
Karl Anderson vs Ricochet
Zwycięzca – Ricochet
Gallows i Styles atakują mistrza. Po chwili dołącza do nich Anderson. W końcu AJ szykuje się do wykończenia Rico.


Porzuca ten pomysł. Nie chce, żeby Rico miał jakieś wymówki, po tym jak straci pas w niedzielę. Niestety mistrz Stanów Zjednoczonych nie zamierza współpracować i próbuje wstać. To rozjusza Club i prowadzi do Phenomenal Forearm. Rico śpi w środku ringu.

Backstage. W skrzyni, na której siedzi żona Mavericka schował się Truth i sędzia. Skrzynię obok zamieszkuje Mella. Pościg trwa!

Backstage. Shane znalazł partnera dla Reignsa. To Gary, woźny. Cena została ustalona, Gary zarobi 5000 dolarów.

Bayley vs Sarah Logan
Zwyciężczyni – Bayley (4:32)

Nikki Cross vs Dana Brooke
Zwyciężczyni – Nikki Cross (2:42)
Nikki zaprasza Bayley do ringu. Informują ją, że będzie na Extreme Rules i to nie w roli widza, ponieważ stypulacja, którą wybrała Alexa, to handicap match. Szkocki temperament Cross sprawia, że mówi o jedno nieprzemyślane słowo za dużo, co kończy się lekcją pokory z rąk mistrzyni. Tym samym Bayley wysyła jasną wiadomość do Bliss – jestem silna, nie boję się, czekam na ciebie w Philly.

Backstage. Maria nie jest pewna czy to jest dziecko Mike’a!

Backstage. Graves chce wiedzieć jak ewentualna porażka wpłynie na relację Becky i Setha. Lynch nie jest zadowolona z tego, że jakiś wytatuowany emo-komentator zgrywa dziennikarza. Nie myśli o porażce. Jest pewna zwycięstwa.

Backstage. Street Profits kontynuują swoją zapowiedź Extreme Rules.

Szkot uważa, że Roman nie ma szacunku dla władzy. Zamierza wbić mu go do głowy w niedzielę. Dzisiaj najważniejszy jest partner Reignsa. Trzykrotny pracownik miesiąca Prudential – Gary „The Goat” Garbutt!


Drew McIntyre & Shane McMahon vs Roman Reigns & Gary Garbutt jeśli Undertaker zainterweniuje podczas tej walki, to zostanie wykluczony ze starcia podczas Extreme Rules


Zwycięzcy – Shane McMahon & Drew McIntyre
Okazuje się, że pod maską ukrył się Cedric Alexander!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783