ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 08.04.2019

Raw po WrestleManii 35!

Najdziksza i najbardziej wymieszana etnicznie publika w ciągu roku. Tradycyjnie podczas tego show dzieją się rzeczy niesamowite. Powroty, debiuty, zmiany mistrzów. Co wydarzy się dzisiaj na Brooklynie?

Raw otwiera mistrz Universal (cóż za odmiana!). Seth jest szczęśliwy. Udało mu się wypełnić swoje przeznaczenie i odebrać tytuł czempiona Bestii. Przyznaje, że musiał się uciec do drastycznych środków, ale tego wymagała sytuacja. Lesnar poleciał do Vegas i może nie wracać. Rollins zamierza przypomnieć fanom jak powinien zachowywać się prawdziwy mistrz. Wchodzi New Day. Kingston gratuluje Bestiobójcy postawy na Największej Scenie Ze Wszystkich. Big E i Xavier przypominają, że nie tylko Seth wygrał wczoraj swoją walkę. Ich brat – Kofi Kingston – zdobył tytuł mistrza WWE, pokonując Daniela Bryana.


Pogromca Rycerza Wegan przypomina, że we wczorajszej walce wieczoru Becky Lynch zdobyła dwa pasy. Proponuje Rollinsowi starcie na tych samych warunkach. Zdaje sobie sprawę, że mistrz Universal nie może liczyć na pomoc przyjaciół z Tarczy. Żeby wyrównać szanse Big E i Woods zostaną na zapleczu. Seth przyjmuje wyzwanie.
ROLLINS vs KINGSTON – ZWYCIĘZCA BIERZE WSZYSTKO

The Revival vs Curt Hawkins & Zack Ryder (c) o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Curt Hawkins & Zack Ryder

Do ringu wchodzi Baron Corbin. Były GM znowu udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników w federacji. Przez kilka tygodni fani domagali się zmiany przeciwnika Kurta. Ich zdaniem Corbin nie był wystarczająco dobry, nie zasługiwał na tę walkę. Wczoraj Baron wyprowadził ich z błędu. Zasługuje na medal. Wchodzi Angle. Podaje rywalowi rękę i życzy mu szczęścia. Przepraszam, literówka. NIEszczęścia! Kurt wykonuje Olympic slam. Zaczyna grać jakaś dziwna muzyka…
LARS SULLIVAN! Świr w końcu debiutuje w głównym rosterze i obiera za cel Kurta.

Alexa Bliss rzuca wyzwanie Banks i Bayley. Która z nich wejdzie do kwadratowego pierścienia z Boginią WWE?
Alexa Bliss vs Bayley
Zwyciężczyni – Alexa Bliss

Becky Lynch celebruję zwycięstwo z fanami. Okrzyki, podskoki i tańce. Przez kilka tygodni Irlandka nasłuchała się o tym, dlaczego nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo. Flair jest lepsza technicznie, wyższa, silniejsza i ma zwycięstwo zapisane w genach. Rousey to prawdziwa wojowniczka, znana z nieustępliwości, niepowstrzymana i przerażająca. Wszystkie przewidywania i analizy okazały się nic nie warte. Teraz Lynch zaprasza każdą pretendentkę, która ma dość odwagi, żeby stanąć z nią w ringu. Drzwi są otwarte dla wszystkich. Wpuści nawet Rondę.
Lacey Evans wybiera się na spacer. Staje twarzą w twarz z mistrzynią. Napięcie można kroić nożem.
https://twitter.com/WWE/status/1115421707529908226
Lynch nie zamierza odpuścić Evans. Usiłuje zapiąć Dis-Arm-Her, ale Lacey udaje się uciec. Mistrzynię powstrzymują sędziowie.

Backstage. Seth kocha wyzwania. Ma nadzieję, że Kofi dobrze przemyślał swoją decyzję, bo Seth nie przewidział żadnej taryfy ulgowej.

Aleister Black & Ricochet vs Bobby Roode & Chad Gable
Rico przypina Chada.
Zwycięzcy – Aleister Black & Ricochet
Po walce Bobby nokautuje Rico i razem z partnerem ewakuuje się z ringu.


*w tle coś, co brzmi jak śmiech Wyatta*

Backstage. Jeśli ktoś przeszkodzi Eliasowi w występie, to opuści arenę na noszach.

Czas na ostatnią walkę Deana w WWE!
Dean Ambrose vs Bobby Lashley
Przed rozpoczęciem walki Lashley obiecuje Deanowi, że zaopiekuje się jego żoną. Ambrose rzuca się na Wszechmogącego. Nie usłyszymy gongu, nie będzie sędziego. Cios za cios. Lunaticowi udaje się uzyskać przewagę.


Lashleya ratuje Rush. Lio powstrzymuje Deana kupując Wszechmocnemu czas. Chwilę później Bobby przejmuje kontrolę.


Deana żegnają głośne okrzyki „Thank you Ambrose”.

Backstage. Mojo nadal mówi do lustra.

Sami Zayn wraca do WWE!


Kanadyjczyk chce od razu wrócić do akcji. Komu starczy odwagi, żeby stanąć w szranki z powracającym Samim?

Finn Balor (c) vs Sami Zayn o tytuł mistrza Interkontynentalnego
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Finn Balor
Zayn bierze mikrofon. Wygląda na to, że fani naprawdę za nim tęsknili. Niestety on nie odwzajemnia ich uczuć. Sami nie wrócił, żeby stać się zabawką w rękach publiki. Będzie piętnował cynizm, arogancję i egoizm WWE Universe. Do zobaczenia w piekle.

Backstage. Dana gratuluje Becky wspaniałego zwycięstwa. Brooke czeka na swoją szansę. Kiedy się pojawi, to na pewno ją wykorzysta.

Czas na występ Eliasa! Gitarzysta ma dość Johnboya. Już po raz drugi zrujnował jego wielki moment. Poza tym każdy może rapować. Drifter zaprezentuje teraz swoje umiejętności. Pierwszy wers uderza w Johna. Drugi odnosi się do każdego próbującego zakłócić spokój Eliasa – „anyone who dares interrupt me is a DEAD MAN”. Niefortunny dobór słów. Naprawdę.
*GONG*
Deadman we własnej, przerażającej osobie. Gitarzysta decyduje się opuścić ring, jednak po chwili zawahania decyduje się stawić czoła legendzie. Fani krzyczą „Taker’s gonna kill you”, a Grabarz zabiera się do pracy.

Kofi Kingston (c) vs Daniel Bryan (c) zwycięzca bierze wszystko
Zwycięzca przez DQ – Kofi Kingston
The Bar atakują Kofiego i Setha przerywając to znakomite starcie. Mistrzowie odpierają natarcie. Rollins nie jest ukontentowany. Proponuje tag team match. Sheamus i Cesaro przyjmują wyzwanie.

The Bar vs Kofi Kingston & Seth Rollins
Zwycięzcy – Kofi Kingston & Seth Rollins

Jutro New Day będzie świętować zwycięstwo Kingstona.

W PRZYSZŁYM TYGODNIU CZAS NA SHAKE-UP!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552