ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 07.10.2019

Wracamy z podróży do Sacramento. Wczoraj było brutalnie i niebezpiecznie. Jak się to przełoży na przyszłość Czerwonej Tygodniówki?

Pierwszy rzut oka na ring, a tam…już toczy się walka! Orton i Corbin atakują Ruseva. Bułgarowi udaje się odeprzeć atak rywali. Na titantronie pojawia się Lashley. Jest ubrany w szlafrok Ruseva. To oznacza, że jest u niego w domu. W jego sypialni. Dodatkowo Bobby nie jest sam. Lana, w samej bieliźnie, kładzie się do łóżka obok Wszechmogącego. Okazuje się, że żona przejęła cały majątek Ruseva. Blondynka zapewnia, iż bawi się doskonale. Powoli zdejmuje ramiączka stanika. Gaśnie światło. Orton i Corbin naśmiewają z przeciwnika poza ringiem. Rusev wpada w amok. Rzuca się na obu rywali. DEMOLUJE Żmiję i Króla.

To koniec drogi, tutaj wyrzuca się śmieci – tak dzisiejszą walkę podsumowuje Lacey.
Lacey Evans vs Natalya w Last Woman Standing matchu
Lacey użyła absolutnie wszystkiego, żeby pokonać rywalkę. Ostatecznie to Kanadyjka wykonuje ten jeden decydujący ruch.


Zwyciężczyni – Natalya

Aleister Black szuka rywali na Raw. Kto odważy się zapukać do jego drzwi?

Backstage. Street Profits przypominają, że draft zaczyna się już w ten piątek na SmackDown. Z kolei w zeszłym tygodniu Tyson Fury spotkał Brauna Strowmana. Konsekwencje tego wydarzenia zobaczymy dziś na Raw.

Backstage, wywiad z Tysonem. Bokser oznajmia, że nie ma złych zamiarów. Chce tylko, żeby Braun przeprosił za swoje zachowanie. Jeśli tego nie zrobi – może się okazać, że bliżej pozna pięści pogromcy Kliczki.

Robert Roode & Dolph Ziggler vs Viking Raiders
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Black jest zmęczony czekaniem w zamknięciu. Wyjdzie naprzeciw przeznaczeniu i sam uda się do ringu.

Bracia Singh chcą się zaprezentować przed Draftem. Rzucają wyzwanie Blackowi.

Aleister Black vs Singh Brothers
Holender nokautuje jednego z przeciwników swoim markowym kopnięciem. Na drugim zapina dźwignię. Singh nie ma gdzie uciec. Musi odklepać.
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Strowman chciał tylko zabawić się z Tysonem. To miał być taki żart, wykorzystanie okazji. Jeśli Fury ładnie poprosi i będzie się dobrze zachowywał, to Braun go przeprosi. Jeśli nie…Strowman też potrafi wyprowadzić cios.

Backstage. Rey jest dumny z syna. Przyjął uderzenia Lesnara jak mężczyzna. Już niedługo wróci do pełnie zdrowia fizycznego. Luchador postara się, żeby Dominik jak najszybciej wrócił też do siebie pod względem psychicznym. Jeśli chodzi o zemstę, to wszechświat zadziałał bardzo szybko. Dominika w szpitalu odwiedził jego ojciec chrzestny – Cain Velasquez. Rey przypomina, że to ten zawodnik odebrał Brockowi pas mistrza UFC. To jedyny człowiek na świecie, który może z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Lesnar się go boi.

Następny klip promujący AOP. Tym razem dowiadujemy się skąd wzięła się bezwzględność Rezara i Akama. Otóż dorastając w strefie działań wojennych musieli walczyć o jedzenie. Nie boją się odebrać środki do przetrwania innym, żeby polepszyć swoja pozycję. Teraz wykorzystają to w WWE.

The O.C. vs Lucha House Party
Zwycięzcy – The O.C.

MizTV. Gośćmi A-Listera będą mistrzynie obu dywizji kobiet. Miz z podziwem wypowiada się o dokonaniach Flair i Lynch. Ta pierwsza jest teraz 10-krotną mistrzynią kobiet. Druga ma za sobą niesamowity rok, który kompletnie zmienił (i nadal zmienia) jej karierę. Mizanin przypomina, że po Drafcie obie zawodniczki mogą wylądować na jednej Tygodniówce. Becky nie przejmuje się z tym zbytnio. Chce pokonać Asukę w dzisiejszym tag team matchu. Ostatnio uległa Japonce, najwyższy czas wyrównać rachunki. Charlotte jest w doskonałym humorze. Irlandka dogryza jej mówiąc, że prestiż pasa, który Flair nosi na ramieniu został stworzony przez nią. Z kolei Charlotte daje Rudowłosej do zrozumienia, iż to ona stworzyła projekt „The Man”. Pasjonującą wojnę słów przerywa pojawienie się Kabuki Warriors. Asuka i Kairi krzyczą coś po japońsku. Lynch zaprasza je do ringu. Wywiązuje się bójka. Sędziowie opanowują sytuację.

Kabuki Warriors vs Becky Lynch & Charlotte Flair
Po jednej z akcji sędzia sprawdza czy Flair nie odniosła kontuzji. Za jego plecami Lynch zapina Dis-Arm-Her na Sane. Do ringu wbiega Asuka i po raz kolejny używa tej zielonej substancji.
Zwycięzca – Kabuki Warriors
Po walce Flair rzuca się na rywalki. Z pomocą przychodzą jej byłe mistrzynie TT – Bliss i Cross. Razem dają nauczkę Japonkom.

Backstage. Crews darzy Ricocheta szacunkiem. Dzisiaj będzie chciał go pokonać, żeby zwiększyć swoje szanse na wysokie miejsce w Drafcie.

W przyszłym tygodniu Viking Raiders zmierzą się z Roode’m i Dolphem o tytuł mistrzów TT.

Backstage. Rico cieszy się, że może wejść do ringu ze swoim przyjacielem – Apollo. Zgadza się z jego wcześniejszą wypowiedzią – to nic osobistego, czysty biznes.

Ricochet vs Apollo Crews
Zwycięzca – Ricochet

Tyson Fury wchodzi do ringu. Wywiad z nim prowadzi Lawler. Brytyjczyk domaga się przeprosin od Strowmana. Wchodzi Braun. Przyznaje, że chciał się tylko trochę zabawić z bokserem, ale kiedy zobaczył jak ten na niego patrzy, postanowił nauczyć go manier. Wszyscy dobrze wiedzą, iż Braun mógłby bez problemu znokautować Fury’ego, nawet jeśli sędzia liczyłby tak wolno jak podczas jego starcia z Wilderem. Fury nie pozostaje mu dłużny i przypomina, że jest mistrzem świata wagi ciężkiej. Ile tytułów tego typu ma w swoim CV Strowman? To przelewa czarę goryczy. Potwór czuje się znieważony i rzuca się na boksera. Ochroniarze próbują rozdzielić walczących, ale ich wysiłki na niewiele się zdają. W końcu do ringu wbiega pokaźna część rosteru.


Po kilku minutach przepychanek sytuacja wydaje się być opanowana. Braun wraca na zaplecze. Tam udziela wywiadu. Dziennikarka zadaje niefortunne pytanie. Czy Strowman zamierza kiedyś przeprosić Tysona? Oczywiście, że nie! Nie po tym co dziś usłyszał z ust niepokonanego boksera. Braun znów wpada w szał i wraca do kwadratowego pierścienia. Ten obrazek kończy dzisiejszy epizod Raw.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552