ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 07.01.2018

Pierwszy poniedziałek tego roku przynosi nam wielkie powroty…

chociaż pewnie wolelibyśmy, żeby Hulk pojawił się na Czerwonym Show z innego powodu.

Gwiazdy Raw rozpoczynają swoją podróż w 2019 roku od stanu, który kojarzy się z jednym, wyjątkowym zawodnikiem…

…tylko, że dzisiaj nie udamy się na malownicze plaże Miami. Naszym celem jest hala w Orlando na Florydzie!

Galę otwierają obrazki z walki na zapleczu pomiędzy Rollinsem a Lashleyem. W ogniu bitwy panowie wypadają nawet na scenę na hali.

W końcu oficjelom udaje się odciągnąć Setha i gala może się rozpocząć zgodnie z planem. Do ringu wchodzi John Cena.
John pamięta jak w zeszłym roku do końca nie był pewien swojej roli podczas WrestleManii. Teraz nie zamierza do tego dopuścić. Znalazł proste rozwiązanie swojego problemu. Wygra Royal Rumble match. Tym samym dowiadujemy się, że John będzie za trzy tygodnie walczył z kwiatem wrestlerów federacji McMahona. Wchodzi Drew McIntyre. Szkot nieoczekiwanie zgadza się z Johnem i Vincem w kilku sprawach. Lider Cenation jest jednym z, jeśli nie najlepszym zawodnikiem w historii. Jest niesamowicie popularny bez względu na swój dziwny sposób uczesania czy problemy w życiu prywatnym. Drew zamierza pokonać Johna i dodać go do listy nazwisk, które nie podołały Terminatorowi. Cena nie jest zadowolony. Słyszał tę formułkę zdecydowanie zbyt wiele razy.
Wchodzi Lio Rush i Bobby Lashley. Lio ogłasza, że Rollins oficjalnie oszalał i jeśli nikt z tym nic nie zrobi, to show się nie odbędzie. Seth wdziera się na arenę i rzuca się na Lashleya.


Teraz obserwujemy już efekt domina. Z pomocą Wszechmocnemu przychodzi Ambrose. Szanse próbuje wyrównać Cena. W tym samym czasie pojawia się Balor i atakuje Drew. Kiedy oficjelom udaje się opanować sytuację, dowiadujemy się, że obejrzymy tag team match.

John Cena & Finn Balor & Seth Rollins vs Dean Ambrose & Drew McIntyre & Bobby Lashley
Zwycięzcy – John Cena & Finn Balor & Seth Rollins

Backstage. Seth znajduje Triple H’a.


Po tym jak przed chwilą przypiął Deana zapewniając zwycięstwo swojej drużynie ŻĄDA walki o pas IC DZISIEJSZEGO WIECZORU. Król Królów patrzy Rollinsowi prosto w oczy i…zgadza się! Jeszcze dzisiaj Seth zmierzy się z Deanem w Falls Count Anywhere matchu.

Hulk Hogan wchodzi do ringu!


Po zwyczajowych dziesięciu uderzeniach w gong i emocjonalnym wideo, Hulk ma chwilę, żeby powiedzieć to i owo o Okerlundzie. Hogan jest zdruzgotany. Mimo tego ma w sobie nadzieję graniczącą z pewnością, że Gene razem z Warriotem, Andre i Macho Manem tworzą właśnie, tam na górze, jedno z najlepszych show w historii. Jak to powiedział Okerlund podczas swojego przemówienia w 2006 – „pochowajcie mnie twarzą dół, żeby wszyscy moi przeciwnicy mogli mnie pocałować tam, gdzie światło nie dochodzi”.
Spoczywaj w pokoju „Mean” Gene Okerlund.

The Revival vs Bobby Roode & Chad Gable (c) w lumberjack matchu o mistrzostwo dywizji TT
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Bobby Roode & Chad Gable
Mistrzowie bronią swoich tytułów mimo, że Dawson i Wilder mają uzasadnione pretensje do sędziego. Noga Scotta dotykała dolnej liny, kiedy ręka arbitra uderzyła w matę po raz trzeci.

Elias siedzi na swoim stołku w środku ringu. Za Driferem naprawdę niesamowity rok. Wiele wspaniałych starć, pierwsza płyta i wielkie koncerty. Żeby dobrze rozpocząć 2019 rok, Elias zamierza wygrać Royal Rumble. W ostatnich tygodniach Gitarzysta czerpał taką samą przyjemność z własnych sukcesów, jak i z klęsk Corbina. Napisał nawet o tym piosenkę, której…nam nie zaśpiewa, bo przerywa mu Baron. Były GM również weźmie udział w RR matchu. Corbin żałuje, że ludzie nie docenili jego pracy w roli sternika Raw. Zamierza nauczyć szacunku Eliasa.

Elias vs Baron Corbin
Zwycięzca – Baron Corbin

Backstage, gdzieś w ciemnym zaułku. Ambrose nigdy nie przepadał za walkami typu 3v3. Przegrali – trudno, stało się. Teraz najważniejsze jest to, że Dean jest jedyną osobą stojącą pomiędzy szaleńcem a pasam Interkontynentalnym. Nie odda tytułu. Nawet jeśli będzie to oznaczać ostateczne zniszczenie Setha.

Strowman stoi w ringu. Oddaje mikrofon. Dzisiaj nie zamierza mówić. Na titantronie pojawiają się Lesnar i Heyman. Paul informuje, że Brock nie wejdzie dzisiaj z Braunem do kwadratowego pierścienia dla jego własnego dobra. Strowman przez następnych kilka minut usiłuje sprowokować Brocka. Udaje mu się skłonić mistrza do przechadzki. Jednak okazuje się, że Bestia od początku tylko igrała z Potworem. Lesnar okrąża ring po czym wycofuje się na z góry upatrzone pozycje.

Jinder Mahal & Alicia Fox vs Ember Moon & Apollo Crews
Zwycięzcy – Ember Moon & Apollo Crews

Nowy talk show, którego gospodynią jest Alexa Bliss! Pierwszym gościem byłej mistrzyni będzie, nomen omen, obecna mistrzyni – Ronda Rousey. Rousey zamierza dać szansę wspaniałej zawodniczce, która jest duszą dywizji kobiet na Raw. Wspaniałej, utalentowanej, niebezpiecznej – Sashy Banks. Wchodzi Nia Jax. Samoanka uważa, że to jej należy się jeszcze jedna szansa na odebranie Rondzie tytułu czempionki. Do rozmowy włącza się Banks. Chce stanąć w szranki z Jax. Na szali będzie leżał tytuł pretendentki.

Sasha Banks vs Nia Jax
Zwyciężczyni i pretendentka do tytułu – Sasha Banks

Dean Ambrose (c) vs Seth Rollins w falls count anywhere matchu o pas IC
Zwycięzca i nadal panujący mistrz (prz asyście Lashleya) – Dean Ambrose

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552