ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 06.08.2018

Jak dalej potoczą sie losy Lesnara, Rousey i B-Team? Do Największego Imprezy Lata zostały tylko dwa tygodnie!

Dzisiaj Czerwoni zawitali do Jacksonville na Florydzie.

Galę otworzyła jedna z najbardziej znanych i lubianych par na świecie – Corbin i Angle. GM przypomniał, że dziś zobaczymy debiut Rondy na Raw. Kurt płynnie przeszedł do zachowania innego byłego zawodnika UFC – Lesnara. Monolog Angle’a przerywa Reigns. Pretendent jest zniesmaczony zeszłotygodniowym zachowaniem zarówna Brocka jak i Corbina. Baron uważa sie za lepszego od Kurta i Romana. W ten sposób dowiadujemy sie kto weźmie udział w pierwszym starciu dzisiejszego wieczoru.

Baron „Constable” Corbin vs Roman Reigns
Corbin ucieka z ringu, ale zatrzymuje go Balor.
Zwycięzca – Roman Reigna
Finn dewastuje Barona.

Backstage. Jeśli Rollins znajdzie partnera, to będzie mógł sie dzisiaj zmierzyć w tahlg team matchu z Drew i Dolphem.

Mojo Rawley vs Bobby Roode
Zwycięzca – Bobby Roode

Elias prosze państstwa. Gitarzystwa w swoim stylu obraża pubilke zgromadzoną w Jacksoniville. Przerywa mu Lashley. Po krótkiej wymianie zdań Bobby niszch Driftera.

Backstage. Tyler Breeze oferuje Sethowi, że może być jego partnerem w dzisiejszym starciu. Pojawia sie Reigns i to jego wybiera Architekt.

Titus O’Neil vs Rezar
Zwycięzca – Rezar

Przed nami The Kevin Owens Show. Gośćmi KO są dzisiaj Jinder Mahal i Sunil Singh. Całość odbywa sie na planszy obok titantronu. Program jest głównie skoncentrowany wokół sytuacji pomiędzy Owensem i Braunem. Kevin dziękuje Maharadży za pomoc. Jinder i KO mają podobny wpis w CV – obaj pokonali – Brauna. Owens informuje, że Mahal zmietzy sie dziś po raz kolejny z panem Pieniądze w Banku. Strowman pojawia sie i przewraca całą planszę, na której siedzą trzej panowie.

Braun Strowman vs Jinder Mahal
Zwycięzca przez DQ – Jinder Mahal
Chwile później Strowman dewastuje Singha.

Backstage. Corbin mówi Reignsowi, że ten nie może walczyć po raz drugi tego wieczoru, ponieważ Stephanie nie chce ryzykować, że złapie on jakąś kontuzję przed SummerSlam.

Seth Rollins vs Drew McIntyre & Dolph Ziggler
Zwycięzcy – Drew McIntyre & Dolph Ziggler

Revival vs B-Team
Gaśnie światło. Po chwili widzimy, że Wyatt i Hardy zajeli miejsca parnerów Dasha i Dallasa. Deleters of Worlds dewastują obu zawodników.
Zwycięzycy – No Contest

Renee Young rozmawaia z Heymanem. Paul jest w rozsypce. Nie jest w stanie odpowiedzieć na większość pytań. Podsumowując – adwokat nie ma pojęcia co stało sie między nim, a Bestią. Jednego Paul jest pewny. Reigns nie ma szans z tak skoncentrowanym i brutalnym Lesnarem.

Liv Morgan & Sarah Logan vs Sasha Banks & Bayley
Powracająca Ruby Riott pomaga Morgan i Logan zwyciężyć.
Zwyciężczynie – Liv Morgan & Sarah Logan

Ronda Rousey vs Alicia Fox
Zwyciężczyni – Ronda Rousey
Bliss próbuje zaatakować Rondę podczas wywiadu, ale nie wychodzi jej to najlepiej. Musi salwować sie ucieczką.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783