ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 06.05.2019

Kolejny odcinek Czerwonego show!

Galę otwiera Vince. Szybko dołącza do niego Roman, co nie spotyka się z aprobatą McMahona. Podczas ich ostatniej konfrontacji ojciec WWE leżał nieprzytomny na macie. Teraz jest wściekły, ponieważ Reigns, mimo zakazu, pojawił się na Czerwonej Tygodniówce. Następnie do ringu wchodzi Daniel Bryan. Były mistrz próbuje podlizać się szefowi. Postanowił pojawić się na Raw, ponieważ chce podyskutować z kimś na swoim poziomie intelektualnym. Vince jest kompletnie zbity z pantałyku. Kiedy do kwadratowego pierścienia zmierza Kofi Kingston, Vincent nie może już wytrzymać. Oto trzy gwiazdy SmackDown zawitały na Raw. Po co nam Shake-Up? W końcu do wesołej gromadki dołącza Drew McIntyre. Szkot żywi jeszcze jakąś urazę do Reignsa. Vince postanawia wykorzystać sytuację. Dzisiaj swoją szansę na rewanż dostaną McIntyre i Bryan.
https://twitter.com/WWE/status/1125554822676017152

Vincent pozostaje w ringu, ale zmienia rozmówcę. Styles chce wiedzieć co się dzieję. Dlaczego Vince stracił kontrolę nad swoim własnym show? W ringu pojawia się kto chce i kiedy chce. TRZECH zawodników SmackDown zdążyło wejść do Czerwonego ringu, a nie minęło jeszcze pół godziny. Na drodze do ringu pojawia się Seth Rollins. Bestiobójca i Pan Fenomenalny nie dogadują się najlepiej. Chcą się w końcu ze sobą zmierzyć. McMahon ma inne plany. Panowie staną w ringu, ale jako partnerzy. Ich przeciwników wybierze Vince.

AJ Styles & Seth Rollins vs Baron Corbin & Bobby Lashley
Zwycięzcy – Baron Corbin & Bobby Lashley

Backstage. Miz czeka pod drzwiami szatni Shane’a.

Kolejny „występ” Samiego Zayna. Tym razem Kanadyjczyk zarzuca zebranym tchórzostwo. Dawny rywal Samiego – Braun Strowman – z chęcią udowodni mu, że pod tym względem nie różni się od fanów. Potwór rusza w pościg za Zaynem.
https://twitter.com/WWE/status/1125566820163829761

Lucha House Party vs ktoś tam
Zwycięzcy – Lucha House Party

Backstage. Nattie, Alexa, Dana i Naomi dostały zaproszenie na walkę Lacey Evans.

Robert Roode vs Ricochet
Zwycięzca – Ricochet

Backstage. Samoa Joe spotyka Dominika. Chce, żeby przekazał wiadomość ojcu. Jedno zwycięstwo niczego nie zmienia. Joe jest i będzie mistrzem Stanów Zjednoczonych.

Lacey Evans vs ktoś tam
Zwyciężczyni – Lacey Evans
Po walce pretendentka próbuje powiedzieć kilka słów o swojej walce z Lynch. Reakcja mistrzyni jest natychmiastowa.


Irlandka dewastuje rywalkę.

Backstage. Co robią Usos w szatni Revival?

Viking Raiders vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Zwycięzcy – Viking Raiders

Drew McIntyre vs Roman Reigns
Zwycięzca przez DQ – Roman Reigns
Elias i Shane atakują Reignsa. Pojawienie się Miza zmusza McMahona do ucieczki. Drew i Gitarzysta dewastują Wielkiego Psa.

Backstage. Miz nadal goni rywala. Wydaje się, że O’Macowi udało się zgubić oponenta. Nic bardziej mylnego.

Revival vs The Good Brothers
Wchodzą bracia Uso. Okazuje się, że podrzucili Revival jakiś specyfik, który, w kontakcie z potem, sprawia, że człowieka zaczyna wszystko swędzieć. Powinien zacząć działać…teraz.


Usos dają Revival wodę, której byli mistrzowie używają, żeby ugasić pożar w majtkach. Mieli ją wypić. Przecież woda aktywuje działanie tego specyfiku!

No Way Jose biega wokół ringu. Lars Sullivan sprawia, że przemiły brodacz uczy się latać.

Backstage. Do biura Vince’a wchodzi Sullivan. McMahon właśnie informował kogoś o swoim nowym pomyśle. Prawo Dzikiej Karty. Co tydzień maksymalnie trzech zawodników będzie mogło pojawić się na show, do którego nie nalezą. Lars mierzy pracodawcę wzrokiem. Vince reflektuje się. Niech będą to czterej zawodnicy.

Kofi Kingston vs Daniel Bryan o tytuł mistrza WWE
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Kofi Kingston