ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 06.01.2020

Pierwsza Czerwona Tygodniówka po 1 stycznia tego roku!

Galę otwierają Heyman i Lesnar. Mikrofon spoczywa w rękach Paula, tak samo jak odpowiedzialność za przekazanie nam jakiejś wielkiej wiadomości. Menadżer mówi o wszystkich historycznych dokonaniach swojego klienta. Zalicza do niech również wejście w kolejną dekadę w roli króla rosteru. Brock zawsze pragnął nowych wyzwań. Pozostaje pytanie – kto zmierzy się z Lesnarem na Royal Rumble. Sam czempion nie jest w stanie zrezygnować. Co więcej – większość tych zawodników prawdopodobnie boi się Bestii. Ten problem miał zostać rozwiązany przez genialny pomysł Heymana. Czempion pojawi się na RR, jako jeden z uczestników tytułowej walki. Do ringu wejdzie z numerem 1. Dzięki temu zobaczymy wszystkie interesujące nas zestawienia. Lesnar zamierza przetrwać do samego końca, zwyciężyć wszystkich pretendentów i udowodnić, że nie ma sobie równych w WWE.

Backstage. Mysterio mówi coś po hiszpańsku. Po chwili zmienia język i przechodzi na angielski. Dowiadujemy się, że Rey chce odebrać Andrade tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Luchador pragnie podziękować synowi za wiarę. Dzięki niemu Mysterio ma siłę i chęć, żeby wchodzić do kwadratowego pierścienia z najlepszymi na świecie.

Andrade (c) vs. Rey Mysterio o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Po pięknej kontrze Mysterio wykonuje Canadian Destroyer. Próbuje przypiąć mistrza. Vega kładzie stopę swojego klienta na linie. Sędzia tego nie zauważa i dolicza do trzech!
Zwycięzca i nowy mistrz – Rey Mysterio
Pan Cone zorientował się, że popełnił błąd. Pokazuje, iż wynik starcia trzeba będzie anulować. Zaprasza Andrade do ringu. Walka zostaje zrestartowana.
Rey Mysterio vs. Andrade (c) o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Andrade opuszcza ring. Mysterio rusza w ślad za nim, prując przestworza. Mistrz łapie go i wrzuca w Zelinę. Menadżerka pada bez życia. Chwilę później Rey powraca w to miejsce, żeby sprawdzić co udało się ustalić sędziom w sprawie Zeliny. To wystarcza, żeby Andrade odpowiednio przygotował się na jego powrót.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Andrade
Mistrz zdziera maskę z twarzy oponenta. Zabiera ją ze sobą.

Backstage. Kevin Owens zgadza się z diagnozą postawioną przez Rollinsa. On i Joe są indywidualistami. Nie zmienia to faktu, że są również wytrwali i silni. Joe zabiera głos. Chciałby dzisiaj stanąć w ringu z AOP i Rollinsem. W sumie ze wszystkimi na raz. Proponuje, aby panowie spotkali się w tag team matchu. Widząc pytające spojrzenie Kevina, Joe zapewnia go, że ma przygotowany wspaniały plan. Ma człowieka, który idealnie pasuje do tej roli.

Backstage. Dziennikarka przekazuje Rollinsowi i jego kumplom wyzwanie, które rzucił im Joe. Seth jest gotowy na każde starcie. To tylko pokazuje, że ludzie chcą walczyć z Rollinsem i jego grupą, żeby wybić się na ich sukcesie. Seth poświęcił wszystko dla fanów, a ci się od niego odwrócili. Nie popełni już tego błędu. Wszystkie siły wkłada w budowanie własnej marki – „Monday Night Messiah”.

Street Profits vs. Viking Raiders (c) vs The Club o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Viking Raiders

Backstage. Dziennikarka znów rozmawia z Joe. Chce z niego wyciągnąć kto będzie trzecim zawodnikiem w jego zespole, kiedy będą mierzyć się z Rollinsem, Akamem i Rezarem. Joe wygląda na zadowolonego z tego, że stał się obiektem aż tak niezdrowego zainteresowania. Pojawia się Owens. On również chciałby już wiedzieć, dla spokoju sumienia. Joe nie może mu powiedzieć, ale z chęcią mu pokaże.

Becky Lynch zajmuje ring. Cieszy się z ciepłego przyjęcia. Ostatnio jest pełna obaw. Nie może w sobie odnaleźć tej pewności siebie, która była z nią utożsamiana przez tak długi czas. Zastanawia się co powinna zrobić, kogo słuchać. Czy powinna być posłuszna ekspertom, doradcom, trenerom i po prostu omijać Asukę szerokim łukiem? Lynch pokazuje nam przygotowany z tej okazji klip wideo. Trzeba przyznać, że jej ostatnie spotkania z Japonką nie kończyły się dla niej najlepiej. Przegrała na ubiegłorocznym Royal Rumble, później na Raw i na TLC. Asuka zwyciężyła również w pierwszym TLC matchu kobiet, który odbył się rok temu. Zanim Irlandka ma okazję do skomentowania pokazanego materiału, pojawia się Asuka. Krzyczy po japońsku. Kiedy dociera do ringu, zostaje dość chłodno przyjęta. Lynch nie zamierza wchodzić w dyskusję i wyprowadza jeden krótki cios, który nokautuje pretendentkę.

Backstage. Joe i Owens dochodzą do drzwi. Samoa oznajmia, że to tutaj. Kevin wchodzi do ciemnego pokoju. Po chwili wychodzi uradowany. Nie martwi się już o wynik dzisiejszego starcia.

Backstage. Mojo pyta Rowana czy może zobaczyć co kryje się w klatce. Erick pozwala mu rzucić okiem, jeśli nie powie pozostałym członkom rosteru. Rawley jest przerażony tym co widzi. Szybko oddala się od Rowana i jego skarbu.

Backstage. Andrade udziela wywiadu. Po chwili leży już na podłodze, a nad nim stoi Mysterio, który przybył, żeby odzyskać swoją maskę.

Erick Rowan vs. local
Zwycięzca – Erick Rowan
Po walce Rowan zmusza rywala, żeby spojrzał na zawartość klatki. Chłopak ucieka z krzykiem na zaplecze.

AJ Styles vs. Akira Tozawa
Styles może wykończyć rywala szybko, ale nie decyduje się na to. Przedłuża walkę wykonując DDT, którym posługuje się Orton. Następnie dokłada RKO.
Zwycięzca – AJ Styles

Lana i Lashley wchodzą do ringu. Czeka tam na nich ten sam urzędnik, którego widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Zaczynamy od dokończenia ceremonii. Tak oto Bobby i Lana stają się małżeństwem. Następnie oboje narzekają na to co wydarzyło się podczas ostatniego epizodu Raw. Ci wszyscy ludzie są po prostu zazdrośni. To dlatego nie mogą znieść myśli o tym, że Lashley i Lana mogą być szczęśliwi bez nich. Zgadzają się co do tego, że najgorzej zachował się Rusev. O wilku mowa! Ex-mąż Lany pojawia się na titantronie. Jest na plaży. Skoro państwo młodzi nie zdecydowali się udać w podróż poślubną, to on postanowił wypełnić tę część tradycji w ich imieniu. Poza tym przygotował dla nich album ślubny. Zdjęcia wyświetlają się na ekranie. Są tam wszystkie najlepsze ujęcia – była żona, był mąż, Liv, Rusev wyskakujący z tortu, nieprzytomny Lashley i twarz panny młodej umazana tortem. Lana jest wściekła. Krzyczy i piszczy. Lashley ma dość. Każe jej się zamknąć. Chce, żeby Rusev pojawił się za tydzień na Raw i pokazał, że ma jeszcze trochę męskości, której nie zdążyła zniszczyć Lana. Bułgar przyjmuje wyzwanie i obiecuje Bobby’emu, iż będzie gotowy. Zniszczy go, a resztki przekaże jego nowej małżonce.

Backstage. Dziennikarka gratuluje Truthowi pobicia rekordu. Nikt, na przestrzeni całej historii WWE, nie zdobywał tytułów mistrzowskich częściej od niego. Pojawia się Liv. Skoro Lana będzie w narożniku Lashleya, to będzie dla niej doskonałą okazja.

Sarah Logan vs. Charlotte Flair
Logan atakuje Flair jeszcze zanim ta dociera do ringu. Wywiązuje się bójka. Sarah zyskuje przewagę. Próbuje zniszczyć szatę Charlotte. Wściekłość, jaka maluje się twarzy Królowej, zdaje się dodawać jej sił. Flair miażdży Logan, zakłada szatę, która okazała się być dość wytrzymała i wraca na zaplecze.

No Way Jose vs. Drew McIntyre
Drew niszczy Jose i nokautuje wszystkich jego kolegów.
Zwycięzca – Drew McIntyre
Kolejny Claymore posyła Jose do krainy snów. Drew nawet nie upuścił mikrofonu nokautując rywala. Szkot mówi, że nigdy nie miał okazji walczyć o mistrzostwo świata. Jak to zmienić? McIntyre weźmie udział w Royal Rumble.

Aleister Black vs. Shelton Benjamin
Zwycięzca – Aleister Black
Po walce Murphy atakuje Blacka. Holender jest zdezorientowany i nie może się efektywnie bronić. Buddy nie przebiera w środkach.

Najwyższy czas, żeby Joe odkrył karty. Kto będzie trzecim zawodnikiem, który odważy przeciwstawić się woli Mesjasza i AOP?
IT’S THE BIG SHOW!


Seth Rollins & Authors of Pain vs. Samoa Joe & Kevin Owens &…Big Show
Big Show trzyma w szachu obu członków AOP. Rollins atakuje giganta krzesłem.
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – Kevin Owens & Samoa Joe & Big Show
Akam, Rezar i Rollins atakują Showa. Z pomocą przychodzi mu Joe, który odciąga AOP. Razem z nimi wędruje poza ring. Seth szykuje się do wykonania Curb Stomp na wielkoludzie, ale Owens chwyta go za nogę. Kiedy Sethowi udaje się oswobodzić…
https://twitter.com/WWE/status/1214396288034316288
…nadziewa się na potężny prawy Big Showa. Akam i Rezar wyciągają go z ringu i odnoszą na zaplecze.

W przyszłym tygodniu:
AJ Styles vs Randy Orton
Rusev vs Bobby Lashley
Aleister Black vs Buddy Murphy
Brock Lesnar po raz kolejny pojawi się na Raw!
Joe & Owens & Big Show vs Rollins & AOP w Fist Fight matchu

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552