ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 05.08.2019

Ostatnia Czerwona Tygodniówka przed SummerSlam!

Galę otwiera krótka ceremonia uczczenia pamięci ofiar zamordowanych podczas strzelanin w El Paso i Dayton.

Pierwszym, który pojawia się na arenie z mikrofonem w ręku jest Samoa Joe.


Stojąc na stole komentatorskim domaga się przeprosin. To nie on jest odpowiedzialny za atak na Reignsa. Został pozwany, osądzony i skazany bez procesu. Gdyby chciał wyjaśnić sobie coś z Romanem, to zrobiłby to twarzą w twarz. Zamierza wejść do ringu i czekać tam dopóty, dopóki Romek go nie przeprosi. Przerywa mu pojawienie się Lynch.

Becky Lynch & Charlotte Flair vs Trish Stratus & Natalya
Współpraca Lynch i Flair nie układa się najlepiej. Po kolejnym nieporozumieniu Charlotte nie wytrzymuje i atakuje partnerkę, po czym opuszcza kwadratowy pierścień. Irlandka zostaje sama przeciwko dwóm rywalkom. Nattie zapina Sharpshooter, ale Becky jakimś cudem dociera do lin i wymusza przerwę. Nattie nie zamierza puszczać.
Zwyciężczynie przez dyskwalifikację – Becky Lynch & Charlotte Flair
Trish zrzuca partnerkę z mistrzyni. Nie podoba się jej zachowanie Nattie.

Andrade vs Rey Mysterio
Zwycięzca – Andrade, asystę zapisujemy na konto Vegi

Maria i Mike wchodzą do gabinetu ginekologa.
Mike niby przytula żonę, żeby dodać jej otuchy, ale tak naprawdę próbuje jej odebrać tytuł.


Nowy mistrz 24/7 wybiega z gabinetu. Tam spotyka Trutha i Mellę w przebraniu.


Mamy nowego czempiona!

Backstage. Becky nie zamierza owijać w bawełnę. Chce, żeby w niedzielę Nattie zaprosiła na arenę całą rodzinę i wszystkich znajomych. Niech zobaczą jakie są konsekwencje pogrywania sobie z mistrzynią. Lynch wierzy we własne umiejętności i skuteczność swojego Dis-Arm-Her. To połączenie przyniesie jej zwycięstwo.
Przenosimy się do innej reporterki, która rozmawia z Nattie. Pretendentka nie boi się Becky. Nawet jeśli mistrzyni złamie jej rękę, to Kanadyjka i tak się nie podda.

Brock Lesnar i Paul Heyman wchodzą do ringu. Adwokat przypomina wszystkie pseudonimy, jakie przyjął Rollins, reprezentujące jego dokonania. Miał być Architektem, Bestiobójcą, Zwycięzcom niezwyciężonych etc. Jaka jest prawda? Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w klipie wideo, który teraz obejrzymy. Pokazuje on zeszłotygodniową masakrę – bezpardonowy atak Lesnara. Heyman błagał Brocka, żeby odpuścił Sethowi. Teraz rozumie, że WWE potrzebuje nowego bohatera. Pretendent jest dzisiaj na Raw, a to oznacza, że do reszty stracił rozum. Wchodzi Rollins z krzesłem w ręku i zabandażowanymi żebrami. Kiedy tylko dociera do ringu, mistrz rzuca się na niego. Seth nie jest w stanie się bronić.


Lesnar opuszcza arenę, a Rollins bierze mikrofon. Nie zamierza się poddawać. Droga do spełnienia jego marzeń jest wyboista, ale nie będzie narzekać. Pojedzie na SummerSlam i odbierze Bestii tytuł mistrza.

Backstage. Kurt świetnie się bawi z Angelo i Fordem. Imprezę psuje pojawienie się Drew. Szkot ostrzega Angle’a, który będzie sędzią jego walki z Alexandrem.

Viking Raiders vs Pat i Mat
Zwycięzcy – Viking Raiders

Cedric Alexander vs Drew McIntyre w roli sędziego Kurt Angle
Szkot atakuje rywala zanim ten dociera do ringu. Panowie wdają się w bójkę i nawet nie próbują trafić do kwadratowego pierścienia. Obaj padają półprzytomni na podłogę. Angle nie za bardzo wie co ma zrobić. Gasną światła. Fiend jest z nami.

New Day vs OC (Gallows & Anderson)
Styles wchodzi razem z kolegami. Szybko okazuje się, że nie będzie tylko biernym obserwatorem.
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – New Day
Z pomocą przybiega Rico. Teraz będzie to starcie 3v3.
New Day & Ricochet vs OC
Zwycięzcy – OC

Backstage. Reigns ma niedługo pojawić się na arenie. Joe nadal czeka na przeprosiny.

Joe wchodzi do ringu, bierze krzesło i siada na środku. Od teraz Raw zostaje zawieszone. Samoańczyk nie opuści ringu dopóki nie porozmawia z Romanem. Jeden z techników informuje Joe, że Reigns właśnie wjechał na parking. Joe stracił dziś już dość nerwów. Rusza na spotkanie Romana. Nie jest mu dane porozmawiać z Reignsem.


Jedno jest pewne. Tym samochodem nie kierował Joe. Samoa sprawdza czy z Romkiem wszystko w porządku. Po chwili pojawia się również Triple H. Wygląda na to, że z Reignsem wszystko w porządku.

The IIconics (c) vs Mandy Rose & Sonya Deville vs Kabuki Warriors vs Alexa Bliss & Nikki Cross w elimination matchu o tytuł mistrzyń dywizji TT
Deville & Rose eliminują IIconics!
Kabuki Warriors wyrzucają Rose & Deville
Zwyciężczynie i nowe mistrzynie – Alexa Bliss & Nikki Cross

Miz i Michaels czekają w ringu na Dolpha. Ziggler od razu przejmuje inicjatywę. Jest zmęczony niesieniem całej tej federacji na swoich barkach. Po tylu latach poświęceń i wyrzeczeń ma dość takich lizusów jak Mizanin i Shawn. Na SummerSlam pokaże rywalowi miejsce w szeregu. Dolph podpisuje kontrakt. Brakuje jeszcze parafki jego oponenta. Miz z uśmiechem obserwował poczynania Zigglera. Teraz to on zabiera głos. Ma przed sobą jeszcze wiele walk i pięknych momentów. Dlatego to nie on będzie rywalem Dolpha podczas SummerSlam. Zawodnik, z którym zmierzy się blondwłosy jest już u schyłku swojej kariery. Dolph i Miz zwracają się w stronę Shawna. „Nie o mnie chodzi” – mówi Shawn.
GOOOLDBERG!


„Dolph Ziggler! Guess what, son. You’re next!”
Wycofujący się Dolph miał jeszcze okazje posłuchać Sweet Chin Music. Michaels odpłacił mu pięknym z nadobne.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783