ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 04.11.2019

Wszystkie gwiazdy WWE szczęśliwie wróciły już z wycieczki do Arabii. Najwyższy czas na Monday Night Raw!

Backstage. Triple H wysiada z dużego czarnego samochodu. Wygląda na to, że nie był jedynym człowiekiem na pokładzie…

Galę otwierają Lesnar i Heyman. Paul przedstawia siebie i swojego klienta. Wspomina o zwycięstwie Brocka nad Cainem i jego niesamowitej dominacji nad resztą zawodników w WWE. Tłumaczy też, że kontrakt Bestii ma specjalne zapisy – Brock nie może zostać zwolniony przed jego końcem. To oznacza, iż kiedy Lesnar zdecydował się zakończyć swoją historię na SmackDown, Raw automatycznie „przejęło” jego kontrakt. W końcu Adwokat dociera do sedna sprawy. Członkiem rosteru Czerwonych jest również Rey Mysterio. Brock i Paul szukali luchadora przez cały dzień. Przecież on musi gdzieś być. Heyman obiecuje, że Bestia dostanie dzisiaj zamaskowaną legendę w swój ręce. Kiedy do tego dojdzie, będzie to koniec historii nieustraszonego Reya Mysterio. Brock oto zadba.
Bestia szuka Mysterio na zapleczu. Brock chwyta pierwszego lepszego człowieka i próbuje wytrząść z niego odpowiedź. Gdzie jest Rey?


Brock szuka dalej. Kolejnego nieszczęśnika spotyka na parkingu. Ten człowiek również nie jest w stanie wskazać dokładnego miejsca pobytu Mysterio.

Natalya & Charlotte Flair vs Kabuki Warriors
Zwyciężczynie – Natalya & Charlotte Flair

Do stołu komentatorskiego podchodzą Lesnar i Heyman. Paul wpadł na wspaniały pomysł – Lawler wie wszystko, więc na pewno powie im gdzie jest Mysterio. Jeśli nie, to tym razem może się okazać, że Jerry naprawdę wyzionie ducha na antenie. Dio staje pomiędzy Bestią a Lawlerem. Brock wyprowadza szybki cios, wynosi przeciwnika i wykonuje F5 na stół komentatorski.


W tym momencie za jego plecami pojawia się poszukiwany luchador z kijem do baseballa w ręku. Rey skupia się głównie na kolanach Brocka. Mistrz WWE nie ma żadnych szans.

Backstage. Lesnar próbował zabrać Mysterio to, co dla niego najważniejsze. Teraz to Rey odbierze rywalowi jego największy skarb. Oczywiście pod warunkiem, że Bestia pokaże trochę cojones i spotka się z Mysterio w ringu podczas Survivor Series.

Cedric Alexander vs Buddy Murphy
Zwycięzca – Buddy Murphy

Do ringu wchodzi Seth Rollins. Były mistrz zastanawia się co dalej, jaki ma obrać kierunek. Słyszał reakcję fanów na jego porażkę. Nie przeszkadza mu to. Najważniejsze jest odebranie tytułu mistrzowskiego Fiendowi. Teraz, kiedy pas Universal zmienił adres razem z Wyattem, Rollins musi skupić się na Brocku. Zanim to zrobi, Seth musi się pozbierać i potrenować. Wszystko w swoim czasie.
Wchodzi Triple H. Niesamowite, prawda? Za każdym razem kiedy Rollins nie wie co zrobić, jaki jest następny właściwy krok w jego karierze, ich drogi się przecinają. Było tak w NXT, kiedy Seth został pierwszym mistrzem. Potem było powstanie, panowanie i rozpad Shield. Wygrana MiTB i w końcu zdobycie tytułu mistrza WWE. Seth powątpiewa w czystość intencji Tryplaka. Ten odwraca sytuację i przypomina, że koniec końców Rollins paradował najpierw z walizką, a następnie z pasem, przez bardzo długi czas. Seth jest inteligentny, musi widzieć co się dzieję. Triple H chce, żeby Rollins dołączył do niego i drużyny NXT. Wchodzi Undisputed Era i zajmuje miejsce przy ringu. Zanim Seth ma okazję odpowiedzieć, na drodze do kwadratowego pierścienia pojawia się O.C. (Styles + Anderson + Gallows) Ruszają w kierunku członków UE w bojowych nastrojach. Zza ich pleców wyrastają Damian Priest i Dominik Dijakovic. Panowie wdają się w bójkę.

Backstage. Rollins kontynuuje swoje negocjacje z Tryplakiem. Jeśli ma zasilić szeregi NXT, to jako topowa gwiazda, w roli czempiona. Seth, tak jak Bryan, chce zawalczyć z Colem o tytuł mistrza NXT. HHH zawsze miał słabość do Setha. Załatwione.

Andrade & Zelina Vega vs Carolina & Sin Cara
Zwycięzca – Andrade & Zelina Vega

Rusev nie chce już walczyć o Lanę. Lashley może ją sobie wziąć. Jedyne o co prosi Bułgar, to walka 1v1 z Bobby’m. Pojawia się Lashley w towarzystwie Lany. Okazuje się, że kochanek porusza się o kulach. Nie będzie mógł dzisiaj wejść do ringu. Udało mu się załatwić zastępstwo.
Rusev vs Drew McIntyre
Okazuje się, że Lashley jest absolutnie zdrowy. Atakuje Ruseva.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Rusev
Szkot i Bobby próbują ogłuszyć rywala. Bułgar jest nie do powstrzymania…RKOOOO!! Trzech rywali to już za dużo. Randy, Lashley i Drew wyżywają się na Rusevie. Z pomocą byłemu koledze z Team Hogan przychodzi Ricochet. Udaje mu się wyrzucić rywali z ringu.

Wywiad z Lynch gdzieś na zapleczu w ciemnym pokoju. Lynch uważa, że będzie głównym celem podczas Survivor Series. Pokonała przyjaciółkę Bayley – Sashę – oraz koleżankę Baszler – Rondę. Zemsta jest bardzo dobrym paliwem. Ktoś wyprasza dziennikarkę. To mistrzyni dywizji kobiet NXT. Shayna zajmuje krzesło naprzeciw Lynch. Panie siedzą naprawdę blisko siebie. Wymieniają się „ciepłymi” słowami. W powietrzu czuć napięcie, ale również szacunek. Co prawda wspominają o Bayley, ale to czysta kurtuazja. Widać i słychać, że ich celem nie będzie pokonanie mistrzyni wywodzącej się z SD. Panie mają sobie coś do wyjaśnienia, a pomóc może im w tym tylko mata, trzy liny, cztery słupy i pięści.

O.C. wchodzi do ringu. Styles przypomina, że jego przyjaciele to najlepsza drużyna na świecie i mają puchar jako dowód! AJ ma już dość tych dzieciaków z NXT. Następny, którego zobaczy, dostanie tęgie lanie. Wchodzą Street Profits w towarzystwie Humberto Carrillo. Ford i Dawkins przypominają, iż pokonali Gallowsa i Andersona. Proszą nowego kolegę, żeby powiedział to po hiszpańsku. Brzmi to wspaniale.

Street Profits & Humberto Carrillo vs The O.C. (Styles & Anderson & Gallows)
Styles wykorzystuje liny, żeby przypiąć Carrillo.
Zwycięzcy – The O.C.

Viking Raiders vs no coś tu było
Zwycięzcy – Viking Raiders

Seth Rollins vs Adam Cole (c) o tytuł mistrza NXT
Rollins przygotowuje się do wykonania Curb Stomp. Przeszkadzają mu członkowie UE.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Seth Rollins
Do ringu wbiega większość rosteru Raw. Docierają również posiłki z NXT. Jedna wielka bijatyka w ringu i jego okolicach.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556