ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 04.03.2019

Ostatni epizod Czerwonej Tygodniówki poprzedzający Fastlane!

Dzisiaj jesteśmy w największym mieście stanu Pennsylvania – Philadelphii.

Tak jak w zeszłym tygodniu – galę otwiera Roman Reigns. Duży Pies ma jeszcze jedno marzenie, a na drodze do jego spełnienia stoi tylko jego brat, Seth Rollins. Królobójca dołącza do niego w kwadratowym pierścieniu. Rozumie frustrację Reignsa. Wie jak to jest stracić pas bez walki. Jeśli miałby wybrać osobę, która zasługuje (tak samo jak on sam), żeby stanąć w szranki z Lesnarem, to na pewno wskazałby Romana. Reigns uśmiecha się. Życzy Sethowi powodzenia na WrestleManii. Nie o to mu chodziło. Duży Pies chce odbudować The Shield. Kiedy walczył z chorobą dużo rozmyślał. Miał też okazję spojrzeć na życie z innej, szerszej perspektywy. Najważniejsi są ludzie i relacje, które tworzymy. Rollins nie chce o tym słyszeć! Nie po tym co zrobił Dean. Jednak nie jest specjalnie wojowniczo nastawiony. Chwilę później zgadza się spróbować.
Ambrose pojawia się na drodze do ringu z mikrofonem w dłoni.

Seth i Roman podbiegają do Deana odstraszając Eliasa. Ambrose jest poirytowany. Nie korzysta z pomocy. Wraca na zaplecze.

Backstage. Corbin, Lashley i McIntyre stoją na zapleczu. Baron obiecuje, że dzisiaj ostatecznie rozwiążą sprawę Strowmana i Kurta. Szkot dodaje, że cały ten powrót Tarczy, to melodia przeszłości. Drew zniszczył więź łączącą tych trzech panów już kilka miesięcy temu. Drew, Bobby i Baron pokażą kto dzierży władzę na Raw.

Finn Balor & Braun Strowman & Kurt Angle vs Drew McIntyre & Baron Corbin & Bobby Lashley
Zwycięzcy – Drew McIntyre & Baron Corbin & Bobby Lashley
Po walce zwycięska trójka demoluje przeciwników.

Backstage. Heavy Machinery udziela wywiadu. Dziennikarka pokazuje im nagranie, które zostało zrobione w szatni tag teamów. B-Team, Ryder&Hawkins oraz Ascension śmieją się z Otisa. Najlepiej bawią się Viktor i Konnor. Tucker obiecuje, że dosięgnie ich sprawiedliwa kara.

Natalya vs Ruby Riott
Zwyciężczyni – Ruby Riott

Lacey Evans wychodzi na spacer. W zielonym kapeluszu i spódniczce.

Backstage. Poznaliśmy korespondentów z ramienia Saturday Night Live na WrestleManii.

Koniec żartów. Przed nami oświadczenie Króla Królów. Zaczyna od krótkiego streszczenia wydarzeń zeszłego tygodnia i swojej przyjaźni z Flairem. Stara się używać prawdziwego nazwiska Rica tj. Richard Fliehr. Mówi o jego mitycznych weselach, wspomina mądre rady, przypomina o niedawno przebytej chorobie. Kiedy wspomina śpiączkę Richarda, głos zaczyna mu się z lekka łamać. Nie rozumie zachowania Batisty. Dave dążył do konfrontacji już od jakiegoś czasu, ale wykorzystywanie schorowanego weterana… słabe. Zwierzak nie pojawi się dzisiaj na Raw, bo nie lubi Philly. Za tydzień „może” przyjedzie, ale tylko jeśli przezwycięży niechęć do Pittsburgha. Tryplak nie chce grać w tego typu gierki, nie zależy mu na tanich chwytach, graniu w walkę dobrego ze złym. Nie obchodzą go wymyślone postacie. Znajdzie Batistę w każdym budynku i go zniszczy. Niech Dave znajdzie w sobie odwagę i poda adres.

Backstage. Stephanie informuje, że Becky nie jest już zawieszona! Co więcej, Lynch będzie dzisiaj na Raw, żeby podpisać dokument, który zwalnia WWE z odpowiedzialności za jej zdrowie podczas następnego starcia. Kiedy się ono odbędzie? LYNCH ZAWALCZY Z CHARLOTTE O TYTUŁ MISTRZYNI KOBIET PODCZAS FASTLANE!

Bacstage. Roman spotyka się z Deanem. Ambrose nie chce rozmawiać. Musi się przygotować do walki z Gitarzystą.

Heavy Machinery vs B-Team
Heavy Machinery vs Ascension
Heavy Machinery vs Zack Ryder & Curt Hawkins
Zwycięzcy – Heavy Machinery

Backstage. Charlotte jest pewna, że Becky podpisze dokument. Jeszcze pewniejsza jest swojego zwycięstwa podczas Fastlane. Nową mistrzynią zostanie Flair.

Backstage. Seth rozmawia z Deanem. Ambrose nie ma czasu na powrót The Shield, jest dzisiaj dość zajęty. Dziękuje za pomoc, ale dziś musi rozprawić się z Drifterem.

Elias vs Dean Ambrose
Zwycięzca – Elias
Po walce, kiedy Dean zwija się na macie, na drodze do ringu pojawiają się Seth i Roman. Ambrose nie ma ochoty z nimi rozmawiać i opuszcza kwadratowy pierścień. Zamierza ewakuować się z areny przechodząc pomiędzy fanami. Pojawiają się Drew, Bobby i Baron. Trio zamierzało rzucić wyzwanie Tarczy, ale, niestety, zachowują się oni gorzej niż dzieci. Szkot proponuje zakończyć całą sytuację tu i teraz. Razem z kolegami atakuje Romana i Setha. Dean toczy w tym czasie walkę ze swoimi emocjami. W końcu rusza do ringu. Shield wyrzuca rywali.
Oficjalnie – Tarcza rozpocznie swoją ostatnią jazdę od walki na Fastlane!

Tamina vs Sasha Banks
Zwyciężczyni – Tamina

Revival (c) vs Ricochet & Aleister Black o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw
Gable & Roode atakują Revival, kiedy ci wypadają z ringu.
Zwycięzcy przez DQ – Ricochet & Aleister Black (nadal panujący mistrzowie – Revival)
Po walce Black i Rico są sfrustrowani. Wyrzucają z ringu sprawców tego zamieszania.

Charlotte, Stephanie i Becky stoją w ringu. Lynch podpisuje dokument. Na titantronie pokazuje się Ronda. Zmierza do ringu. Kiedy do niego wchodzi jest wściekła. Nie oddała tytułu, chciała tylko, żeby Stephanie miała o czym myśleć. McMahon oddaje jej pas. Trzeba to jakoś załatwić.
BECKY LYNCH ZMIERZY SIĘ Z CHARLOTTE NA FASTLANE. JEŚLI IRLANDKA WYGRA, TO ZOSTANIE DODANA DO WALKIA NA WRESTEMANII!
To nie koniec. Coś się zmieniło w zachowaniu Rondy. Nie ma śladu po opanowanej, uśmiechniętej i w ten czarujący sposób pewnej swoich możliwości fance Roddy’ego Pipera. Rousey twierdzi, że Steph nie może zrobić nic bez jej zgody, bo dzięki niej zarabia obrzydliwie wielkie sumy. Jeśli chodzi o fanów, to Ronda ma ich serdecznie dość. Zamiast wspierać ją w trudnych chwilach… a nieważne. Rousey od dzisiaj dba tylko o siebie. Atakuje Flair i Lynch. Ta pierwsza, ufając rozsądkowi, nie wróci już do ringu. Becky, skacząc na jednej nodze, nie jest w stanie uciec oszalałej mistrzyni.

Tygodniówkę kończy wywiad ze Stephanie. Jest poruszona tym co się wydarzyło i współczuje Becky. Ma nadzieję, że Ronda dostanie to na co zasługuje podczas WrestleManii. Nieważne czy w starciu solowym, czy triple threat.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783