ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 04.02.2019

Powoli rozpędzamy się na Drodze do WrestleManii. Mimo, że do stadionu w New Jersey jeszcze daleka droga, to już w zeszłym tygodniu można było odczuć zmianę w zachowaniu zawodników. Jak będzie w tym tygodniu?

Czerwoni zawitali do miasta słynącego z najpiękniejszych róż – Portland w stanie Oregon!

Galę otwiera Stephanie McMahon. Zamierza przedstawić swojego gościa, ale ta osoba nie zamierza czekać. Zwyciężczyni tegorocznego Royal Rumble dołącza do przełożonej. Po raz kolejny fani okazują Irlandce wsparcie. Becky nadal nosi ochraniacz na kolano i utyka. Przedstawicielka władzy gratuluje Lynch ostatnich dokonań. Nie może się doczekać walki pomiędzy Rondą a Becky. Jednak po ostatnim Raw pojawił się problem. Pretendentka nadal nie skorzystała z pomocy lekarza. Jeśli nie zostanie przez niego dopuszczona do walki, to McMahon nie pozwoli jej wziąć udziału w walce na WrestleManii. Co więcej – dopóki Lynch nie pójdzie do doktora będzie zawieszona. Lynch nie wierzy w czystość intencji Stephanie. Jej zdaniem Steph próbuje odebrać jej szansę, na którą tak ciężko pracowała. Jeśli McMahon powtórzy te brednie, to Becky nie ręczy za siebie. Córka Vince’a nie daje się zastraszyć…

Backstage. Becky została zawieszona, więc musi opuścić arenę. Po drodze spotyka Rondę. Mistrzyni radzi jej, żeby udała się do domu i wyleczyła kolano. Jej lekkomyślne zachowanie może pozbawić Rousey szansy skopania jej tyłka na WrestleManii, a całej dywizji kobiet – pierwszego main eventu WrestleManii.

Ronda Rousey vs Liv Morgan
Zwyciężczyni – Ronda Rousey
Walka kończy szybko, a mistrzyni nadal czuje głód. Wyzywa na pojedynek Logan.

Ronda Rousey vs Sarah Logan
Zwyciężczyni – Ronda Rousey

Backstage. Bayley i Banks straciły swoje szanse na pokonanie Rondy. Teraz mogą skoncentrować się na zmaganiach o tytuły tag team. Alicia Fox i Nikki Cross spróbują zniszczyć ich marzenia.

Heavy Machinery vs Lucha House Party vs Revival vs B-Team o tytuł pretendentów do pasów TT
Zwycięzcy – Revival

Backstage. Ryder tłumaczy Hawkinsowi, że ten nie może pociągnąć go na dno, ponieważ już tam jest. Nie zamierza jednak pozostać w tym miejscu na długo. Razem wrócą na ścieżkę zwycięstwa.

Kurt Angle wchodzi do ringu w marynarce. Zdobywca złotego medalu streszcza swoją karierę. Pokonał wszystkich, którzy kiedykolwiek coś znaczyli w WWE. Nie ugiął się przed nikim i niczym. Zdobył złoty medal zmagając się z kontuzją! Ostatnie klęski otworzyły mu oczy. Znalazł przeciwnika, którego nie może pokonać. Czas. Właśnie dlatego… No nie dowiemy się co „właśnie dlatego” zamierzał zrobić Kurt, ponieważ przeszkodziło mu pojawienie się Corbina. Samotny Wilk twierdzi, że Angle w ogóle nie powinien był wracać do kwadratowego pierścienia. Tego samego jest zdania jest jego przyjaciel – Drew McIntyre. Zdaniem Szkota ktoś musi rozprawić się z Kurtem. Z pomocą Angle’owi przychodzi Braun Strowman. Razem odpierają natarcie Barona i Drew.

Przed walką Cross i Fox atakują Bayley i Banks na zapleczu i wnoszą je na arenę. Tam kontynuują dzieło zniszczenia.
Bayley & Sasha Banks vs Alicia Fox & Nikki Cross o ostatnie miejsce w Elimination Chamber matchu o tytuł pierwszych mistrzyń tag team
Zwyciężczynie – Bayley & Sasha Banks

Jeff Jarrett vs Elias
Zwycięzca – Elias
Po walce Gitarzysta nie może cieszyć się zwycięstwem. Atakuje go Road Dogg. Po chwili dołącza do niego Jeff, który atakuje Driftera gitarą, wyrównując rachunki.

Backstage. Brooke przeprasza Nattie, ale ta ją ignoruję. Dana zamierza poprosić Vince’a o walkę z Kanadyjką, żeby udowodnić jej, iż jest od niej lepsza. Starcie ma odbyć się za tydzień. Kiedy rozwścieczona była współpracownica Titusa wychodzi, Natalya wyciąga z uszu słuchawki i rozgląda się po pomieszczeniu.

Backstage. Finn nie zamierza się poddać. Lekarze pozwolili mu walczyć, więc zamierza to wykorzystać. Nie czuje się najlepiej, ale to nie ma znaczenia. Irlandczycy są uparci, a Balor jest tak irlandzki jak to tylko możliwe.

Rush i Lashley doszli do wniosku, że Balor powinien spróbować sił w starciu z kimś swoich rozmiarów. Dlatego zamiast kolejnego starcia z Wszechmogącym, Finn dostanie dziś szanse walki z Rushem.
Przed gongiem Bobby atakuje Balora. „Przygotowuje go” dla Lio.
Finn Balor vs Lio Rush
Zwycięzca – Finn Balor

Gościem tego epizodu Moment of Bliss będzie EC3. Ethan to teraz gorący towar bez określonej przynależności brandowej. Tego właśnie dotyczy pierwsze pytanie Alexy. Na którym show Carter zagości na stałe? Nie dowiemy się – przynajmniej nie teraz – wywiad przerywa Nia Jax. Samoanka uważa, że wszyscy powinni mówić o jej dokonaniach, a nie o kontuzji Lynch czy nowych twarzach w głównym rosterze. To ona weszła do męskiego Royal Rumble, tym samym dołączając do elitarnego grona kobiet, które miały odwagę, żeby to zrobić. Wchodzi Ambrose. Zdaniem Deana ktoś tu nie jest do końca szczery. Twierdzi, że Jax się w nim zakochała, ale niestety nie jest w jego typie. Zwraca się do Ethana. Skoro on nazywa się EC3, to gdzie są numery 2 i 1? Czy razem tworzą jakiś zespół striptizerów? Dean podsuwa Carterowi mikrofon, żeby ten mógł odpowiedzieć, ale nie dane nam jest usłyszeć jego głosu. Zamiast tego rozlega się głośny dźwięk towarzyszący zderzeniu pięści ze szczęką. EC3 rusza do ringu.

EC3 vs Dean Ambrose
Zwycięzca – EC3

Backstage. Kolejne przepełnione intensywnością wideo z Mojo w roli głównej. Do czego doprowadzą te filmiki?

Drew McIntyre & Baron Corbin vs Kurt Angle & Braun Strowman
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – Braun Strowman & Kurt Angle
Po walce jesteśmy świadkami długiego, wyczerpującego brawlu. Po kilku minutach wymieniania ciosów to Braun i Kurt stoją i napawają się cierpieniem przeciwników.

*Przepraszam za brak tweedów – jakieś problemy techniczne platformy. Tym razem musicie albo skorzystać z usług wyobraźni, albo Youtube’a.