ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 03.12.2018

Zeszłotygodniowy epizod nie został zbyt wysoko oceniony przez fanów. Jak będzie dzisiaj?

Być może aura miasta, ba, całego stanu, w którym goszczą dzisiaj Czerwoni, pomoże im stworzyć niezapomniane show. Znajdujemy się w mieście, w którym przyszedł na świat Undertaker – Houston. Jest ono częścią stanu, z którego wywodzą się takie gwiazdy jak Steve Austin, Ember Moon czy Dusty Rhodes – Teksasu.

Dzisiaj jednak WWE pragnie uhonorować innego wielkiego Amerykanina związanego z Houston. Kilka dni temu właśnie w tym mieście odszedł z tego świata George Herbert Walker Bush. Dzisiaj uczcimy jego pamięć tradycyjnymi dziesięcioma uderzaniami w gong.

Ronda Rousey & Natalya vs Tamina & Nia Jax
Zanim sędzia miał szansę rozpocząć starci na arenę weszły członkinie Riott Squad. Moment zawahania rywalek wykorzystały Tamina i Jax. Walka nigdy się nie rozpoczęła. Nia, Tamina i ich trzy nowe sojuszniczki uporały się z przeciwniczkami.

Backstage. Ronda pomaga Nattie dostać się do lekarza.

Kolejne Q&A z Banks i Bayley prowadzone przez Bliss. Pada kilka pytań. Oglądających interesuje między innymi z kim zawodniczki chciałyby się zmierzyć na WrestleManii. Odpowiedź jest oczywista – Trish i Lita. Chwilę później, tak jak w zeszłym tygodniu, do kwadratowego pierścienia wbiegają Brooke, Fox i James. Tym razem Alexa przejmuje kontrolę nad sytuacją i informuje wszystkich, że zobaczymy dzisiaj starcie tag team pomiędzy B&B a Fox i James.

Mickie James & Alicia Fox vs Bayley & Sasha Banks
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley

Backstage. Gable i Roode chcą rewanżu z AoP. Corbin zgadza się, ale stawia jeden warunek. Bobby musi pokonać Mavericka w 1v1 matchu, podczas którego Akam, Rezar i Chad nie będą mogli stać przy ringu.

Przed rozpoczęciem starcia Dawson próbuje wytłumaczyć wszystkim zgromadzonym na czym polega tag team match. Żywi nadzieję, że tym razem obędzie się bez żadnych dziwnych dodatkowych zasad.
Lucha House Party vs The Revival obowiązują zasady Lucha House Party (wszyscy trzej członkowie LHP mogą brać udział w starciu)
Zwycięzcy – Lucha House Party

Baron Corbin stoi już w ringu i zaprasza wszystkich na specjalne wydarzenie – uhonorowanie ciężkiej pracy szkockiego wojownika. Drew McIntyre wchodzi do kwadratowego pierścienia. GM ma dla niego medal, wideo pokazujące jego największe dokonania i kilka ciepłych słów. Szkot dodaje swoje trzy grosze. Jednego brakuje w tych wszystkich wypowiedziach i kompilacjach najlepszych akcji. Nie ma Dolpha Zigglera. Showoff bierze sprawy w swoje ręce i wchodzi do ringu. Ziggler wyraża swoje niezadowolenie. Ma nadzieję, że to zwykłe niedopatrzenie. W końcu to on wprowadził Drew na Raw. McIntyre mówi partnerowi prosto w twarz, iż ich umowa nie jest już dla niego korzystna. Dolph nie wytrzymuje.


ZIG ZAG! Współpraca Zigglera i Drew nie zakończy się po cichu. Czas na wojnę. Corbin informuje nas, że zobaczymy starcie McIntyre vs Ziggler.

Drew McIntyre vs Dolph Ziggler
W trakcie walki Szkot bierze mikrofon do ręki. Mówi, że żeby porządnie rozprawić się z Zigglerem potraktuje go jak Balora. Po chwili na arenie pojawia się wywołany przez Drew Irlandczyk.
Po tym ataku ze strony Finna, Ziggler dokłada Superkicka i przypina Drew.


Po raz pierwszy od swojego powrotu na Raw McIntyre zostaje przypięty.
Zwycięzca – Dolph Ziggler

Backstage. McIntyre jest wściekły. Zamierza zniszczyć Dolpha i Finna. Kolejność przypadkowa.

Who wants to walk with Elias? Drifter szukał dzisiaj Lashley’a, żeby rozbić mu gitarę na głowie, ale niestety bezskutecznie. Skoro jednak ma niezniszczony instrument, to równie dobrze może wykonać przygotowaną na tę okazję piosnkę. Kiedy Gitarzysta próbuje zacząć utwór przerywa mu Lio Rush. Menadżer razem ze swoim klientem stoją na stage’u. Po chwili Elias rusza na przeciwników. Bobby zyskuje przewagę, ale Drifter odzyskuje rezon i rusza na rywali ze zdwojoną siłą. Lashley ucieka na zaplecze, ale Rush zostaje dostarczony Eliasowi przez Balora.

Backstage. Mahal oferuje Baronowi swoje usługi. Chce w jego imię stanąć w szranki z Balorem. GM zgadza się. Chwilę późnej Corbin rozmawia ze Slaterem i Rhyno. Informuje ich, że przez cięcia budżetowe na Raw jest miejsce tylko dla jednego z nich. Jeśli nie potrafią się dogadać, to rozstrzygniemy to w ringu. Przegrany zostaje zwolniony.

Bobby Roode vs Drake Maverick jeśli Roode wygra, to zapewni sobie i Gable’owi walkę o pasy TT
Na titantronie pojawia się następujący obrazek: AoP dewastują Chada na zapleczu. Podbiega do nich Corbin i mówi im, żeby biegli do ringu, ponieważ zasady walki się zmieniły! Teraz to 3v2 handicap match.
Bobby Roode & Chad Gable vs Drake Maverick & AoP
AoP wykonują całą robotę, a półprzytomny Drake przypina Roode’a.
Zwycięzcy – Drake Maverick & AoP

John Cena za swoją niesamowitą działalność charytatywną został uhonorowany nagrodą imienia Muhamada Ali!

Dean wchodzi w asyście ludzi ubranych w maski gazowe.


Kiedy staje w rinug, nie ma dużo czasu na gadanie, ponieważ dołącza do niego Seth Rollins. Mistrz IC najpierw dewastuje obstawę Ambrose’a, a potem skupia się na rywalu. Rozpoczyna się bójka. Na początku przeważa Architekt, jednak po chwili Dean przejmuje kontrolę.

Rousey wybrała swoją partnerkę, która zajmie miejsce kontuzjowanej Nattie w Main Evencie. To Bogini Wojny – Ember Moon.
Backstage. Nia jest naprawdę zdenerwowana. Zniszczy Rondę i wybraną przez nią partnerkę – Ember Moon.

Heath Slater vs Rhyno przegrany zostaje zwolniony
Zwycięzca – Heath Slater

Backstage. Corbin wręcza Slaterowi jego nowy strój. Jest to koszulka sędziowska.

Jinder Mahal vs Finn Balor
Zwycięzca – Finn Balor

Backstage. Wywiad z Finnem. Irlandczyka atakuje Drew. McIntyre pozostawia Balora leżącego na ziemi.

Nia Jax & Tamina vs Ronda Rousey & Ember Moon
Zwyciężczynie – Ember Moon & Ronda Rousey

Tags:,
Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778