ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 03.09.2018

Spektakularne powroty i szokujące rezygnacje – tak można podsumować Czerwoną Tygodniówkę. Ponadto B-Team położy na szali swoje pasy mistrzowskie w starciu z Revival. Będzie się działo!

Show odbędzie się w Columbus w stanie Ohio.
Po raz kolejny przy stole komentatorskim zasiądzie Renee Young.

Można powiedzieć, że zaczynamy tam gdzie w zeszłym tygodniu skończyliśmy. W ringu stoi McIntyre, Strowman i Ziggler. Braun wyjaśnia to co wydarzyło się podczas ostatniego epizodu Raw. Twierdzi, że gdyby Reigns nie miał swojej „Tarczy”, to pas Universal zmieniłby właściciela. To co stało się w zeszłym tygodniu w Toronto, to był swoisty rewanż czy to się WWE Universe podoba, czy nie. McIntyre i Ziggler dodają, że to Shield zaczęło tę rywalizację, więc jeśli mają siniaki albo połamane kości, to mogą mieć pretensje tylko do siebie.
Wchodzi Shield. Rollins, Reigns i Ambrose kierują się prosto do kwadratowego pierścienia, żeby odpłacić Strowmanowi i jego nowym kolegom pięknym za nadobne. Corbin wysyła trzy „fale” zawodników, żeby rozdzielić walczących w ringu. W końcu udaje im się odprowadzić na zaplecze Brauna, Dolpha i Drew. Shield rusza w pościg.
Bacstage. Roman, Seth i Dean siedzą w radiowozie. Baron obiecuje im, że wyjaśni zaistniałą sytuację.

The Bella Twins vs The Riott Squad (Liv Morgan & Sarah Logan)
Zwyciężczynie – The Bella Twins

Backstage. Corbin rozmawia przez telefon. Wchodzi Balor. Finn domaga się rewanżu, ale tym razem chce, żeby to była czysta walka, bez żadnych przekrętów. GM spełnia jego prośbę. Corbin vs Balor w ME dzisiejszego show.

Chad Gable & Bobby Roode vs The Ascension
Zwycięzcy – Chad Gable & Bobby Roode

Czas na występ Driftera. Elias rozpoczyna od odważnego stwierdzenia – gdyby Christopher Columbus wiedział, że takie „miasto” będzie nazwane jego nazwiskiem, to pewnie zawróciłby z powrotem do domu. Gitarzysta przygotowuje się do wykonania piosenki, ale przeszkadza mu Alexa Bliss. Okazuje się, że była mistrzyni kobiet urodziła się właśnie w Columubus. Alexa na początku zachowuje się jakby chciała bronić honoru swojego miasta, ale po chwili podpisuje się pod wszystkim co powiedział Elias. Bliss przechodzi do wydarzeń zeszłego tygodnia. Twierdzi, że zachowanie Rondy i Nattie było fatalne.
Alexa jest żywo zainteresowana piosenką, którą miał właśnie wykonać.


Piękną scenę przerywa pojawienie się Rondy i Nattie.

Natalya vs Alexa Bliss
Zwyciężczyni – Alexa Bliss
Po walce Rousey uporała się z Bliss, James i Fox.

Backstage, biuro Corbina. Strowman, Ziggler i McIntyre chcą dostać rywali na odpowiednim poziomie dzisiejszego wieczoru. Dolph i Drew chcieliby stanąć do walki o pasy TT. Baron z przykrością stwierdza, że nie może odwołać starcia Revival z B-Team. Chyba, że Dash i Dawson nie będą gotowi do walki. Z kolei Braun wyraża swoją głęboką nadzieję, że Corbin znajdzie mu godnego rywala.

Backstage. Revival udzielają wywiadu. McIntyre i Ziggler atakują ich z zaskoczenia. Dolph i Drew kompletnie dewastują pretendentów do pasów TT.

B-Team(c) vs Revival Dolph Ziggler & Drew McIntyre o mistrzostwo dywizji TT na Raw
Zwycięzcy i nowi mistrzowie TT – Drew McIntyre & Dolph Ziggler

Backstage. Akam i Rezar zmierzają do ringu w towarzystwie…Generalnego Managera 205 Live – Drake’a Mavericka.

Drake mówi, że został menadżerem AOP. Jego głównym celem jest doprowadzenie tego zespołu do tytułu mistrzów dywizji TT na Raw.
AOP vs Local wrestlers
Zwycięzcy – AOP

https://twitter.com/WWE/status/1036795091535319040
HBK powrócił na Raw! Shawn twierdzi, że walka Takera z Tryplakiem to będzie wielkie wydarzenie, którego długo nie zapomnimy. Między innymi dlatego wybiera się do Australii, żeby móc obejrzeć jak po raz ostatni The Game ściera się z Grabarzem. Michaels nie rozumie dlaczego tak wielu Hall of Famerów uważa, że to Taker wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Zdaniem byłego mistrza świata to Celebral Assasin pokaże swoją siłę i nie da szans Phenomowi.
Nigdy nie obstawiaj przeciwko Undertakerowi.


THE DEADMAN HAS RISEN!
Taker wchodzi do kwadratowego pierścienia, żeby wyjaśnić parę spraw. Według niego Shawn stawia na HHH’a, ponieważ nadal nie może przeboleć tego, że to Phenom zakończył jego karierę. Michaels nie może uwierzyć własnym uszom. Twierdzi, że to przez szacunek dla tego biznesu, dla WWE Universe i przede wszystkim dla Takera nie wrócił na „one more match”. Jednak Grabarz nadal nie jest przekonany. Twierdzi, że HBK nie chce wrócić do ringu ze strachu przed nim. Shawn wie, że Undertaker zdewastowałby go tak samo, jak zdewastuje jego najlepszego przyjaciela w Melbourne.

Backstage. Corbin ma za dużo pracy, dlatego nie będzie w stanie zmierzyć się z Balorem. Jednak załatwił „zastępstwo”. W Main Evencie Raw Finn zmierzy się z Braunem Strowmanem.

W między czasie dowiadujemy się, że Shield stanęło przed sądem w Columbus.

Bayley & Sasha Banks vs Dana Brooke & Ember Moon
Zwyciężczynie – Bayley & Sasha Banks
Po walce Dana Brooke mówi, że ma dość współpracy z Titusem.

Backstage, Lashley wychodzi z biura Corbina. Bobby ma wziąć udział w zajęciach z Mahalem, żeby się wyluzować.

Mahal próbuje uzdrowić ducha Lashleya. Jest to trudne zadanie, ponieważ Bobby nie chce współpracować. Kiedy wydaje się, że Bobby zaczyna medytować, zostaje zaatakowany przez… KEVINA OWENSA! KO (z małą pomocą Jindera) dewastuje Lashleya.

Corey ma kolejne informacje o Tarczy. Zakończyły się czynności związane z Psami Sprawiedliwości. Ambrose, Rollins i Reigns są wolni.

W przyszłym tygodniu na Raw pojawią się dwie legendy – Triple H i Mick Foley!

Finn Balor vs Braun Strowman
Zwycięzca – Braun Strowman
Po walce Strowman wykonuje jeszcze jeden finisher na bezbronnym Balorze. Razem z Drew i Dolphem przymierza się do wykonania triple powerbombu, kiedy zaczyna wyć syrena. Na arene wjeżdża radiowóz, aby zbadać sprawę pobicia Irlandczyka. Śledztwo poprowadzą posterunkowi Reigns, Rollins i Ambrose. Jednak zanim udaje im się dotrzeć do ofiary, zostają zaatakowani przez wszystkich heeli Czerwonego rosteru. Przez kilka minut Owens, Ascension. Elias, AOP, McIntyre i wielu innych znęcają się nad członkami Tarczy. W końcu układają zdewastowanych, nieprzytomnych, zakrwawionych braci obok ringu. Strowman, McIntyre i Ziggler triumfują w ringu/