ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 02.12.2019

Kolejny odcinek Czerwonej Tygodniówki. Jak potoczy się historia Setha? Czy wezmą w niej udział Akam i Rezar?

Parking, podjeżdża czarna furgonetka. Wysiadają z niej AOP. Dziennikarka pyta dlaczego zaatakowali Owensa pod koniec zeszłotygodniowego epizodu Raw. Akam i Rezar odpowiadają w swoim języku. Kiedy Charly prosi o tłumaczenie dowiaduje się tylko, że „pięknie dziś wyglądasz”.

Galę otwiera Seth Rollins. Chce przeprosić za swoje, momentami bardzo mocne i nieprzyjemne, słowa. Nie chciał nikogo urazić, ani naznaczyć. Ci ludzie, którzy co tydzień spotykają się w szatni, to jego rodzina. Jako głowa tej familii musi czasami uderzyć pięścią w stół. Z perspektywy czasu widzi, że przekroczył granicę. Prosi o wybaczenie WWE Universe, kolegów i koleżanki, ale przede wszystkim – Kevina Owensa. Kanadyjczyka Rollins chciałby przeprosić osobiście. KO wchodzi do ringu. Twierdzi, że coś tu bardzo brzydko pachnie. To ohydny zapach kłamstwa. Rollins zarzeka się, że nie miał nic wspólnego z atakiem AOP. Chce tylko pogodzić się z Owensem. Wchodzą Authors of Pain. Mówią coś w swoim języku, ale kiedy orientują się, że chyba nie są rozumiani, przechodzą na angielski. Rzucają wyzwanie Kevinowi i Sethowi. Rollins uważa to za wspaniałą okazję do odnowienia swojej więzi z Owensem. Kanadyjczyk nie zamierza ryzykować zdrady niedoszłego partnera. Rollins wraca na zaplecze (AOP nie zatrzymują go, co więcej – przepuszczają go z szacunkiem). Owens prowokuje rywali, ale ci również kierują się na backstage.

Kevin chce dziś zawalczyć. Na stage’u pojawia się Lana. Informuje nas, że Rusev otrzymał zakaz zbliżania się do niej również w tym stanie. Owens próbuje uświadomić jej, że absolutnie nikogo nie obchodzi jej życie miłosne. Nigdy nie spotkał kogoś, kto wypluwając z siebie tyle słów nie ma nic ciekawego do powiedzenia! Wchodzi Bobby. Będzie bronił honoru swojej kochanki.
Lany pilnuje dwóch funkcjonariuszy policji. Mają zapewnić jej bezpieczeństwo na okoliczność pojawienia się Ruseva.

Kevin Owens vs Bobby Lashley
Powracają Authors of Pain. Tym razem nie zamierzają odpuszczać.


Zwycięzca przez dyskwalifikację – Kevin Owens
Obezwładniają Owensa i zaciągają go na zaplecze.

Charly wchodzi do ringu i rozmawia z Lashleyem o AOP. Wywiad nie trwa długo, ponieważ pojawia się Rusev! Bułgar demoluje rywala na oczach policjantów po czym ucieka.


Zdenerwowana Lana pomaga swojemu partnerowi. Następnie razem z nim krzyczy na funkcjonariuszy. Mundurowi tłumaczą, że są fanami WWE od dziecka. Tutaj, w stanie Tennessee, sprawy załatwiamy inaczej. Bobby odpycha jednego z policjantów. To wystarcza, żeby został zakuty w kajdanki. Lana zarzuca mundurowym konspirowanie z Rusevem i policzkuje jednego z nich. Chwile później stalowe bransoletki lądują również na jej nadgarstkach.
https://twitter.com/WWE/status/1201677251701436417

Drew McIntyre vs Akira Tozawa
Zwycięzca – Drew McIntyre
Żyjemy w świecie opartym na social media, świecie tchórzy. Kiedy Drew nie może się dogadać z kolegą z szatni, to rozmawia z nim twarzą w twarz. Orton – zapraszamy do ringu. Randy odpowiada na wezwanie. Zdaniem Szkota Orton nie okazuje mu szacunku. Powinien zrozumieć, że jego czas już minął. Teraz Żmiję zastąpił większy i silniejszy Drew. RKO zostało wyparte przez Claymore. Randall oferuje zgoła inny punkt widzenia. Wszystko co ma, łącznie ze swoim statusem, zawdzięcza ciężkiej, długoletniej pracy. Jeśli McIntyre uważa, że są między nimi niesnaski, to powinni je rozwiązać teraz. Przerywa im pojawienie się O.C.. McIntyre stwierdza, że to nie jego problem i wycofuje się na zaplecze. Styles, Gallows i Anderson uważają, ze to przez Randalla AJ stracił tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Rzucają się na Ortona. Z pomocą Żmii przychodzą Ricochet i Humberto, ale dopiero pojawienie się Mysterio pozwala wyrzucić członków O.C. z ringu.

Backstage. Orton docenia starania kolegów z szatni. Oczywiście nie potrzebował pomocy.

Aleister Black vs Tony Nese
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Murphy nie żałuje tego, że zapukał do drzwi Blacka. Jego zdaniem Holender traktuje życie i swoją karierę zbyt poważnie. Australijczyk postara się nauczyć rywala spokoju i wyluzowania.

Andrade vs Eric Young
Zwycięzca – Andrade
R-Truth ukrywa się przed goniącymi go rywalami w pierwszym rzędzie, przy samej barierce. Uwagę przeciwników odwracają Kyle Bush i jego kolega. Zwycięzca NASCAR cieszy się, że mógł… PRZYPIĄĆ TRUTHA! Bush jest nowym mistrzem 24/7!

Backstage. Rollins opuszcza arenę. Charly pyta go dlaczego nie pomógł Owensowi. Seth odpowiada, nie bez racji, że Kevin nie chciał jego pomocy. Odrzucił ją. Seth nie rozumie dlaczego wszyscy się do niego przyczepili. Czegokolwiek by nie zrobił – zawsze znajdą się przeciwnicy jego decyzji. Łatwo jest krytykować, trudniej przewodzić grupie.

Klip wideo. Rowan znowu rozmawia z tym czymś w klatce.

Erick Rowan vs No Way Jose
Koledzy Jose z imprezy próbują zajrzeć do klatki Rowana. Rudobrody szybciutko nokautuje ciekawskich.
Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Zapytany o to co znajduje się w klatce, Rowan odpowiada ciszą.

Kabuki Warriors vs Charlotte Flair w handicap matchu
Zwyciężczyni – Kabuki Warriors

Viking Raiders vs lokalsi
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Rico, Rey i Humberto są gotowi na wojnę ze Stylesem i jego paczką.

Rey Mysterio & Ricochet & Humberto Carrillo vs The O.C.
Zwycięzcy – The O.C.
Styles świętuje zwycięstwo. Jego radość szybko zamienia się w ból…

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552