ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 02.09.2019

Turniej nabiera tempa. Już niedługo poznamy Króla!

Galę otwiera ceremonia podpisania kontraktu na walkę o pas Universal. Strowman i Rollins siadają po przeciwnych stronach stołu, a nad nimi staje Michael Cole. Komentator poprowadzi spotkanie. Rozmowa toczy się wokół kilku tematów. Pierwszym z nich jest tytuł mistrzów tag team. Panowie emanują pewnością siebie. Nie wiadomo co wydarzy się w starciu o pas Universal, ale Seth zapewnia, że nie stracą pasów TT. To tylko biznes. Rollins przypomina, że nie byłby to pierwszy raz, kiedy ktoś obronił dwa tytuły mistrzowskie w ciągu jednej nocy. To przenosi nas do drugiego tematu. Strowman uważa, że Seth może czuć się co najmniej niekomfortowo, jeśli będzie musiał stanąć w tym samym narożniku z Potworem, który go znokautował i odebrał najsłodszy skarb. Seth przypomina, że to on pokonał Bestię (dwukrotnie!). Jest gotowy na innego osobnika z Bestiariusza WWE.
Wchodzi Styles, Anderson i Gallows.
Wygląda na to, że AJ przyszedł ponarzekać. Jego zdaniem to mistrz US powinien być pierwszym w kolejce do tytułu pretendenta. Z kolei Anderson i Gallows zasłużyli na walkę o pasy TT. Rollins i Strowman ewidentnie boją się O.C. Styles demonstruje swoje niezadowolenie drąc kontrakt. Zaraz potem, razem z kolegami, rzuca się na mistrzów TT. Braun i Seth odpierają atak. Koniec końców kontrakt nie został podpisany.

The O.C. vs Braun Strowman & Seth Rollins
Zwycięzcy – Braun Strowman & Seth Rollins
O.C. rzuca się na rywali po walce. Strowman omyłkowo nokautuje Setha. Do ringu wbiegają pretendenci do tytułu mistrzów dywizji TT. Pomagają O.C. unieszkodliwić Brauna. Rollins i Strowman próbują jeszcze nawiązać walkę, ale nie są w stanie nic zrobić w obliczu przeważających sił wroga.

Backstage. Cedric Alexander próbuje udzielić wywiadu, ale zostaje zaatakowany przez Stylesa i spółkę.

Robert Roode & Dolph Ziggler vs Zack Ryder & Curt Hawkins
Zwycięzcy – Robert Roode & Dolph Ziggler

Natalya vs Lacey Evans
Evans rzuca swoją chusteczkę w twarz rywalki. Wykorzystuje jej chwilę zawahania i uderza swoim prawym sierpowym.
Zwyciężczyni – Lacey Evans

Do ringu wchodzi Becky. Mistrzyni próbuje zrozumieć zachowanie Sashy. Prawdopodobnie wynika ono z podłego charakteru Banks. W końcu mówimy o kimś, kto uciekł z federacji, kiedy pojawiły się przeszkody. Dziwnym trafem po tym jak The Boss udała się na urlop jej partnerka, Bayley, zaliczyła niebywały progres. To sukces koleżanek boli Banks najbardziej. W NXT była pępkiem świata. Dali jej nawet kwiaty po przegranej walce! Kiedy przeniosły się do głównego rosteru Sasha nadal była w centrum zainteresowania. Becky musiała dosłownie wyszarpać sobie każdą szansę, każdą minutę w TV. Wchodzi Banks. Cóż, Irlandka ma rację. To Sasha powinna main eventować WrestleManię, być twarzą WWE i uczestniczyć w rozlicznych programach telewizyjnych i radiowych. Niestety tak się złożyło, że Nia Jax złamała nos Becky, a nie jej. Lynch zaprasza rywalkę do kwadratowego pierścienia, ale ta nie zamierza walczyć bez wynagrodzenia. Jeśli o to chodzi, to mistrzyni z przyjemnością da Sashy szansy wykazania się w walce o tytuł mistrzyni kobiet. Banks obiecuje, że po Clash of Champions The Man zostanie suką The Boss.

Backstage. Street Profits nie wiedzą co powiedzieć. Wolą poczekać na przerwę reklamową.

Baron Corbin vs Cedric Alexander – ćwierćfinał turnieju King of The Ring
Zwycięzca – Baron Corbin

Cóż, wygląda na to, że za tydzień dokończymy formalności. Strowman i Rollins jeszcze raz zasiądą przy stole, żeby złożyć swoje podpisy na dokumentach. Gwarantem szczęśliwego zakończenia ma być nowy prowadzący – STONE COLD STEVE AUSTIN.

Backstage. Bayley nie czuje się gorsza od Lynch, Bliss i Cross. Pokaże moc Niebieskiego Brandu. Nie pozwoli, żeby ktoś zepchnął ją na drugi plan.

Viking Raiders vs Tych Dwóch Co Ukradło Księżyc
Zwycięzcy – Viking Raiders

Ricochet vs Samoa Joe – ćwierćfinał turnieju King of The Ring
Zwycięzca –


Obaj zawodnicy leżą w ringu, sędzia odlicza do trzech, ale nie wie jaką podjąć decyzję. Musi to skonsultować z oficjelami WWE.

Backstage. Mysterio jest wdzięczny swojemu synowi.

Kolejny epizod Firefly Fun House. Dzisiaj w domku pojawia się Szef. Chce zwolnić Wyatta, po tym jak próbował rzucić wyzwanie Strowmanowi i Rollinsowi. Bray chciał się zmierzyć z jednym z nich w klatce Hell in a Cell. Założyciel Fun House ma przy sobie coś, co pomaga mu poskromić żądnego zemsty Szefa. Pieniądze, zielone, dolary. Bray chce stanąć w szranki z Braunem lub Sethem, bo obaj odebrali mu coś bardzo ważnego w zeszłym życiu… Ale to temat na inną okazję. Strowman i Rollins są słabym zespołem przez ich egoizm i chciwość. Wyatt ma świetny zespół, tutaj, w Fun House. Pomaga mu radzić sobie z bólem (pojawia się Rambling Rabbit z tabliczką „Help”, ale Wyatt spycha go poza kadr kamery).
Z kolei Fiend pozwala Wyattowi zadawać ból.
Do zobaczenia w piekle!

Backstage. John Cone przekazuje nam decyzję oficjeli. Przerywa mu Corbin, który ma już przygotowane rozwiązanie. Skoro obaj zostali przypięci, to obaj powinni odpaść z turnieju. Inaczej widzi to zarząd WWE. Joe i Rico przechodzą do półfinału gdzie zmierzą się z Baronem w triple threat matchu.

Cesaro vs The Miz
Zwycięzca – The Miz

Bayley & Becky Lynch vs Alexa Bliss & Nikki Cross w prawdziwym „Clash of Champions”
Banks zajmuje miejsce przy ringu.
Sasha atakuje Lynch.
Zwyciężczynie przez dyskwalifikację – Becky Lynch & Bayley
Banks bierze do ręki krzesło i wyładowuje swoją frustrację na Irlandce. Z pomocą partnerce przychodzi Bayley, która wyrywa Sashy narzędzie zbrodni. Przez chwilę mierzy niebieskowłosą wzrokiem i…ATAKUJE LYNCH!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783