ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 02.03.2020

– Poniżej znajdziecie wyniki oraz najważniejsze wydarzenia ostatniego RAW przed Elimination Chamber 2020.

* Czerwoną tygodniówkę otworzył Paul Hayman wraz z mistrzem WWE – Brockiem Lesnarem. Adwokat Bestii w mocnych słowach krytykuje przeciwnika swojego klienta na WrestleManii 36. Paul jest zdania, że to, iż Drew wyeliminował Lesnara w Royal Rumble matchu nie oznacza, że jest w stanie pokonać Bestię. Chwilę później w ringu zjawia się McIntyre, który staje twarzą w twarz z Brockiem. Lesnar zamierza opuścić ring, jednakże rozmyśla się i rusza na szkota nadziewając się na jego Claymore’a ku uciesze publiczności. Drew po udanym ataku rusza w kierunku zaplecza zostawiając Lesnara i zaskoczonego Heymana w pobliżu ringu. Gdy Bestia wracając na zaplecze stoi na rampie, Drew ponownie częstuje Brocka Claymorem, a następnie wykonuje swoją akcję po raz trzeci.

* RAW Tag Team championship match: Seth Rollins & Murphy (c) vs. The Street Profits:

Zwycięzcy i nowi mistrzowie: The Street Profits

* WWE 24/7 Title Match: Riddick Moss (c) vs. Ricochet:

Zwycięzca: Riddick Moss

* W ringu zjawiają się OC. AJ Styles mówi fanom, że nie jest w najlepszym humorze. Powinien tu teraz stać z pięknym trofeum, jednakże ktoś pozbawił go tego honoru – The Undertaker. Styles dodaje, że jest na kursie kolizyjnym z grabarzem i ma nadzieję, że The Phenom będzie oglądał jego dzisiejszy pojedynek z Aleisterem Blackiem. Black zniecierpliwiony przerywa The Phenomenal one wchodząc na ring. Styles informuje swojego dzisiejszego przeciwnika, że zgodnie z kontraktem najpierw musi pokonać Karla Andersona zanim się z nim zmierzy.

Aleister Black vs. Karl Anderson:

Zwycięzca: Aleister Black

Następnie Aleister musi zmierzyć się z Lukiem Gallowsem

Aleister Black vs. Luke Gallows:

Zwycięzca przez DQ: Aleister Black

Po ataku na Blacka przez Gallowsa i Andersona przyszedł czas na pojedynek AJ Stylesa.

AJ Styles vs. Aleister Black:

Zwycięzca: AJ Styles

* Liv Morgan vs. Ruby Riott (Sędzią specjalnym została Sarah Logan):

Zwyciężczyni: Liv Morgan

* Przenosimy się na zaplecze, gdzie No Way Jose wraz ze swoją świtą natrafiają na Erica Rowana. Zaciekawiony Jose pyta się byłego członka Wyatt Family czy mógłby zobaczyć co trzyma w klatce. Rowan odpowiada, że cały czas czekał, aż ktoś zapyta się go o to po czym zgadza się na prośbę Jose. Erick wyjmuje z klatki wielką tarantulę przy czym wszyscy zebrani uciekają w popłochu z przerażenia.

* Kairi Sane vs. Shayna Baszler:

Zwyciężczyni: Shayna Baszler

* Rey Mysterio & Humberto Carrillo vs. Angel Garza & Andrade:

Zwycięzcy: Rey Mysterio & Humberto Carrillo

* W stronę ringu zmierza Hall of Famerka – Beth Pheonix. Beth jest zadowolona pojawiając się na RAW, jednakże jest tutaj z jednego powodu, ma przedstawić stan zdrowia swojego męża – Edge’a. Jednakże zanim Pheonix zdążyła cokolwiek powiedzieć więcej zjawia się Randy Orton. The Viper próbuje przytulić Beth na powitanie, jednakże The Glamazon odsuwa się on niego. Orton próbuje uścisnąć dłoń Beth na przywitanie, jednak i to nie przynosi rezultatów. Pheonix mówi, że nie uściśnie jego ręki po tym co zrobił jej mężowi. Następnie The Glamazon dodaje, że Mr. RKO powinien to usłyszeć. Pojawiła się tutaj jako żona ponieważ potrzebuje swojego męża. Zjawiła się tu jako matka, ponieważ jej dzieci potrzebują ojca. Orton twierdzi, że to pewne, że Edge nigdy nie zawalczy w ringu po tym co on mu zrobił. Dodaje, że jest winien Beth wyjaśnienia. Apex Predator przypomina jak podczas Live Eventu WWE w St. Louis w 1999 roku dzięki swojemu ojcu poznał Edge’a a ten powiedział mu, że może pewnego dnia będą pracować razem. Następnie Orton opowiada jak w WWE współpracował z Edgem, jak wspólnie zdobyli pasy drużynowe. The Viper dodaje, że podjął dużo złych decyzji i skończył źle, ale Edge pomógł mu wyjść na prostą pokazując mu, że nie ma nic lepszego niż posiadanie rodziny. Edge uratował mu życie. Orton dodaje, że wyświadczył przysługę i uratował życie swojemu przyjacielowi. Po Royal Rumble matchu zdał sobie sprawę, że Edge myślał, że powróci do WWE na dobre. Orton chciał, aby dzieci Beth miały ojca, a dzięki niemu Edge jest tam z nimi. Randy zrobił to ponieważ kocha Edge’a, Beth oraz ich dwie małe córki. I tutaj zdaniem Randalla pojawia się smutna prawda, wszyscy obwiniają go za to co zrobił Edge’owi, a nie obwiniają Beth za to, że pozwoliła mu wrócić do ringu. Zdaniem Ortona Edge poszedłby za głosem publiczności tracąc przy tym możliwość spędzania czasu z rodziną a Beth nie byłaby w stanie powstrzymać swojego męża, dlatego Randy powstrzymał go przed powrotem na dobre. Na koniec Orton dodaje, że on kocha Edge’a i jego córki bardziej niż Beth kiedykolwiek a sama Pheonix rani ich. Beth nie wytrzymuje i policzkuje Ortona. Wściekły Orton wyrzuca mikrofon i staje twarzą w twarz z Beth. Chwilę później The Glamazon próbuję kopnąć Randy’ego poniżej pasa, ale otrzymuje od niego RKO. Orton opuszcza kwadratowy pierścień a w jego stronę zmierzają oficjele wraz z Natalyą, Curtem Hawkinsem, Zackiem Ryderem, Reyem Mysterio i R-Truthem, aby sprawdzić czy z Beth wszystko w porządku. Czerwoną tygodniówkę zamyka scena, gdzie Beth trzymając się za szyję czeka na sztab medyczny

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556