ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 01.07.2019

Dzisiaj odwiedzamy Dallas, miasto pełne sekretów. To tu przed pięćdziesięcioma sześcioma laty zginął John F. Kennedy. Teorie na temat tego wydarzenia powstają do dziś. Czy jest lepsze miejsce na debiut tajemniczego Fienda?

Raw zaczynamy od walki wagi superciężkiej!
Braun Strowman vs Bobby Lashley w Falls Count Anywhere matchu
Panowie wymieniają się ciosami. Bobby staje przy titantronie.


Przez kolejne kilka minut ratownicy udzielają pomocy zawodnikom. W końcu przenoszą ich do ambulansów i przewożą do szpitala.
Zwycięzca – No contest

The Viking Raiders vs The New Day (Big E & Xavier Woods)
Big E naprawdę potrzebuje zmiany. Powoli zbliża się do swojego narożnika, gdzie czeka na niego naładowany energią Woods. Znikąd pojawia się Joe i atakuje Xaviera. Viking Raiders przyłączają się do Joe. Szanse wyrównuje pojawienie się Kofiego.
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – The New Day
Cała ta sytuacja prowadzi do kolejnej walki w formule tag team.
The New Day vs The Viking Raiders & Samoa Joe
Zwycięzcy – The Viking Raiders & Samoa Joe (Joe zapina coquina clutch na Kingstonie i sprawia, że ten traci przytomność)

Backstage. Maverick rozmawia ze swoją żoną. Małżonka nie może uwierzyć, że ukochany zabrał ją na Raw w ramach miesiąca miodowego. Drake zapewnia ją, że to tylko przystanek. Żona stawia mu ultimatum – albo ona, albo pas 24/7. Drake wybiera małżeństwo. Pojawia się R-Truth. Jest wzruszony, uwielbia takie romantyczne historie.

Backstage. Styles i The Club rozprawiają o zeszłotygodniowym epizodzie Raw. Anderson i Gallows udowadniają przyjacielowi, że Viking Raiders to potężni przeciwnicy. Karl przypomina mu, że prawie przegrał z Ricochetem. Zakłada się z AJ’em, że nie da rady odebrać Rico pasa US. Na szalę kładzie… swoją żonę!

Cesaro vs No Way Jose
W pierwszym rzędzie siedzą państwo Maverick. Jednym z imprezowiczów w świcie Jose jest R-Truth… Drake powstrzymuje swoje żądze. Wybiega duża część rosteru Raw i Truth musi uciekać.
W tym samym czasie Cesaro atakuje Jose i wykonuje swoją akcję kończącą na betonie obok ringu. Gong nie zabrzmiał, walka nigdy się nie odbyła.

Backstage. Mistrzowie dywizji tag team na NXT są dziś na Raw. Street Profits nie mogli się doczekać swojego debiutu. Są w doskonałych humorach – żartują i wręcz zarażają dobrą energią.
https://twitter.com/WWENXT/status/1145858556316356608

Backstage. The Miz zamierza dokończyć swoje porachunki z Eliasem. Jeśli chodzi o McMahona… Chodzą plotki, że Undertaker jest dziś w Dallas.

Shane miał ręce pełne roboty. Strowman i Lashley narobili sporo bałaganu. Jednak McMahonowi udało się wszystko pozałatwiać i może zaszczycić nas swoją obecnością. W zeszłym tygodniu, razem z Drew, pokazali Reignsowi gdzie jest jego miejsce. Nie spodziewali się, że na błagalne wołania Romana odpowie Undertaker. Byli tak zdziwieni, że nie mogli skutecznie odeprzeć ataku. Drew szanuje Takera. Uważa go za jedną z największych gwiazd w historii. Z tym większą przyjemnością zniszczy jego legendę. Zaprasza Phenoma do ringu. Grzmot, piorun, dzwon…TAKER JEST DZIŚ W DALLAS! Shane i Drew wycofują się na z góry upatrzone pozycje. Grabarz zapewnia ich, że Roman nie wzywał pomocy. Taker potrzebuje kolejnych dusz do kolekcji.

Backstage. Corbin i Evans szykują się w szatni. Baron nie rozumie jak Seth może poświęcać tyle dla Becky. Czy ona jest tego warta? Lacey zamierza przykuć uwagę Setha pokonując Nattie. Rollins nie będzie mógł oderwać od niej wzroku.

Lacey Evans vs Natalya
Corbin pomaga swojej partnerce.
Zwyciężczyni – Lacey Evans

Backstage. Ricochet podchodzi z szacunkiem do Stylesa, ale następnym razem zamierza go pokonać. Pojawia się The Club. Anderson i Gallows sprawdzają Rico. Mistrz US nie chce kłopotów. Karl zapewnia go, że nie zamierzają sprawiać mu problemów, ale ktoś inny…

Backstage. Anderson i Gallows okłamują Stylesa. Mówią, że Rico go wyśmiał. Ich zdaniem AJ stracił swój charakter. Człowiek, którego znają z Japonii nigdy nie pozwoliłby jakiemuś dzieciakowi na takie zachowanie. AJ odnajduje mistrza US i rzuca mu wyzwanie. Zamierza odebrać mu tytuł…DZISIAJ!


Chwilę później Rico policzkuje Stylesa. To będzie dobre!

Elias vs The Miz w 2 out of 3 falls matchu
The Miz przypina Gitarzystę jako pierwszy.
Drifter odpowiada po kilku minutach doprowadzając do remisu.
Zwycięzca przez submission – The Miz

Backstage. Rollins zapewnia, że jego myśli są przy Lashleyu i Strowmanie. Seth i Becky prowadzą bardzo ciekawą konwersację. Dowiadujemy się między innymi, że Rollins jest pantoflarzem, a Lynch śpi z pasem mistrzowskim. Tę porywającą dyskusję przerywa Maria! Seth i Becky nie wywarli na Kanellis wrażenia. Co więcej, jej zdaniem każdy może im rzucić wyzwanie. Dlatego ona i jej „bitch” chcą nauczyć pokory Setha i jego „bitch”.


Swoją drogą to jest debiutancka walka Mike’a na Raw.

Seth Rollins & Becky Lynch vs Maria & Mike Kanellis
Rollins szybko niszczy Mike’a. Jako dżentelmen pozwala też wejść do ringu paniom. Maria ucieka przed Becky. Bierze do ręki mikrofon i wyzywa męża. Kanellis twierdził, że może zamieść Sethem matę, ale zapomniał, iż nie potrafi nawet zamiatać. Maria ma jeszcze jedno wyznanie. Jest w ciąży! Lynch wraca do ringu i zakłada Dis-Arm-Her na Mike’u.
Zwycięzcy – Becky Lynch & Seth Rollins
Maria nie może uwierzyć, że zaszła w ciążę. Jedynym prawdziwym mężczyzną w tym ringu była Lynch. Ma dość swojego fajtłapowatego męża. Jeśli będzie chciała mieć kolejne dziecko, to poprosi Becky o pomoc.

Backstage. Heyman nie jest pewien czy Lesnar jest dziś na Raw. Wie za to, że bez względu na to gdzie znajduje się Bestia, na pewno jest w bardzo dobrym humorze. Kofi miał bardzo ciężki wieczór, a Rollins musi żyć w niesamowitym stresie przed jego walką na Extreme Rules. Ich utrapienia to woda na młyn Brocka. Wywiad przerywa pojawienie się roześmianych Street Profits.

Alexa Bliss również modli się o zdrowie dla Lashleya i Brauna. W dzisiejszym Moment of Bliss wystąpi Nikki Cross. Razem oglądają zeszłotygodniowe zwycięstwo Cross. Ten piękny moment przerywa pojawienie się Melli. Była mistrzyni próbuje wytłumaczyć Bliss na czym polega przyjaźń. Zdaniem Lexi, Carmella zazdrości jej przyjaciółki, ponieważ sama gra tylko rolę przybocznej Trutha. Mella zaprasza ją do kwadratowego pierścienia.

Alexa Bliss vs Carmella
Zwyciężczyni – Carmella

Carmella vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Nikki Cross

Backstage. Drake z żoną opuszczają budynek. Małżonka na chwilę go opuszcza. Przebiega tabun goniący Trutha. Okazuje się, że mistrz ukrył się za kolumną, żeby zmylić pościg. Teraz wpada prosto na Mavericka. Wygląda na zmęczonego. Drake zapewnia go, że nie chce odebrać mu tytułu. Dla niego liczy się tylko miesiąc miodowy. Kiedy Truth odwraca się do niego plecami, Drake nokautuje go swoją walizką. NOWY MISTRZ 24/7!

AJ Styles vs Ricochet (c) o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Zwycięzca i nowy mistrz US – AJ Styles
Noga Rico była pod linami! Sędzia nie miał prawa odliczyć do trzech! Po dyskusji z innym sędzią, wynik zostaje unieważniony. Wracamy do ringu.

Ricochet (c) vs AJ Styles o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Ricochet
Styles jest wściekły, ale nie traci swojej moralności. Kiedy Gallows i Anderson chcą zemścić się na Rico, AJ ich powstrzymuje. Po chwili…


…w dodatku…


…i na koniec:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783