ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 01.04.2019

Na ostatni postój przed niedzielną galą Czerwoni wybrali Waszyngton.

Galę otwiera krótkie ogłoszenie Stephanie McMahon. Córka szefa informuje nas, że do main eventu WrestleManii została dodana czwarta zawodniczka – ona. W New Jersey zobaczymy Fatal 4 Way – Rousey vs Flair vs Lynch vs McMahon. Szybki rzut okiem na kalendarz – tak jest, Stephanie tylko żartuje. Tak naprawdę sprawa dotyczy tytułu mistrzyni dywizji kobiet na SD, który od niedawna przysługuje Charlotte.
Steph oznajmia, iż zwyciężczyni walki wieczoru bierze wszystko – oba pasy! Dzisiaj Rousey, Flair i Lynch staną w szranki z Riott Squad. Pierwsza, która zdradzi koleżanki, straci prawo do udziału w niedzielnym starciu.

McMahon wraca na backstage, a do ringu kieruje się czempion ze swoim adwokatem. Przeciwnik Lesnara nie ma najmniejszych szans. Heyman twierdzi, że Seth zdaje sobie z tego sprawę, ale próbuje mydlić oczy swoim fanom. Wchodzi Rollins. Pretendent do tyłu nie boi się wyzwania, które przed nim postawiono. Brock jest wielki i silny. Dzięki temu udało mu się zbudować wspaniałą karierę na wielu płaszczyznach sportów walki. Jest legendą WWE i UFC. Jednak te osiągnięcia nie wyjdą za niego do ringu podczas WrestleManii. Rollins zamierza zniszczyć Lesnara i wysłać go na emeryturę. Nie chcą go fani, zawodnicy, oficjele. Jest niemile widziany w szatni. Seth jako nowy mistrz rozwiąże te problemy. Brock opuszcza ring, przy okazji odpycha Rollinsa. Pretendent nie pozostaje dłużny. Bez lęku rzuca się na Lesnara. Po dwóch uderzeniach poniżej pasa udaje mu się wykonać Curb Stomp. Brock leży nieprzytomny na macie. Rollins tryumfuje.

Sasha Banks & Bayley & Natalya & Beth Phoenix vs The IIconics & Tamina & Nia Jax
Zwyciężczynie – Natalya & Beth Phoenix & Bayley & Sasha Banks

Backstage. Batista przyjechał.
https://twitter.com/WWE/status/1112875967079301120

Batista wchodzi do kwadratowego pierścienia. Dzisiaj stoi przed własną publicznością. Jest w domu. Oglądamy dwa klipy wideo.
https://twitter.com/WWE/status/1112877883851079681
Pierwszy streszcza ostatnią wypowiedź Tryplaka. Drugi dotyczy całej historii starć pomiędzy Królem Królów a Zwierzakiem. Batista podsumowuje to jednym zdaniem. „Triple H – możesz pocałować mnie w tyłek.”

Elias jest już przed stadionem, na którym w niedzielę zmierzą się największe gwiazdy WWE. Drifter nie może się doczekać swojego wielkiego momentu.

Apollo Crews vs Jinder Mahal w lumberjack matchu (wokół ringu uczestnicy Andre the Giant Memorial Battle Royal)
Zwycięzca – Apollo Crews
Po zakończeniu starcia ring przejmują pozostali uczestnicy Battle Royal. Rozpoczyna się wielka bijatyka.


Znowu tryumfuje Apollo.
https://twitter.com/WWE/status/1112881069030662146

To ostatnie Monday Night Raw w karierze Kurta. Olimpijczyk nie może powstrzymać wzruszenia. Dziękuje swoim fanom, przeciwnikom, partnerom i oficjelom. To była dla niego piękna przygoda. Z tej okazji przygotowano klip, który podsumowuje karierę Angle’a. Ta nostalgiczna podróż zostaje okraszona kilkoma łzami Kurta. Magię tej chwili niszczy pojawienie się Corbina. Ostatni przeciwnik Angle’a zamierza wysłać go na emeryturę przy pomocy karetki. Uważa, że Kurt nie jest już tak dobrym zawodnikiem. Mimo to Baron nie chce dziś walczyć z Kurtem. Pojawia się Mysterio. Luchador rzuca wyzwanie byłemu GM’owi. Dochodzi do rękoczynów. Baron zostaje zmuszony do opuszczenia kwadratowego pierścienia.

https://twitter.com/WWEUniverse/status/1112884914465079296

Backstage. Charlotte zwycięży podczas WrestleManii. Do dzisiejszego starcia podchodzi ze spokojem. Jest profesjonalistką. Natomiast po końcowym gongu nie ręczy za siebie.

Ricochet & Aleister Black vs The Revival (c) o tytuł mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy przez count-out i nadal panujący mistrzowie – The Revival

Backstage. Ronda nie jest w nastoju, żeby rozmawiać. Dzisiaj skupia się na walce.

Backstage. Roman udziela wywiadu. Nagle zostaje zaatakowany przez Drew. Szkot dewastuje rywala.

Pozostajemy na zapleczu. Bliss, Breeze i EC3 żartują z Brauna i korespondentów SNL. Pojawia się Strowman i uśmiech opuszcza ich twarze. Potwór wybiera dwóch przypadkowo spotkanych zawodników na swoich przeciwników. Mają udawać dziennikarzy z SNL.

Ronda Rousey & Charlotte & Becky Lynch vs Riott Squad
Zwyciężczynie – Ronda Rousey & Charlotte & Becky LynchHeavy Machinery vs Chad Gable & Bobby Roode
Najważniejszy moment starcia? Ten:


Zwycięzcy – Heavy Machinery

Braun Strowman vs dwóch biednych chłopaków
Zwycięzca – Braun Strowman

Bobby Lashley stoi w ringu. W niedzielę stanie w szranki z Balorem. Dziś udziela wywiadu. Nie boi się Finna. Jest od niego szybszy i silniejszy. Irlandczyk miał szczęścia, że Bobby miał w zespole Mahala. Teraz nie będzie już mógł uniknąć walki z Wszechmogącym. Mistrz nie dba o ludowe legendy. Na titantronie pojawia się twarz Balora. Pretendent mówi o swoich demonach…
Właściwie tym jednym – najważniejszym.

Rey Mysterio vs Baron Corbin
Zwycięzca – Baron Corbin

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783