ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki przyczyny śmierci Chyny opóźnione – potrzeba dokładniejszego dochodzenia

Mandatory Credit: Photo by Picture Perfect/REX/Shutterstock (702070ae) Joanie 'Chyna' Laurer Spike TV 2nd Annual 'Scream' Horror, Sci-Fi, Fantasy and Comic Film Awards, Greek Theatre, Los Angeles, America - 19 Oct 2007

Odwołując się do CBS Los Angeles, wyniki autopsji Joanie „Chyny” Laurer które miały ustalić przyczynę śmierci mogą wymagać dłuższych poszukiwań niż się tego spodziewano.

Mimo wcześniejszych informacji kilku mediów jakoby wyniki było łatwe do ustalenia, biuro Los Angeles County Coroner zajmującego się tą sprawę przyznało iż ogłoszenie wyników zostało „odroczone” gdyż wymaga dokładniejszego śledztwa.

To może oznaczać kilka różnych rzeczy, jednak postaramy się Wam nakreślić jak prawdopodobnie wygląda cała sytuacja. Nie jest bowiem niczym niezwykłym aby koroner(śledczy zajmujący się przypadkami nagłej i niespodziewanej śmierci) który nie może jednoznacznie ustalić przyczyny zgonu odłożył rozstrzygnięcie konkretnego przypadku. Często czekają oni na dokładniejsze wyniki toksykologii oraz histologii, aby nie oceniać niczego zbyt pochopnie. Jeżeli jednak śmierć Chyny nie jest związana w jakiś sposób z narkotykami, a mimo podejrzeń nie wydaje się aby tak było, to właśnie badania toksykologiczne mogą zawierać w sobie rozwiązanie całej sprawy.

Mimo, iż przy ciele Chyny znaleziono butelki po lekach, mało prawdopodobne jest to aby popełniła ona samobójstwo gdyż wcześniej wspomniane butelki nie były całkowicie puste.

Z drugiej jednak strony, Erik Aggra który nagrywał film dokumentalny na temat życia byłej zawodniczki WWE powiedział w wywiadzie dla portalu Daily Mail Online następujące słowa:

„W ostatnich tygodniach życia, Chyna przechodziła przez ciężki okres i wszyscy wiemy że zażywała więcej leków niż powinna, bądź je ze sobą mieszała – nie potrafię jednoznacznie stwierdzić co z nimi robiła”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552