ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki oraz najważniejsze wydarzenia NXT Takeover 31!

– Wpis zawiera spoilery z gali NXT Takeover 31!

1. NXT North American Title Match: Damian Priest (c) vs. Johnny Gargano:


Zwycięzca: Damian Priest

2. Kushida vs. The Velveteen Dream


Zwycięzca: Kushida

Po pojedynku Kushida atakuje Dreama.

3. NXT Cruiserweight Title Match: Santos Escobar (c) vs. Isaiah „Swerve” Scott:

W czasie pojedynku doszło do interwencji ze strony Ashante „Thee” Adonia, który wyeliminował Mendozę oraz Wilde’a z narożnika Escobara.

Zwycięzca: Santos Escobar (c)

4. NXT Women’s Title Match: Io Shirai (c) vs. Candice LeRae:

Johnny Gargano pojawił się jako sędzia specjalny podczas pojedynku kobiet, próbując pomóc swojej żonie w zdobyciu tytułu, jednakże Io podniosła barki przed doliczeniem do trzech.

Zwyciężczyni: Io Shirai

Po skończonej walce na titantronie pojawiła się Toni Storm, która pogratulowała mistrzyni obrony. Storm dodatkowo chce mieć pewność, że wszystkie twarze zostaną zwrócone w jej kierunku, ponieważ ona wraca do NXT. Toni obiecuje, że obróci NXt do góry nogami oraz na lewą stronę. Była mistrzyni kobiet NXT UK, chce przypomnieć wszystkim, że zawsze był i będzie „Czas Toni”. Shirai kiwa głową podnosząc przy tym kciuk do góry.

Następnie widzimy tajemniczą osobę, która przybywa na motocyklu i wchodzi do Capitol Wrestling Center. W tym czasie Shirai nadal pozostaje na ringu a tajemnicza persona pojawia się na rampie. Gdy osobnik ściąga kask z głowy widzimy, e tajemniczą osobą była powracająca do WWE TV, Ember Moon!

5. NXT Title Match: Finn Balor (c) vs. Kyle O’Reilly:

Zwycięzca: Finn Balor

Po pojedynku Finn Balor pomógł wstać O’Reilly’emu i w ramach szacunku niedawni rywale uścisnęli sobie dłonie. Następnie Kyle podniósł ramię Balora w geście zwycięstwa i można by rzec, że NXT Takeover zakończy się przyjemnym akcentem. Iluzję dobroci przerwał Ridge Holland, który pojawił się przy ringu z półprzytomnym Adamem Colem na swoim ramieniu, po czym rzucił lidera TUE w stronę barierki. Roderick Strong i Bobby Fish wybiegli Adamowi na pomoc, jednakże po Hollandzie nie było już śladu. Gala kończy się obrazkiem Balor oraz The Undisputed Era pomagającemu Adamowi Cole’owi.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556