ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WYNIKI NXT TAKEOVER: BROOKLYN III


Poniżej przedstawiamy wyniki NXT TakeOver: Brooklyn III, które odbyło się minionej nocy.

1. Normal Match: Johnny Gargano vs Andrade „Cien” Almas w/Zelina Vega

Zelina Vega rzuciła koszulką DIY w Johnny’ego Gargano powodując jego rozproszenie. Wykorzystał to Andrade, który wykonał Hammerlock DDT i przypiął byłego mistrza tag teamów NXT.

Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas

2. Tag Team Championship Match: The Authors of Pain (c) vs Sanity

Tuż przed rozpoczęciem walki rozegrał się brawl pomiędzy tymi drużynami. Eric Young chwilę po rozpoczęciu pojedynku zastąpił Killiana Daina i wspólnie z Alexandrem Wolfe’em brali udział w pojednku. Sanity pokonało podopiecznych Paula Elleringa wykonując finisher z 3 liny. Tuż po walce nowi mistrzowie zostali zaatakowani przez Bobby’ego Fisha i Kyle’a O’Reilly’ego.

Zwycięzcy: Sanity

3. Normal Match: Hideo Itami vs Aleister Black

Piosenka wyjściowa Aleistera Blacka została wykonana na żywo. W trakcie walki Holender doznał urazu nosa i krwawił przez większość pojedynku. Black pokonał Japończyka używając Black Mass Kick.

Zwycięzca: Aleister Black

4. NXT Woman’s Championship Match: Asuka (c) vs Ember Moon

Seria Japonki wciąż trwa. Ember Moon zmuszona była do poddania się, gdy Asuka zastosowała Asuka Lock.

Zwyciężczyni: Asuka

5. NXT Championship: Bobby Roode (c) vs Drew McIntyre

Obaj panowie otrzymali specjalne wejściówki – Szkotowi towarzyszyła orkiestra grająca na dudach, natomiast Kanadyjczyk miał dodatek składający się z odegrania dodatkowej partii pianina przed wyjściem. Drew McIntyre zdobył tytuł po wykonaniu po raz drugi tej nocy Claymore. Tuż po walce przy ringu zjawili się ponownie Bobby Fish i Kyle O’Reilly, a od tyłu nowego mistrza zaatakował Adam Cole. Po serii ciosów na Szkocie, Adam Cole zaaplikował Superkicka i wziął tytuł NXT do swych rąk.

Zwycięzca: Drew McIntyre

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552