ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki NXT – 16.08.2017

Tygodniówkę Żółtego Brandu otwiera William Regal. Zapowiada on uczestniczki meczu o NXT Women’s Championship. Panie mają podpisać kontrakt. Ember przed podpisaniem kontraktu gratuluje Asuce pobicia tylu rekordów i stwierdza, że to ona przerwie jej passę. Asuka bez słowa podpisuje kontrakt, jednak zaraz potem wykrzykuje wiązankę zdań po japońsku i mierzy z rywalką spojrzenia.

Zaplecze. Następuje ujęcie wydarzeń sprzed dzisiejszej gali. Lars Sullivan przeprasza Williama Regala za swoje zachowanie i prosi go o kolejną szansę. William zgadza się (dla przypomnienia, Lars Sullivan kilka miesięcy temu miał parę szans w walkach tag teamowych. Wszystkie przegrał z winy współzawodnika, a on sam nigdy nie został przypięty. Jednak Lars zamiast normalnie zejść z ringu, wyżywał się na swoim tag-partnerze, przez co został zawieszony).

Street Profits vs Chris Silvio & Lars Sullivan
Lars każe trzymać się swojemu partnerowi z tyłu, lecz ten go nie słucha i rzuca się na Dawkinsa. Street Profits szybko przypinają Silvio. Lars nawet nie został ztagowany.

Zwycięzcy: Street Profits
Street Profits gestami przepraszają Larsa, że ten nie mógł uczestniczyć w walce, po czym szybko schodzą z ringu. Sullivan wściekły przerzuca swojego partera przez ramię i udaje się na zaplecze. Chwilę potem widać już o co mu chodziło. Lars wyniósł Silvio poza arenę, poobijał go i wrzucił do kontenera na śmieci.

Billie Kay vs Ruby Riot

Billie wraz z Peyton podczas walki naśmiewają się z Ruby. Chwilę potem, gdy Ruby uzyskuje przewagę, Royce próbuje wejść do ringu, lecz dostaje kopniaka od Riot.
Zwyciężczyni: Ruby Riot
Chwilę po walcę Royce wchodzi do ringu i trzymając swoją przyjaciółkę odgraża się Riot, że ta nigdy nie będzie „Iconic”.

Między walkami następuje review walk na TakeOver: Brooklyn III oraz promo dotyczące feudu między Authors of Pain a Sanity.

Roderick Strong vs Drew McIntyre

Pod koniec meczu Bobby Roode zaatakował obu panów, nie pozwalając zakończyć starcia.
Zwycięzca przez dyskwalifikację: Roderick Strong
Po gongu Bobby unieszkodliwił Stronga, po czym wszedł do ringu i wykonał Glorious DDT na bezbronnym Szkocie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778