ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WYNIKI NXT – 26/07/2017

Tygodniówkę otwiera Normal Match między pretendentką do pasa kobiet a nową twarzą w żółtym rosterze.

Ember Moon vs Lei’d Tapa
Zwyciężczyni : Ember Moon
Ember po wygranej walce wygłasza krótkie promo nadchodzącej walki z Asuką na Takover Brooklyn.

David Ramos & Timothy Bumpers vs Authors of Pain
Zwycięzca: brak
Walka nie odbyła się. Podczas gdy AoP wchodzili na scenę, zatrzymała ich Nikki Cross, a jej pobratymcy zaatakowali nowy tag team tym samym prowokując Autorów. Po krótkiej bójce Autorzy wyrzucili Sanity z ringu.

Velveteen Dream vs Cezar Bononi
Zwycięzca: Velveteen Dream

Między walkami następuje ujęcie na Williama Regala, który w krótkim wywiadzie zapowiada walkę Ember i Asuki na Takeover.

Do ringu wchodzi Drew McIntyre. Dla przypomnienia w zeszłym tygodniu zdobył miano pretendenta do pasa NXT. Wygłasza on promo, w którym podsumowywuje swoją przeszłość z WWE i mówi, że na Takeover Brooklyn odbierze władzę Bobbiemu Roode’owi i odda ją NXT Universe.

Po tym następuje promo Aleistera Blacka.

W międzyczasie widzimy zapowiedź walki na przyszły tydzień: Johnny Gargano zmierzy się z nowym nabytkiem Żółtego Brandu – Raulem Mendozą. Po zapowiedzi widzimy Raula udzielającego wywiadu. Przekornie twierdzi, że wygra tę walkę.

Hideo Itami vs Kassius Ohno
Zwycięzca: przez dq Kassius Ohno
Pod koniec walki Hideo wyprowadza kopniaka między nogi swojego przeciwnika, po czym rzuca się na Kassiusa i okłada go pięściami.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552