ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki NJPW Fighting Spirit Unleashed, nowe informacje o Liv Morgan oraz więcej!

– W ten weekend w Long Beach w stanie California odbyła się gala NJPW Fighting Spirit Unleashed. Poniżej przedstawiamy wyniki owej gali:

ACH, Ryusuke Taguchi oraz Jushin Thunder Liger pokonali Roppongi 3K (Sho, Yoh, Rocky Romero)

Frankie Kazarian & Christopher Daniels pokonali Chase’a OwensaHangman Page’a

Flip Gordon, Chris Sabin oraz Jeff Cobb pokonali Chuckiego T, Berette i Hirooki Goto

Davey Boy Smith Jr., Lance Archer i Zack Sabre Jr. pokonali Tetsuyę Naito, Sanadę i Evila

Jay White & Gedo pokonali Hiroshiego Tanahashiego i Kushide

Półfinał turnieju o mistrzostwo IWGP Jr. Heavyweight ChampionshipMarty Scurll pokonał Willa Ospreaya.

IWGP Heavyweight Tag Team Championship – The Guerrillas of Destiny (Tama Tonga & Tanga Loa) pokonali The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) stając się nowymi mistrzami

IWGP United States ChampionshipCody pokonał Juice’a Robertsona stając się nowym mistrzem

The Golden Lovers (Kota Ibushi & Kenny Omega) pokonali Kazuchikę Okadę & Yomohiro Ishiiego

Po ostatniej walce Kenny Omega, Cody oraz Kota Ibushi ogłosili, że 8 października podczas NJPW King Of Pro-Wrestling zobaczymy Triple Threat Match o IWGP Heavyweight Championship z udziałem tych 3 zawodników.

Ciekawostką jest to, że na samą galę zawitały znane z WWE twarze. Na widowni zauważono Kairi Sane, Io Shirai oraz Mauro Ranallo.

– Pojawiły się nowe informacje na temat urazu Liv Morgan, którego doznała podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW w walce z Riott Squad przeciwko The Bella Twins oraz Natalyi. Doznała ona wstrząsu mózgu. Na ten moment nie ma informacji kiedy zawodniczka powróci do ringu. Sama Morgan pojawiła się na ostatnich Live Eventach WWE, jednak nie walczyła – była zastępowana przez Alicię Fox. Prawdopodobnie to właśnie ona zastąpi Morgan podczas WWE Super Show-Down w Australii.

– W tym tygodniu w Nowym Jorku odbędzie się Comic Con. Na event zostały zapowiedziane znane światu wrestlingu persony takie jak Sting, Jerry Lawler, Trish Stratus, Lita, Christian oraz The Godfather. Pojawią się również osoby aktualnie występujące w WWE – Sasha Banks, Finn Balor, Bayley oraz Sami Zayn. W Nowym Jorku będzie można ujrzeć również byłego mistrza WWE, CM Punka. Nie będzie on tam jednak w charakterze wrestlera, a wyłącznie będzie członkiem spotkania z jednym z amerykańskich reżyserów filmowych.

[ZOBACZ TEŻ – ADAM COLE: „LUDZIE NIE WIERZĄ, ŻE JESTEM ZAWODOWYM ZAPAŚNIKIEM”]

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552