ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Money in The Bank 2017

Kickoff:
The Colons vs The Hype Bros
Zwycięzcy: The Hype Bros

Main card:
Pierwszy w historii Money in The Bank match kobiet (Carmella vs Charlotte vs Becky Lynch vs Natalya vs Tamina)
Na początku dominowała Tamina. Później w ringu zaczęły pojawiać się kolejne zawodniczki. Swoje momenty na szczycie drabiny miały Natalya, Charlotte i Carmella. Ta ostatnia miała jednak coś(/kogoś) czego(/kogo) nie miała żadna inna kobieta w tym starciu. Kiedy Becky ruszyła, aby zdjąć walizkę w ringu pojawił się…James Ellsworth. Pomagier Carmelli przewrócił drabinę, na której znajdowała się Lynch, a kiedy zauważył, że księżniczka State Island nie jest w stanie sama wdrapać się na szczyt, stwierdził, że zrobi to za nią.
Zwyciężczyni: James Ellsworth Carmella

The Usos(c) vs The New Day o pasy dywizji Tag Team
Walka kręciła się głównie wokół obijania Kofiego, z małymi przerwami spowodowanymi pojawieniem się Big E w ringu. W pewnym momencie walka się wyrównała i nabrała niezłego tempa. Dużo kickoutów w ostatnim możliwym momencie, sporo ciekawych akcji. Kiedy New Day udało się wykonać swoją akcję kończącą na Jeyu, Jimmy wyciągnął go z kwadratowego pierścienia w ostatniej chwili. Bracia stwierdzili, że skończyli na dzisiaj pracę i udali się do domu. W tym czasie sędzia doliczył do dziesięciu.
Zwycięzcy: The New Day przez count-out

Naomi(c) vs Lana o mistrzostwo kobiet
Pierwsza singlowa walka Lany w głównym rosterze i to od razu o mistrzostwo. Po tym jak Rosjanka najpierw odkopała po akcji kończącej Naomi, a chwilę później sama wykonała finishera na rampie pojawiła się Ms. Money in The Bank – Carmella. Kiedy księżniczka State Island pojawiła się koło stołu komentatorskiego rozmyśliła się (kobieta zmienną jest), obróciła się i zaczęła oglądać walkę, która nie potrwała długo. Po chwili mistrzyni założyła dźwignię i zmusiła Lanę do odklepania.
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni kobiet: Naomi

Kolejna część serialu z Breezango. Wygląda na to, że zobaczymy kto stoi za atakami. Tajemniczy wandale rzucili wyzywanie Fandango i Breeze’owi.

Zaczyna grać jakiś nowy theme – na ramie pojawia się MARIA KANELLIS i MIKE KANELLIS (Bennett). Wygłaszają krótkie promo, Maria mówi o swoim powrocie, po siedmiu latach poszukiwania idealnego partnera oraz o potędze miłości. Na koniec para całuje się.

Greg Gagne, Larry „The Axe” Henning, Baron von Raschke, Sgt. Slaugher, Bob Orton, Ric Flair – legendy St. Louis znalazły się dzisiaj na widowni.

Jinder Mahal(c) vs Randy Orton o mistrzostwo WWE
Orton niesiony dopingiem swojej publiki i zmotywowany obecnością ojca na widowni rzucił się na Mahala. Jednak po chwili starcie się wyrównało. Przez cały czas Orton szukał RKO, próbował raz za razem wykonać tę akcję. Kiedy w końcu mu się to udało, jeden z pomagierów Jindera położył nogę Maharadży na linie przerywając liczenie. Sędzia wyrzucił obydwu pomocników Mahala, ale nie chcieli oni opuścić areny. Zaczepili ojca Ortona, ale Randy przybiegł z pomocą. Znokautował obu braci – pierwszy otrzymał RKO na betonową podłogę, natomiast drugi wylądował na stole komentatorskim. Kiedy Orton wrócił do kwadratowego pierścienia czekał ta. na niego Mahal, który wykonał swoją akcję kończącą po czym przypiął Vipera.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz WWE: Jinder Mahal

Breezango vs The Ascension
Zagadka rozwiązana – to Connor & Viktor byli tajemniczymi napastnikami. Całkowita dominacja Ascension, jednak to Fandango przypina Viktora tym samym zapewniając Breezango zwycięstwo.
Zwycięzcy: Breezango
Money in The Bank match (AJ Styles vs Shinsuke Nakamura vs Dolph Ziggler vs Sami Zayn vs Baron Corbin vs Kevin Owens)
Jeszcze przed gongiem Corbin nokautuje Nakamurę. Samo starcie było pełne drabin i spotów.
Zwycięzca i nowy Mr. Money in The Bank: Baron Corbin

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556