ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki live eventów WWE oraz NXT (13.08)

dean-ambrose-f1

Oto wyniki live eventów WWE oraz NXT z dnia wczorajszego:

Live event WWE w Hidalgo:

1. Tag Team Match

The Dudley Boyz vs. Enzo Amore i Big Cass

Zwycięzcy: Enzo Amore i Big Cass

2. Normal Match

Zack Ryder vs. Heath Slater

Zwycięzca: Zack Ryder

3. 8-Man Tag Team Match

Cesaro, Sin Cara i The Golden Truth vs. The Shinign Stars i Breezango

Zwycięzcy: Cesaro, Sin Cara i The Golden Truth

4. Normal Match

Bray Wyatt vs. Randy Orton

Zwycięzca: Randy Orton

5. Tag Team Match

Becky Lynch i Naomi vs. Natalya i Summer Rae

Zwyciężczynie: Becky Lynch i Naomi

6. Normal Match

Baron Corbin vs. Jack Swagger

Zwycięzca: Baron Corbin

7. WWE Intercontinental Championship Match

The Miz (c) vs. Kane

Miz uderzył Kane’a krzesłem i walka zakończyła się dyskwalifikacją.

Zwycięzca: przez DQ, Kane

8. WWE Championship Triple Threat Match

Dean Ambrose (c) vs. Dolph Ziggler vs. Alberto Del Rio

Zwycięzca: Dean Ambrose

Live event WWE w Sydney:

1. Normal Match

Sheamus vs. Apollo Crews

Zwycięzca: Apollo Crews

2. Normal Match

Braun Strowman vs. Jey Uso

Zwycięzca: Braun Strowman

3. WWE Tag Team Championships Match

The New Day (c) vs. The Club

Zwycięzcy: The New Day

4. Normal Match

Finn Balor vs. Chris Jericho

Zwycięzca: Finn Balor

5. WWE United States Championship Match

Rusev (c) vs. Titus O’Neil

Zwycięzca: Rusev

6. Normal Match

John Cena vs. AJ Styles

Zwycięzca: John Cena

7. WWE Women’s Championship Match

Sasha Banks (c) vs. Charlotte

Zwyciężczyni: Sasha Banks

8. Normal Match

Kevin Owens vs. Sami Zayn

Zwycięzca: Sami Zayn

9. Normal Match

Seth Rollins vs. Roman Reigns

Zwycięzca: Roman Reigns

Live event NXT w Fort Pierce:

1. Normal Match

Adrain Jaude vs. Tino Sabbatelli

Zwycięzca: Adrain Jaude

2. 6-Man Tag Team Match

Ember Moon, Danielle Kamella i Liv Morgan vs.  Mandy Rose, Aliyah i Nikki Glencross

Zwyciężczynie: Ember Moon, Danielle Kamella i Liv Morgan

3. Normal Match

Angelo Dawkins vs. Dan Matha

Zwycięzca: Angelo Dawkins

4. Tag Team Match

Sawyer Fulton i Alexander Wolfe vs Patrick Clark i Kenneth Crawford

Zwycięzcy: Sawyer Fulton i Alexander Wolfe

5. Normal Match

Noah vs. Hideo Itami

Zwycięzca: Hideo Itami

6. Normal Match

Wesley Blake vs. Hugo Knox

Zwycięzca: Wesley Blake

7. Mixted Tag Team Match

Daria Beranto i Shinsuke Nakamura vs Riddick Moss i Billie Kay

Zwycięzcy: Daria Beranto i Shinsuke

8. NXT Championship Match

Samoa Joe (c) vs. No Way Jose

Zwycięzca: Samoa Joe

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778