ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Hell in a Cell 2019

Sam Szatan zaprasza nas dziś w swoje progi. Czas pobawić się w złym towarzystwie.

Kickoff:

Lacey Evans vs Natalya
Zwyciężczyni – Natalya

Main Card:

Podczas opuszczania klatki, Banks atakuje mistrzynię. Panie opuszczają ring. Sędziowie próbują zaprowadzić je do kwadratowego pierścienia, ale ich starania są bezskuteczne. W końcu panie wracają do klatki. Lynch odbiera arbitrowi łańcuch i kłódkę, którą miał zabezpieczyć drzwi. Kawałka stali używa jako kastetu, po czym sama zamyka klatkę.
Becky Lynch (c) vs Sasha Banks w Hell in a Cell matchu o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na Raw
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Becky Lynch

Erick Rowan & Luke Harper vs Roman Reigns & Daniel Bryan w Tornado Tag Team matchu
Zwycięzcy – Roman Reigns & Daniel Bryan
Po walce Daniel i Roman cementują swoją przyjaźń. Padają sobie w ramiona, a następnie dodają do tego męski uścisk dłoni.

Randy Orton vs Ali
Ali miał okazję się wykazać.


Zwycięzca – Randy Orton

Historia Nattie i Lacey jeszcze się nie skończyła! Już jutro panie zmierzą się w Last Woman Standing matchu.

Kabuki Warriors vs Alexa Bliss & Nikki Cross (c) o tytuł mistrzyń dywizji TT
Asuka sięga do korzeni azjatyckiego wrestlingu. Zielona substancja oślepia Cross i pozwala Japonkom odnieść wielkie zwycięstwo.
Zwyciężczynie i nowe mistrzynie dywizji TT – Kabuki Warriors

The O.C. (AJ Styles, Gallows, Anderson) vs Viking Raiders & Braun Strowman
Cały Original Club atakuje Strowmana. Sędzia nie jest w stanie zaprowadzić porządku.
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – Braun Strowman & Viking Raiders
Strowmanowi z pomocą przychodzą jego partnerzy. Braun zostaje w ringu sam na sam ze Stylesem. Wykonuje piękne nokautujące uderzenie, które kładzie rywala do snu. AJ jeszcze przez długi czas odczuwa skutki tej bomby. Wilder nie powstydziłby się takiego ciosu.

Warto wspomnieć, że Tyson Fury będzie jutro na Raw. Czy spotka się w ringu z Braunem?

Backstage. Street Profits podsumowują wydarzenia. Pojawia się Truth, Mella i Tamina. Ta ostatnia przypina Carmellę i zdobywa tytuł mistrzyni 24/7. Nowa posiadaczka pasa spotyka na swojej drodze Breeze’a. Tyler nie będzie dobrze wspominał tego spotkania. Truth i jego przyjaciółka ruszają jej śladem.

Corbin nadal naśmiewa się ze wzrostu rywala. Jako król pozwolił sobie przechrzcić Chada Gable na Shorty Gable.
King Corbin vs Shorty Gable
Corbin bierze do ręki swoje berło. Próbuje trafić rywala, ale ten wykonuje unik. Król szykuje się do drugiej próby, ale sędzia odbiera mu broń. Gable wykorzystuje tę chwilę dekoncentracji.
Zwycięzca – Shorty Gable

Tamina jest na arenie. Ściga ją Truth. Mistrzyni używa Funaki’ego jako żywej tarczy. Japończyk próbuje pomóc kobiecie i staje w jej obronie. Mella pojawia się za plecami Taminy i trafia ją pięknym kopniakiem prosto między oczy. Truth przypina mistrzynię. R-Truth jest 20-krotnym mistrzem 24/7.

Bayley (c) vs Charlotte Flair o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na SD
Mistrzyni próbowała absolutnie wszystkiego. Atakowała oczy rywalki, używała lin, wykorzystywała najtwardsze części ringu i barykady. To nie wystarczyło.
Zwyciężczyni i nowa mistrzyni – Charlotte Flair

Backstage. Gable jest szczęśliwy. W końcu zamknął usta Corbinowi. Król nie miał na twarzy swojego głupiego uśmieszku, kiedy Shorty zostawił go leżącego w ringu. Pojawia się Corbin i atakuje byłego olimpijczyka.

Seth Rollins (c) vs The Fiend w Hell in a Cell matchu o tytuł mistrza Universal
Pojawienie się Fienda zmieniło oświetlenie na czerwone.
Rollins wykonał jakieś dwa tuziny Stompów, Pedigree, uderzył Fienda w głowę krzesłem, drabiną, skrzynką z narzędziami, młotkiem i…nic. Fiend konsekwentnie odkopywał. Walkę kończy sędzia, który prosi Rollinsa, żeby przestał, ale ten nie zamierza słuchać arbitra. Co to było? No contest? Dyskwalifikacja?
Zwycięzca – nie wiem, ale Seth pozostaje panującym mistrzem Universal
Po Fienda przybiegają lekarze. Publika jest wściekła. Na arenie rozbrzmiewają głośne okrzyki „bullshit”, a także „AEW”. Rollins nadal jest roztrzęsiony po ostatnich doświadczeniach. Krzyczy na Wyatta.


Fiend wstaje i atakuje Rollinsa. Fani chantują „restart”/ Wykonuje Sister Abigail na macie obok ringu, po czym zrywa tę matę i powtarza swoją akcję kończącą. Na koniec zapina Mandible Claw. Z ust czempiona wycieka posoka…


Gala kończy się śmiechem Wyatta, którym akompaniuje donośne buczenie niezadowolonych fanów.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552