ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki GFW Destination X i inne informacje z tej gali, Powrót gwiazdy do WWE, Scott Dawson już po operacji

– Poniżej przedstawiamy wyniki gali GFW Destination X:

1. GFW Knockouts Championship Match
Sienna (C) vs. Gail Kim

Zwyciężczyni i nadal mistrzyni GFW Knockouts: Sienna

2. Super X Cup Tournament
Taichi Ishimori vs. Dezmond Xavier

Zwycięzca meczu i całego turnieju Super X Cup: Dezmond Xavier

3. GFW X – Division Championship Ladder Match
Sonjay Dutt (C) vs. Trevor Lee

Zwycięzca i nadal mistrz X – Division: Sonjay Dutt

4. Tag Team Match
Ohio Versus Everything vs. Jason Cade & Wintz

Zwycięzcy: Ohio Versus Everything

5. Normal Match
Lashley vs. Matt Sydal

Zwycięzca: Matt Sydal

– W dniu wczorajszym do GFW powrócili Taryn Terryll, która pomogła obronić Siennie tytuł GFW Knockouts, Petey Williams, który pojawił się przy okazji Ladder Matchu o tytuł X – Division oraz Jim Cornette, który ogłosił, że Bruce Prichard jest zwolniony ze swojego stanowiska i teraz to on zajmie jego miejsce. Oprócz tego podane do wiadomości zostało, że w przyszłym tygodniu odbędzie się mecz o GFW Global Championship, które federacja odebrała Alberto El Patronowi. Potwierdzeni uczestnicy to: Eli Drake, Moose, Chris Adonis, EC3 oraz Low Ki. Mecz ten odbył się po zakończeniu Destination X, kiedy to nagrywano następne odcinki Impact Wrestling.

– Potwierdzone też zostało, że John Morrison w przyszłym tygodniu zawita na Impact Zone. Od teraz jego ring name to Johnny Impact.

– Scott Dawson przeszedł już operację kontuzjowanego bicepsa. Wszystko wskazuje na to, że członek The Revival powróci do akcji w grudniu.

– PWInsider donosi, że Shelton Benjamin podpisał kontrakt z WWE. Gold Standard miał dołączyć do federacji już rok temu po drafcie, gdzie miał być członkiem rosteru SmackDown Live, jednak podczas testów medycznych okazało się, że Shelton ma uraz, który wymaga operacji. Niedawno powróćił on do ringu, a my dzięki naszej współpracy z BCW mogliśmy zobaczyć jego walkę na gali tej federacji. Poniżej właśnie ta walka, którą umieściliśmy także na naszym kanale w serwisie YouTube: