ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown

Akcja nabiera tempa. Survivor Series jest już tuż za rogiem…

Król Corbin dołącza do stojących w ringu Zigglera i Roode’a. Napawa się swoim zeszłotygodniowym zwycięstwem. W końcu udało mu się pokonać jednego z najlepszych zawodników na świecie. Corbin mianuje się kapitanem zespołu SmackDown. Zdaniem Zigglera Baron na to zasłużył. Teraz, kiedy oficjalnie przejął władzę, SmackDown odzyskało szansę na zwycięstwo podczas Survivor Series. Monarcha nie będzie powoływał ludzi ze względu na znajomości tylko umiejętności. Baron chce, żeby podczas nadchodzącej walki Roman stał obok niego. Zaczyna grać muzyka Big Doga. Do ringu wchodzi maskotka przedstawiająca Reignsa.

Dolph Ziggler & Robert Roode vs Shorty G & Ali jeśli Dolph i Robert wygrają, to zajmą miejsce Shorty’ego i Ali’ego w zespole podczas Survivor Series
Pojawiają się pierwsze kłopoty związane z obecnością Corbina w okolicach ringu. Zaczyna grać muzyka. Reigns (prawdziwy) zajmuje miejsce w narożniku Ali’ego i Shorty’ego.
Zwycięzcy – Shorty G & Roode

Nowy epizod Firefly Fun House. Bray Wyatt czuje, że coś jest nie tak. Prawdopodobnie chodzi o pas mistrza Universal. Mistrz wzuwa strój magika i przy użyciu różdżki zmienia wygląd pasa. Teraz jest niebieski! Wyatt dodaje jeszcze, że na pewno obejrzy dzisiejszy odcinek MizTV. Być może nawet ON będzie oglądał…
https://twitter.com/WWE/status/1195515614158176257

Gulak i B-Team czekają na Strowmana w ringu. Drew uważa, że powinien zająć miejsce Brauna w składzie zespołu, który pojedzie na Survivor Series. Cóż, Potwór jest innego zdania. Swoją opinię wyraża…nokautując trójkę rywali.

Backstage. Zayn po raz kolejny proponuje Bryanowi miejsce w nowopowstałej grupie. Uważa, że Daniel powinien dać im teraz ostateczną odpowiedź. W końcu Bray Wyatt będzie „dokładnie” przyglądał się dzisiejszemu MizTV, w którym wystąpi Daniel. Może mu się przydać pomoc. Bryan odrzuca propozycję. Proponuje Samiemu innego zawodnika, który wypełni ostatnie miejsce w ich grupie – Braun Strowman. Zdaniem Zayna Strowman nie pasuje do artystycznej duszy Nakamury. Jest zwykłym silnym prostakiem. W kadrze pojawia się Braun. Samiemu udaje się wykręcić. Bierze mistrza IC pod rękę i razem opuszczają to miejsce.

New Day zamierzają obronić tytuły dla Woodsa. Xavier nie może stać w ringu, ani nawet obok niego, ale Big E i Kofi czują jego obecność.
New Day (c) vs Revival o tytuł mistrzów dywizji TT na SmackDown
Undisputed Era! Cole, Strong, O’Reilly i Fish atakują oba zespoły. Przez chwilę okładają wszystkich przeciwników pięściami i butami. Z pomocą kolegom z szatni przychodzi reszta gwiazd SmackDown. UE wycofuje się na z góry ustalone pozycje.


Zwycięzcy przez dyskwalifikację i nadal panujący mistrzowie – New Day

Heavy Machinery vs Dwóch Przeciwników
Zwycięzcy – Heavy Machinery

Backstage. Bayley udowodniła w tym tygodniu, że nie powinno się jej skreślać w walce z Baszler i Lynch. Dziś zamierza zniszczyć marzenia Cross. W końcu robi to co zawsze chciała. Banks dodaje, że nie zajmie dziś miejsca w narożniku mistrzyni. Jeśli Nikki pokona Bayley, to dołączy do zespołu SD, którego kapitanem jest Sasha.

Nikki Cross vs Bayley
Pojawia się Baszler. Mistrzyni NXT atakuje Bayley.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Bayley
Mistrzyni SD próbuje uciec przed rywalką przez widownię. Drogo odcinają jej kolejne cztery kobiety z NXT. Ripley łapie Bayley i wrzuca ją w okolice ringu. W tym samym czasie Banks nokautuje Baszler. Rhea i koleżanki rzucają się na Sashę, ale ona nie jest już sama. Z pomocą przychodzą jej Brooke, Cross i Mella. Udaje im się odeprzeć natarcie. W tym samym czasie Shayna i Bayley walczą wśród fanów i opuszczają arenę. Banks proponuje, żeby rywalki jeszcze nie odchodziły. Co powiedzą na walkę tag team?

Sasha Banks & Nikki Cross & Carmella & Dana Brooke vs Tegan Nox & Dakota Kai & Mia Yim & Rhea Ripley
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Nikki Cross & Carmella & Dana Brooke
Znowu rozpoczyna się bójka. Z pomocą kilku kobiet z szatni SD udaje się wyrzucić zawodniczki NXY. Tym razem na dobre.

MizTV. Daniel Bryan zajmuje swoje miejsce. Miz nie zamierza czekać. Dlaczego Fiend zainteresował się Bryanem? Co Daniel zamierza z tym zrobić? Jaką formę przybrał teraz Bryan – człowieka, który stworzył Yes! Movement czy bojownika wegan? Gość przez chwilę nie odpowiada co delikatnie denerwuje prowadzącego. W końcu Bryan wstaje i zaczyna mówić. MizTV to okropny program bez przyszłości. Daniel sam nie wie kim jest. Nie potrafi nazwać stanu w jakim się znajduje. Na pewno bardzo się zmienił przez te ostatnie pięć lat. Jest niestabilny psychicznie i pełen pasji. Może o to chodzi Wyattowi. On też jest chorym psychicznie pasjonatem.
Na titantronie pojawia się Bray. Zwraca uwagę Danielowi, że nie powinno się mówić o nieobecnych. Mimo to nie chowa urazy. Pokazuje Bryanowi swoje zabawki, w tym między innymi pas mistrza Universal. Jeśli Daniel chce się z nim pobawić to wystarczy, że powie „Yes”. Bryan nie zamierza wdawać się w chore gierki Wyatta. Natomiast z przyjemnością odebrałby mu tytuł mistrza Universal i przy okazji pomścił krzywdy jakich doznał z rąk Fienda. Czempion przyjmuje wyzwanie. Panowie staną w szranki podczas Survivor Series.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552