ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 31.01.2020

Fiend nadal króluje na SmackDown. Czy ktoś jest na tyle szalony, żeby rzucić wyzwanie samemu diabłu?

Dzisiejsze SmackDown doczekało się specjalnej nazwy. „Super SmackDown”, to nawiązanie do odbywającego się pojutrze Super Bowl.

Galę otwiera Roman Reigns. Dołączają do niego bracia Uso. Big Dog wspomina o swojej brutalnej batalii z Corbinem. Udało mu się pokonać monarchę i przy okazji zadać mu dawkę bólu i wstydu. Niestety, kilka godzin później Reigns… Roman nie jest w stanie wydusić z siebie słowa „przegrana”. Pomagają mu kuzyni. Płynnie przechodzą do dzisiejszego tag team matchu pomiędzy ich trójką a Corbinem i jego dworzanami. Rozbrzmiewa muzyka Króla, zapowiadając jego przybycie. Corbin, Ziggler i Roode zajmują miejsce na stage’u. Władca zarzuca rywalowi oszustwo. Wykorzystał pomoc Usos, żeby wygrać. Przez obrażenia jakie odniósł podczas walki z Big Dogiem nie był w stanie wygrać RR. Oczywiście Corbin pokazuje klip wideo przypominający o upokorzeniu, jakie spotkało Romana miesiąc temu. Podpowiem, że było tam też jedzenie dla psów. Usos żartują z Corbina wytykając mu jego manipulacje i kłamstwa. Wyliczają też co stało się Corbinowi podczas ostatniego Falls Count Anywhere matchu. Członkowie Bloodline mają ciekawy pomysł na zmazanie hańby Romana. Chcą dodania stypulacji do dzisiejszej walki wieczoru. Przegrany będzie musiał…zjeść trochę psiego jedzenia. Corbin zgadza się na te warunki. Na arenę wjeżdża, przygotowany wcześniej przez braci Uso, suto zastawiony różnymi rodzajami psich przysmaków stół.

Heavay Machinery vs. The Revival vs. Lucha House Party vs. The Miz & John Morrison o miano pretendenta do tytułu mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy – The Miz & John Morrison
Podczas nadchodzącej gali w Arabii Saudyjskiej panowie rzucą wyzwanie New Day.

Backstage. Heavy Machinery rozpamiętują swoją porażkę. Kilka razy byli bardzo blisko zwycięstwa, ale nie było im to pisane. Dołączają do nich Mandy i Sonya. Rose współczuje Otisowi bolesnej przegranej. Chce mu również podziękować za to, co dla niej zrobił przed i w trakcie Royal Rumble. Tucker motywuje przyjaciela, żeby „to” zrobił. Otis niezdarnie i bez przekonania zaprasza Mandy na rankę w przyszły piątek. Niestety Rose ma już plany. Twarz olbrzyma wykrzywia grymas smutki. Mandy dodaje, że jest wolna za dwa tygodnie! No to będziemy mieli randkę na SmackDown za 14 dni – 14 lutego, w Walentynki.

Klip wideo przypominający to, co wydarzyło się w starciu Bryana z Fiendem. Pytany po walce Daniel powiedział, że być może kocha wrestling i tę federację zbyt mocno. Dlatego nie może odpuścić i spotyka go za to cierpienie. Mimo wszystko Bryan chciałby, żeby jego córka znalazła coś, do czego miałaby taką pasję, jaką on ma do wrestlingu.

Alexa Bliss & Nikki Cross vs. Fire & Desire (Sonya Deville & Mandy Rose)
Zwyciężczynie – Alexa Bliss & Nikki Cross

Braun Strowman vs. Shinsuke Nakamura (c) o tytuł mistrza Interkontynentalnego
Zayn zdejmuje zabezpieczenie narożnika. Cesaro odwraca uwagę sędziego. Japończyk ma proste zadanie – wbić głowę Potwora w odsłonięty przez Kanadyjczyka metal i przypiąć rywala. Niestety siła Brauna jest zbyt wielka. Pretendent nie pozwala Shinsuke na dokończenie planu. Co więcej – wykorzystuje jego plan, żeby zwyciężyć.
Zwycięzca i nowy mistrz IC – Braun Strowman

Backstage. Zayn pociesza Nakamurę. Niedoświadczona dziennikarka próbuje zadać pytanie Kanadyjczykowi. Jego złość szybko zostaje spotęgowana przez Eliasa, który postanowił rozpocząć swój występ. Sytuację udaje się wyjaśnić – Sami może dokończyć swoją wypowiedź. Liberator uważa, że to co się wydarzyło w ringu to wielka niesprawiedliwość. Będą walczyć do upadłego, żeby to oszustwo zostało…i znów brzdąkanie gitary. Zayn ostatkiem sił powstrzymuje się od wybuchu. Wysyła do ringu Cesaro. Gitarzysta chce jeszcze zaśpiewać przed pojawieniem się Szwajcara, ale niestety nie ma tyle czasu. Wywiązuje się bijatyka, z której zwycięsko wychodzi Elias.

Shorty atakuje rywala przed rozpoczęciem walki.
Sheamus vs. Shorty G
Zwycięzca – Sheamus

Ring zajmuje mistrzyni kobiet. Bayley odniosła wielkie zwycięstwo na Royal Rumble. Nie tylko pokonała Evan i ukarała ją za doprowadzenie do kontuzji Banks, ale również upokorzyła ją przed jej własną córką. Teraz mała może poszukać prawdziwego autorytetu. Mistrzyni nadal uważa się za doskonały wzór do naśladowania, więc jeśli młoda Summer chce, to może brać z niej przykład. Bayley pokonała już wszystkich. Nie ma z kim walczyć. Spodziewa się, że Flair wybierze ją jako rywalkę na WrestleManię. Zamiast Charlotte na drodze do ringu pojawia się Naomi!


Była mistrzyni SD powróciła podczas Royal Rumble. Przypomina Bayley, że ona nie próbowała jeszcze odebrać jej tytułu. Mistrzyni atakuje rywalkę. Naomi jest w doskonałej formie. Zmusza oponentkę do wycofania się.

Baron Corbin & Dolph Ziggler & Robert Roode vs. Roman Reigns & The Usos przegrani muszą zjeść psie przysmaki
Zwycięzcy – Roman Reigns & The Usos
Bracia Uso skuwają Corbina kajdankami. Reigns umieszcza go w takiej pozycji, w jakiej sam znalazł się kilka tygodni temu. Następnie cała rodzina oblewa Króla różnymi rodzajami psiego jedzenia. Zemsta się dokonała!