ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night Smackdown 29.11.2019

Niebiescy zajęli drugie miejsce podczas Survivor Series. Czy to ich usatysfakcjonowało?

Galę otwiera Roman Reigns. Samoańczyk zaczyna mówić o Survivor Series. Jest dumny ze SmackDown. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Jeśli chodzi o jego zespół no to nie mógłby nie wspomnieć o sercu drużyny. Składali się na nie Ali i Shorty G. Innym wielkim mięśniem był Braun Strowman, a obrazu dopełniał King Corbin. Jako, że mamy Święto Dziękczynienia, Roman przypomina, że należy być wdzięcznym za ludzi z naszego najbliższego środowiska. Była taka osoba w zespole, która psuła atmosferę i nie potrafiła zaakceptować swojej pozycji. Mowa oczywiście o Corbinie. Król pojawia się na arenie. Przedstawia zgoła inny punkt widzenia, w którym jawi się jako zbawca Niebieskiej Tygodniówki. Rozmowa nabiera tempa, Corbin obraża publiczność strzelając tam, gdzie boli najbardziej. Wspomina między innymi o lokalnej drużynie futbolu i umiejętnościach kucharskich mieszkańców. W końcu, wiedząc, że Roman chce z nim stanąć w ringu, proponuje mu innego rywala. Reignsowi wyzwanie rzuci Robert Roode.

Roman Reigns vs Robert Roode
Ziggler i Corbin robią wszystko, żeby pomóc koledze, ale to nie wystarcza.
Zwycięzca – Roman Reigns
Cała trójka atakuje Romana po zakończeniu walki. Ta bójka jest naprawdę długa, a wiatry wojny zmieniają kierunek kilka razy. Po pierwszej bitwie, Reigns prawie traci głowę.


Potem udaje mu się odwrócić losy walki i ostatecznie odnieść wspaniałe zwycięstwo.

Nowy epizod Firefly Fun House. Bray życzy wszystkim wspaniałego święta Dziękczynienia. On sam jest wdzięczny za swoją nową zabawkę. Jedną ma Wyatt, drugą posiada ON.


Bray’owi bardzo podobała się zabawa z Bryanem. Jeśli WWE Universe potrafi wpłynąć na Daniela, to byłoby wspaniale. Wyatt z chęcią podzieli się swoją ulubioną zabawką. Wystarczy poprosić.

Klip wideo. Jakiś człowiek, którego twarzy nie widzimy, poddaje w wątpliwość poziom umiejętności, pewności siebie. Już niedługo zademonstruje jak to powinno się robić. Podchodzi bliżej i po raz pierwszy widzimy jego twarz. To SHEAMUS!
https://twitter.com/WWE/status/1200592891757752320

Mustafa Ali vs Drew Gulak
Zwycięzca – Mustafa Ali

Backstage. Bryan chodzi w kółko z zatroskaną miną. Co odpowie Wyattowi?

Sasha Banks i Bayley zajmują środek ringu. Mówią o Survivor Series. Sasha uważa, że nie mogła nic więcej zrobić. Jako kapitan nie mogła nawet wybrać zawodniczek, które będą w drużynie. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za tę klęskę. Wymienia swoje koleżanki z zespołu i mówi, dlaczego nie powinny się tam znaleźć. Kiedy dochodzi do Evans, sama zainteresowana pojawia się na arenie. Lacey bez strachu staje twarzą w twarz z rywalkami. Ma zupełnie inne zdanie o tym, co okryło hańbą SmackDown. Żartuje sobie z tego, że Bayley poddała się w main evencie. Z kolei Banks nie powinno się obdarzyć żadnym zaufaniem, nie mówiąc już o pozycji kapitana. Sasha próbuje coś odpowiedzieć Lacey. Musiała trafić w czułą stronę, ponieważ Evans bez mrugnięcia okiem wypłaca jej nieprzeciętnej urody prawy sierpowy.

Backstage. Bryan nadal nie potrafi odpowiedzieć na pytanie – czy podejmie wyzwanie Wyatta? Tymczasem na naszych ekranach znów pojawia się Wyatt. Tym razem widzimy świnię, która obżarła się indykiem. Następnie przechodzimy do Wyatta-rapera. Pytanie jednak pozostaje na stole, nadal bez odpowiedzi. Czy Daniel wpuście Braya?

Nikki Cross vs Sonya Deville
Zwyciężczyni – Nikki Cross
Rose i Deville atakują Cross. Z pomocą starej znajomej przychodzi Alexa Bliss. Razem wyrzucają z ringu napastniczki.

Backstage. Miz próbuje przemówić Bryanowi do rozsądku. Wszyscy, którzy walczyli z Fiendem (Rollins, Balor) zmienili się i to na gorsze. SmackDown nie może sobie pozwolić na utratę Daniela. Mizanin nie może uwierzyć, że to mówi, ale Bryan jest bardzo ważny, prawie kluczowy, dla istnienia i sukcesu Niebieskiej Tygodniówki. Potrzebują go nie tylko fani, ale również rodzina. W tym momencie Daniel podnosi wzrok i patrzy na Miza mało przyjaźnie. A-Lister decyduje się zejść z linii strzału.

Backstage. Maverick próbuje wykorzystać jemiołę, żeby pocałować Brooke. Ta odrzuca go i przypomina, że ten jest żonaty. Czy ktoś słyszał brzdęknięcie gitary? ELIAS! Drifter musiał wyjechać w poszukiwaniu natchnienia. Teraz jest już gotowy.

Big E i Kingston rozmawiają o Święcie Dziekczynienia i Black Friday. Uwielbiają oba te dni. Dlatego dzisiaj, w duchu wszechobecnych promocji, New Day położy na szali pasy mistrzów TT. Kto podejmie ich wyzwanie?
Zayn, Nakamura i Cesaro pojawiają się na drodze do ringu. Sami zarzuca czempionom zepsucie moralne. Jak można popierać i promować tak bezsensowne „święta”? To jest tylko i wyłącznie pożywka dla wielkich koncernów, które mogą dzięki temu nabić kabzę. Straszny jest ten konsumpcjonizm.
Cesaro & Shinsuke Nakamura vs New Day (c) o tytuł mistrzów dywzji TT na SmackDown
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – New Day

Daniel Bryan staje w środku kwadratowego pierścienia. Wszyscy, z którymi rozmawiał mają rację. Nawet Miz. Spotkanie z Fiendem zmienia człowieka. Tak było z Balorem i Rollinsem. Daniel bał się tej przemiany, ale kiedy poczuł ją w połowie walki na Survivor Series, to nie było to takie złe. Wie, że wiele razy powtarzał, iż Yes! Movement już nie istnieje, ale to nieprawda. Kilka dni temu zmartwychwstał głównie, a może nawet wyłącznie, dzięki fanom. Podejmie wyzwanie Wyatta, bo tego chcą od niego kibice. Na ekranie pojawia się Wyatt. Cieszy się, że znów będą mogli się pobawić. Przygasają światła. Pojawia się ta czerwona poświata, znak Fienda. Sam demon rozrywa matę za Bryanem i wychodzi spod ringu. Próbuje wciągnąć rywala do tej dziury, ale Bryan dzielnie się broni. Fiend obezwładnia go przy użyciu Mandible Claw, co ułatwia przeniesienie go pod ring. Co demon robi dalej?


Czy to włosy Daniela? Może to jego firmowa broda? Dowiemy się już za tydzień.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552