ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 28.02.2020

Wracamy po wycieczce do Arabii!

Boston, Massachusetts

Galę otwiera nowy mistrz Universal – Bill Goldberg. Powoli wchodzi do ringu. W powietrzu wisi nieme pytanie – kto rzuci wyzwanie czempionowi. Na drodze do kwadratowego pierścienia pojawia się Reigns. Również nie zamierza się spieszyć. Spokojnie, dostojnie i z godnością wchodzi do kwadratowego pierścienia. Roman mówi, że to on jest następny. Goldberg, który przez ten cały czas nie ruszył się z miejsca, uśmiecha się pod nosem. Panowie stoją tak przez chwilę. Do rękoczynów jednak nie dochodzi.

Klip pokazujący debiut Johnboya.

Bayley nie zamierzała tu dzisiaj być. To, że musi po raz kolejny wejść do ringu z Naomi, uważa za idiotyczne. Przynajmniej będzie miała w swoim narożniku gwiazdę, przyszłą zdobywczynię nagrody Grammy. Na arenie pojawia się Sasha Banks.

Bayley vs. Naomi
Bardzo szybko okazuje się, że Banks nie będzie tylko biernym obserwatorem.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Naomi
Na arenie pojawia się Lacey Evans. Była Marine stara się pomóc zaatakowanej. Sędzia rozdziela zawodniczki, a walka zostaje zrestartowana jako tag team match.

Naomi & Lacey Evans vs. Bayley & Sasha Banks
Zwyciężczynie – Naomi & Lacey Evans (Naomi przypina Bayley)

Klip z WrestleManii 21 – Cena vs. JBL.

Robert Roode vs. Kofi Kingston
Mandy Rose ogląda tę walkę na zapleczu.
Zwycięzca – Robert Roode

Backstage. Tucker tłumaczy Otisowi, że powinien sobie odpuścić romans z Mandy. Czasami jest tak, że Ziggler dostaje to, czego chce. Są ludzie, którym naprawdę zależy na Otisie – jego fani.

Klip z WrestleManii 29 – Cena vs. Rock II.

Czas na trochę papierkowej roboty. W ringu czeka na nas Renee Young. Prowadząca „WWE Backstage” ma doprowadzić do podpisania kontraktu na walkę o pas IC. Po kilku minutach dołączają do niej Strowman, Nakamura, Cesaro i Zayn. Ten ostatni opóźnić moment zakończenia ceremonii. Chce, żeby Shinsuke jeszcze raz przeczytał i przemyślał warunki zawarte na tym kawałku papieru. Braun ma dość tej zabawy. Szybko składa swój podpis. Z ust wymyka mu się stwierdzenie, że mógłby równie dobrze walczyć ze wszystkimi trzema rywalami na raz. Kanadyjczyk wprowadza kilka zmian, po czym składa swój podpis obok Cesaro i Nakamury. To już oficjalne. Podczas Elimination Chamber Strowman będzie bronił tytułu mistrza IC w 3v1 handicap matchu.
Braun odsuwa stół. Rozpoczyna się bijatyka. Szybko okazuje się, że mimo swojej prawie nadludzkiej siły, Strowman nie jest w stanie poradzić sobie z trzema rywalami. Mistrz IC otrzymuje dwa Helluva Kick oraz Kinshase. Potwór pada na matę jak ścięte drzewo. Na koniec Zayn, Nakamura i Cesaro wykazują się jeszcze prawdziwie szatańską kreatywnością.

Drew Gulak zasiada przy stole komentatorskim. Uważa, że rozgryzł styl walki Bryana. Przygotował Curtisa do tej walki. Axel ma zwycięstwo w kieszeni.
Daniel Bryan vs. Curtis Axel
Zwycięzca – Daniel Bryan

Morrison i Miz wchodzą do ringu. Nowi mistrzowie świętują swoje zwycięstwo. Mizanin mówi, że nie obchodzi ich zdanie fanów. Doskonale znają swoją wartość i nie potrzebują do tego uwielbienia ze strony kibiców. Sędzia wpada na arenę i podbiega do konferansjera. Dowiadujemy się, że Miz i Morrison położą pasy na szali podczas Elimination Chamber. Ich przeciwnikami będą: The Usos, The New Day, Heavy Machinery, Lucha House Party oraz Ziggler & Roode. Walka odbędzie się w Elimination Chamber.

The Usos vs. The Miz & John Morrison
Zwycięzcy – The Usos

W końcu przyszedł czas na główne wydarzenie tego epizodu SmackDown. John Cena pojawia się na arenie. Wygląda na bardzo szczęśliwego i zmotywowanego. Jego słowa nie współgrają z tym pierwszym wrażeniem. Johnboy wspomina piękne chwile jakie przeżył w ringu, szczególnie podczas licznych występów na WresteManii. Od dłuższego czasu ma przyjemność oglądać nowe, młode i głodne sukcesu gwiazdy WWE. Możliwość pokazania się fanom na Największej Scenie Ze Wszystkich powinna być ukoronowaniem roku ciężkiej pracy. Tym razem Cena nie weźmie udziału w obchodach tego święta wrestlingu. W tym roku John chce, żeby to następne pokolenie w pełni przejęło pałeczkę. Na pewno kiedyś jeszcze wróci do kwadratowego pierścienia, ale na razie musi pozwolić młodym się rozwijać. Cena opuszcza ring, przybija piątki fanom i staje na stage’u. Tutaj się zatrzymuje i obraca w kierunku fanów. Salutuje.
Gasną światła. Za Johnem pojawia się Fiend. Tym razem nie rzuca się na rywala. Demon wskazuje na logo WrestleManii.