ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 27.12.2019

Dzisiaj poznamy nazwisko śmiałka, który stawi czoła Fiendowi podczas Royal Rumble!

Galę otwiera występ Eliasa. Gitarzysta w swoim nowym utworze obraża Shane’a, Bayley i Lashleya. O dziwo jest w stanie dokończyć swoją pieśń.

Do ringu wchodzą Miz i Bryan. Wygląda na to, że main event gali zobaczymy już na samym początku. Ostatni zawodnik biorący udział w walce – King Corbin – nie może rozpocząć starcia bez wypowiedzenia kilku słów. Jego mowa zostaje dość szybko przerwana przez nadciągającego Big Doga. Reigns odgania członków dworu Króla, a następnie bierze się za samego monarchę. Po tej bijatyce szanse Corbina na zwycięstwo w triple threat znacząco spadły.
https://twitter.com/WWE/status/1210730343436652545

Backstage. Corbin uważa, że walka o miano pretendenta powinna zostać przełożona na późniejszy termin.

Braun Strowman & Big E & Kofi Kingston vs Shinsuke Nakamura & Cesaro & Sami Zayn
Zwycięzcy- Braun Strowman & Big E & Kofi Kingston (Strowman przypina mistrza IC)
Kingston bierze do ręki mikrofon. Mówi, że Braun potrafi nie tylko doskonale walczyć, ale również wspaniale tańczyć. Gotowi?
https://twitter.com/WWE/status/1210737378618302465

Backstage. Najważniejsze wiadomości – Corbin nie zamierza dzisiaj walczyć, ale oficjele nie mają w planach przesuwać dzisiejszego starcia. Wygląda na to, że Król z chęcią sam usunął się z tej bajki.

Backstage. Sonya jest obrażona na Mandy. Wygląda na to, że Rose nie ma wielkiego doświadczenia w gaszeniu takich pożarów. Deville odchodzi niepocieszona. Pojawia się Otis. Przygotował dla Mandy ciasto. Blondynka nie jest w nastroju na te wygłupy.

Mandy Rose vs Carmella
Zwyciężczyni – Carmella

Kolejne promo budujące Sheamusa.

The Miz vs Daniel Bryan o miano pretendenta do tytułu mistrza Universal
Słudzy Corbina atakują obu zawodników.
Zwycięzca – no contest

Backstage. Corbin nie mógł dopuścić do tego, żeby ta walka odbyła się i zakończyła bez niego. Wbiegają Miz i Bryan. Niegdyś wrogowie, teraz najlepsi przyjaciele, ramię w ramię rzucają się na Króli jego podwładnych.

Moment of Bliss. Gościem Alexy i Nikki jest Lacey. Prowadząca przypomina Evans o tym co wydarzyło się tydzień temu w trakcie jej walki. Sasha Banks nakrzyczała i śmiertelnie wystraszyła córkę Lacey. To oczywiście zaowocowało srogim odwetem z rąk Evans. Jednak to jeszcze nie koniec. Sassy Southern Belle uważa, że jest wyrozumiała i nad wyraz spokojna. Należy pamiętać, iż istnieją pewne granice, których nie wolno przekraczać. Jedną z nich jest podpuszczanie, denerwowanie, straszenie lub narzucanie się dziecku w obecności jego matki. Evans ma dość. Idzie do ringu.

Evans czeka na swoją partnerkę. Okazuje się, że Banks i Bayley zaatakowały Brooke. Teraz wciągają ją na arenę. Lacey rusza z odsieczą. Wywiązuje się bójka.


Sędziowie rozdzielają walczące. Wracamy do kwadratowego pierścienia.
Sasha Banks & Bayley vs Lacey Evans & Dana Brooke
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley (Banks zmusza Brooke do odklepania)

Backstage. Ziggler próbuje poderwać Rose. To wymaga pozbycia się ciasta, które sprezentował jej Otis. Dolph rozdeptuje prezent i próbuje zdobyć względy Mandy. W tym momencie pojawia się Corbin i odciąga blondyna. Wygląda na to, że jednak zobaczymy triple threat pomiędzy Królem a Bryanem i Mizem.

Backstage. Otis znajduje rozdeptanie ciasto. Na twarzy maluje mu się niewyobrażalny smutek.

King Corbin vs Daniel Bryan vs The Miz o miano pretendenta do tytułu mistrza Universal
Pojawia się Ziggler i atakuje Bryana. Corbin próbuje przypiąć półprzytomnego rywala. Przeszkadza mu Roman Reigns! Big Dog zajmuje się Królem i Dolphem. Corbin i Reigns walczą zapominając o całym świecie. Bryan i Miz pozostają w zasięgu wzroku.
Zwycięzca – Daniel Bryan
Na titantronie pojawia się Bray Wyatt. Gratuluje Bryanowi wspaniałego zwycięstwo. Pozostaje pytanie czy Daniel jest w stanie zrobić to co jest niezbędne, żeby zrzucić demona z tronu. Czy Bryan wpuści do swojego świata Fienda?


Świeżo upieczony pretendent nie posiada się z radości po niebywałym sukcesie. Na pytanie rywala Daniel i jego przyjaciele odpowiadają donośnym „YES! YES! YES!”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552