ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 25.10.2019

Velasquez i Lesnar w jednym ringu. Powrót Firefly Fun House. Ostanie SmackDown przed Crown Jewel będzie emocjonujące!

Galę otwieramy od MizTV. Gośćmi Mizanina są kapitanowie i członkowie zespołów, które mają się zmierzyć podczas Crown Jewel. Mamy Flaira, Zayna, Nakamurę i Corbina po jednej stronie oraz Hogana, Jimmy’ego Harta, Reignsa, Ali’ego i Shorty G, po drugiej. Z dość długiej rozmowy tych dziewięciu jegomościów nie dowiadujemy się niczego nowego. Panowie obrażają się nawzajem. Mnożą się niesnaski i nieporozumienia. Corbin nadal nie jest fanem Shorty’ego. Koledze z drużyny pomaga Ali. Tłumaczy Królowi, że jego przeznaczeniem nie jest rządzenie na SmackDown. Ma nosić dziwne rzeczy, mówić jak potłuczony i dać fanom rozrywkę. Kłótnie zaczynają przybierać na sile. Hogan i Flair muszą uspokajać swoich zawodników. Udaje się ustalić, że w Main Evencie dzisiejszej gali zobaczymy tag team match z udziałem tych wrestlerów. Dochodzi do pierwszych przepychanek i zespół Rica ląduje poza kwadratowym pierścieniem. Mikrofon trafia w ręce Zayna, który przypomina, że on nie brudzi już sobie rąk walką w ringu. Zna człowieka, który na pewno z chęcią go wyręczy. Wchodzi Cesaro.


Razem z nowym członkiem zespół Flaira próbuje przejąć panowanie nad ringiem. Wywiązuje się bójka, zakończona zwycięstwem Hogana i przyjaciół.

The New Day (Kingston & Big E) vs Dolph Ziggler & Robert Roode
Zwycięzcy – Robert Roode & Dolph Ziggler
Po zakończonej walce Roode i Ziggler wracają na zaplecze. Do ringu zmierzają Revival. Kiedy tam docierają atakują członków New Day. Z pomocą Kingstonowi i Big E’emu przychodzi Heavy Machinery. Tucker i Otis pozbywają się Dasha i Dawsona.

Lacey wie, że jej rywalka, lokalna gwiazda, musi być przerażona występem przed tak liczną publicznością. Obiecuje, że załatwią to szybko.
Lacey Evans vs Camron Connors
Zwyciężczyni – Lacey Evans

Backstage. Cole przeprowadza wywiad z Cross. Nikki nie może się doczekać swojej walki o tytuł mistrzyni. Ciężko zapracowało na tę szansę w zeszłym tygodniu.

Nowy odcinek odbudowanego Firefly Fun House. Nie wszystkim udało się opuścić płonący dom. Rambling Rabitt nie miła tyle szczęścia co pozostali. Dzisiejszy epizod to pogrzeb tego Królika o niewyparzonym języku. Wyatt otwiera trumnę przyjaciela. Takie było życzenie jego mamy. Bierze szczątki przyjaciela na ręce. Trzyma go rękawicą z napisem „Heal”. Składa pocałunek na czymś, co jeszcze do niedawna było czołem Królika. Rambling wraca do żywych…


…i po chwili ląduje w dziobie Mercy. Zdarza się.

Drew Gulak vs Kalisto
Gulak przerywa starcie, żeby pokazać nam swoją prezentację dotyczącą walki Fury’ego ze Strowmanem. Nie trwa to długo, ponieważ Kalisto nie jest zainteresowany oglądaniem obrazków.
Na drodze do ringu pojawia się Strowman. To odwraca uwagę Gulaka i pozwala zwyciężyć luchadorowi.
Zwycięzca – Kalisto
Braun wykonuje Running Powerslam na Gulaku po czym bierze do ręki mikrofon. To prawda, nie przepada za Drew, ale on przynajmniej zasługuje na to, żeby być w tym ringu. Fury nie zyskał jego szacunku i to się nie zmieni.

Michael Cole przeprowadza wywiad z Danielem Bryanem. Po jego zeszłotygodniowym zwycięstwie fani zaczęli krzyczeć „YES!”. Bryan wydawał się być zagubiony. Czy Yes Movement powrócił? Danielowi w odpowiedzi na to pytanie przeszkadza pojawienie się Nakamury. Zayn, który mówi w imieniu mistrza IC, zapewnia, że Shinsuke nie jest zły na Bryana za to, że ostatnio go przypiął. Kanadyjczyk przypomina Danielowi dlaczego odrzucił swoich fanów. Pokazuje mu jego pierwsze promo po zdobyciu mistrzostwa WWE w listopadzie zeszłego roku. Próbuje mu wytłumaczyć, że lepiej zrobi jeśli zwiążę się z nim i Nakamurą. Mają wiele wspólnego. Wszyscy trzej kochają zwierzęta i planetę. Zayn jest weganinem. Wszystko co musi zrobić Daniel, to uścisnąć Kanadyjczykowi dłoń i zakończyć te głupstwa związane ze zmartwychwstaniem Yes Movement.


Bryan nie zamierza jeszcze podejmować decyzji. Potrzebuje czasu.

Bayley i Banks dołączają do komentatorów na czas tej walki.
Nikki Cross vs Mandy Rose
Zwyciężczyni – Nikki Cross

Mysterio i Velasquez wchodzą do ringu. Rey dziękuje fanom za wsparcie w imieniu jego syna. Dominik przechodzi rehabilitację. Każdego dnia robi kolejny krok do pełnego powrotu do zdrowia. Rey ma nadzieję, że to doświadczenie tylko go wzmocni. W końcu chce w przyszłości zostać gwiazdą WWE. Teraz przyszedł czas na wielkie spotkanie. Luchador wzywa do ringu Lesnara. Bestia pojawia się na titantronie w towarzystwie Heymana. Adwokat jest w doskonałym humorze. To chyba oczywiste, że mistrz WWE nie zamierza stawać twarzą w twarz ze swoim rywalem tydzień przed ich starciem na Crown Jewel. Zamiast tego Paul proponuje stojącym w ringu grę. Muszą zgadnąć czym dziś zajmował się Lesnar. Mysterio nie zamierza bawić się w takie gierki. Heyman zmienia pytanie. KOMU Brock coś robił? Rey po raz ostatni wzywa Brocka do ringu. W tym momencie Bestia pokazuje rozwiązanie zagadki. Leży u jego stóp. To Dominik.
https://twitter.com/WWE/status/1187905263870697473

Backstage. Dominik jest opatrywany przez lekarza. W pomieszczeniu znajdują się też Mysterio i Velasquez. Wchodzi Lesnar. Bestia niszczy rywali.

Roman Reigns & Ali & Shorty G vs Shinsuke Nakamura & Baron Corbin & Cesaro
Po powrocie z przerwy reklamowej oglądamy klip wideo. Velasquez krzyczy do kamery po hiszpańsku. Powtarza się jedno imię – Brock.
Zwycięzcy – Roman Reigns & Ali & Shorty G