ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 20.12.2019

Jaki jest następny krok Bryana? Czy Fiend jest na niego przygotowany? Rozpoczynamy kolejny epizod SmackDown!

Galę otwiera Daniel Bryan. Wyatt powiedział, że zmienia ludzi. Udało mu się to z Amerykańskim Smokiem. Kiedy Fiend rwał włosy z twarzy i czubka głowy Daniela, zaczął się pewien proces. Zarośnięta wersja Bryana, to była już pewnego rodzaju „marka”. Teraz już tego nie było. Zmieniła się jeszcze przynajmniej jedna rzecz, która pomogła Danielowi – podejście jego córki. Dziewczynka przestraszyła się go, kiedy pojawił się w domu. Nie rozpoznała go. Bryan postanowił nauczyć dziecko, że ten wygląd również jest jego częścią. Dość gadania – Wyatt chodź tu! Wchodzi Miz. Mike mówi krótki i konkretnie. Daniel nie wyobraża sobie jak bardzo boi się ojciec, który nie jest pewien czy jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Upiorne pluszaki w łóżeczku, podrzucona lalka, zdenerwowana córka i żona. Wchodzi King Corbin. Jest w wyśmienitym nastroju. Zwyciężył podczas TLC udowadniając swoją wyższość nad Romanem. Wyśmiewa przemianę Bryana. Wystarczył ściąć włosy, żeby zmienić osobowość. Niesamowite. Jeśli panowie chcą znać opinię Króla, mówi wchodząc do ringu, to obaj są tragicznymi ojcami. Daniel i Miz atakują Corbina. Z pomocą przychodzi mu Ziggler. Razem obezwładniają rywali.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1208193686506524672

Backstage. Heavy Machinery są rozczarowani po tym jak w zeszłym tygodniu Cesaro zniszczył prezent – szynkę. Trzeba będzie nauczyć ich szacunku. Pojawia się Mandy Rose. Daje Otisowi prezent (szynkę) i buziaka w policzek.

Heavy Machinery vs Revival w Miracle on 34th Street Fight
Revival niszczą szynkę, którą Otis dostał od Mandy. Od tego momentu wielki człowiek zaczyna dominować w walce. Wykorzystuje swoją zwierzęcą siłę i znalezione pod ringiem klocki lego, żeby zaaplikować jak największą dawkę bólu rywalom.
Zwycięzcy – Heavy Machinery
Tucker podaje partnerowi to, co udało mu się uratować z prezentu od Rose.

Backstage. Otis podchodzi od Mandy i tłumaczy, że nie mógł temu zapobiec, ale ludzie za to odpowiedzialni ponieśli już karę. Mandy nie jest zła.


To powoduje, że Rose jest cała mokra od potu Otisa. Teraz jest już naprawdę wściekła.

W ringu cały czas stoją członkowie Revival. Mają dość walk z durnymi stypulacjami. Oni chcą walczyć w starym dobrym stylu. Pojawia się Elias. Gitarzysta ułożył piosenkę o problemach Revival. Oczywiście jest ona bardzo prześmiewcza.

Backstage. Zayn wylosował Strowmana i musi mu przygotować prezent. Chciałby się dowiedzieć czego może chcieć Potwór. Braun nie jest w dobrym nastroju. Po bokach Samiego pojawiają się Cesaro i Nakamura. Strowman wpadł na wspaniały pomysł. Chciałby, żeby Kanadyjczyk sprezentował mu walkę o pas Interkontynentalny. Zaynowi zaczyna plątać się język. Razem z kolegami opuszcza szatnię Brauna.

Sonya Deville vs Carmella
Zwyciężczyni – Carmella

Klip wideo promujący powrót Sheamusa. Wygląda na to, że nie jest ona zadowolony z obecnego stanu rzeczy na SmackDown. Jest tam pełno tchórzy, większość wojowników wyginęła. Celt jest gotów walczyć, żeby przywrócić Niebieskiej Tygodniówce jej ducha.

New Day vs Shinsuke Nakamura & Cesaro
Zwycięzcy – New Day
Cesaro i Nakamura atakują członków New Day. Z pomocą mistrzom TT przychodzi Strowman.

Backstage. Miz wchodzi do pokoju Bryana. Dziękuje mu za ratunek podczas TLC. Daniel mówi, że nie zrobił tego dla Miza. Mike doskonale to rozumie. Zaczynają się z Danielem wykłócać który nie lubi tego drugiego bardziej.

Bayley vs Dana Brooke
Zwyciężczyni – Bayley
Mistrzyni, z pomocą swojej przyjaciółki, dodaje Brooke jeszcze trochę cierpienia.


Z pomocą leżącej przychodzi Lacey Evans. Nowoprzybyła rzuca wyzwanie Banks.

Sasha Banks vs Lacey Evans
Zwyciężczyni – double count-out
Banks zaczyna kłócić się z jakąś fanką. Evans jest wściekła. Ta dziewczynka, to jej córka.

The Miz & Daniel Bryan vs King Corbin & Dolph Ziggler
Zwycięzcy – The Miz & Daniel Bryan
Po walce w ringu zostają Corbin, Miz i Bryan. Przygasają światła, a w tle słyszymy uporny śmiech Wyatta.