ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night Smackdown

Jutro – Wilder vs. Fury II. Dzisiaj – Goldberg po raz kolejny SmackDown.

Galę otworzyli członkowie New Day. Dowiadujemy się, że pierwszą walką jaką dzisiaj zobaczymy, będzie 4v4 tag team match. W drużynie z New Day znajdą się również The Usos. Panowie wypowiadają się o Samoańczykach w samych superlatywach. Oczywiście muszą dołożyć do tego łyżkę dziegciu – wspominają o tym, że w swojej karierze zdobywali pasy mistrzów dywizji TT o jeden raz więcej od Usos. To oznacza, iż są od nich lepsi. Powinni rozstrzygnąć tę sprawę po Super ShowDown. Wchodzi Miz, a chwilę później dołącza do niego Morrison. John wspomina o Dolphie i jego Walentynkach. Ziggler miał przeżyć tegoroczne Święto Zakochanych w wyjątkowy sposób.

The Usos & The New Day vs. Dolph Ziggler & Robert Roode & The Miz & John Morrison
Zwycięzcy – The Usos & The New Day

Backstage. Do Bryana podchodzi dwóch jegomości, właściwie jeden po drugim. Pierwszy, Gulak, proponuje mu seans edukacyjnej prezentacji w PowerPoint, która zmieni jego karierę pokazując mu, co robi źle. Kiedy Danielowi udaje się przedrzeć przez to, na jego drodze staje Slater. W skrócie – Heath chce walki z Danielem. Bryan nie zamierza wchodzić z nim do kwadratowego pierścienia. Proponuje mu, żeby zapytał Drew Gulaka.

Backstage. Tucker podchodzi do Fire & Desire i praktycznie zrównuje Mandy z ziemią. Przez nią jego kumpel cierpi, nie wychodzi z pokoju hotelowego i siedzi w jednym miejscu. Rose mówi, że przypadkowo wpadła na Dolpha, po tym jak Otis strasznie się spóźniał. Tucker nie może tego zrozumieć. Przecież Mandy wysłała Otisowi wiadomość mówiąc, że niestety trochę się spóźni. Mandy jest zszokowana. Nie wie o co chodzi. Deville zachowuje się tak, jakby zależało jej na tym, żeby jej przyjaciółka była z Dolphem.

Wywiad z Lacey Evans. Przyznaje, że bolała ją porażka z Bayley. Chciała pokazać córce jak radzić sobie z tego typu ludźmi i osiągnęła cel. Szkoda, że nie udało jej się wygrać. Renee, która przeprowadza wywiad, zwraca Evans uwagę, iż do niedawna zachowywała się jak Bayley. Evans przyznaje jej rację. Po tym jak Bayley i Banks wciągnęły w ten feud jej dziecko zrozumiała jak złą osobą była. Stara się pracować nad sobą. Jej celem jest zwyciężenie w Elimination Chamber matchu.

Elias używa piosenki jako kreatywnego sposobu na przedstawienie swojego partnera – Braun Strowmana.
Cesaro & Shinsuke Nakamura vs. Elias & Braun Strowman w Symphony of Destruction matchu
Zwycięzcy – Braun Strowman & Elias

Backstage. Corbin nazywa Romana egocentrykiem. Dziwi się, że jeszcze nikt tego nie zauważył. Twarz Reignsa jest wszędzie, a on boi się nawet stawić czoła Królowi bez wsparcia swoich kuzynków. Corbin zrani Big Doga podczas Super ShowDown. Dotkliwie i boleśnie.

Czas na Moment of Bliss. Alexa zaprasza swoich dzisiejszych gości czyli kolejne dwie kobiety nominowane do grona Hall of Famerów – The Bella Twins. Nikki i Brie siadają na fotelach. Wyglądają na szczęśliwe. Mówią o tym co udało im się dokonać dzięki wsparciu fanów i jak ta rewolucja trwa nadal. Niesamowite jest to, że mogą się spotkać z Bliss podczas jej talk-show, a więc pierwszego takiego programu prowadzonego przez kobietę w historii WWE. Bliźniaczki mówią o ostatnich wydarzeniach – zaręczyny Nikki, potem obie zaszły w ciąże, a teraz spotkał je ten niebywały zaszczyt. Do zobaczenia na WrestleManii!
Pojawia się Bryan niosąc na rękach swoją córkę Birdie. Przekazuje opiekę nad małą Brie, a sam udaje się w stronę kwadratowego pierścienia.

Drew Gulak zajmuje miejsce przy stole komentatorskim na czas trwania następnej walki.
Daniel Bryan vs. Heath Slater
Zwycięzca – Daniel Bryan

Backstage. Mandy stoi przy wyjściu, już spakowana. Ziggler proponuje, że ją powiezie. Rose przyjmuje propozycję. Zza rogu wyłania się Otis. Jest bardzo smutny.

Klip wideo. Ostatnio Sheamus pokonał Shorty’ego i Apollo. Jednak na tym jego misja się nie kończy. Będzie próbował nadal wyplenić słabość z rosteru Niebieskich. Najłatwiej poradzić sobie ze szczurami kiedy są zamknięte w pułapce. Dlatego Irlandczyk zdecydował wziąć udział w Elimination Chamber.

Backstage. Wygląda na to, że ostatnia porażka nie złamała ducha Shorty’ego. Sheamus zbyt długo go obrażał. Nie zamierza pozwolić mu wygrać również na poziomie psychicznym. Crews prosi, żeby skończył z tą pokrzepiającą gadką. Niech Shorty załatwia sprawy po swojemu i pozwoli Apollo działać według własnego uznania.

Carmella vs. Naomi o miano pretendentki
Zwyciężczyni – Naomi

Goldberg wchodzi do ringu i bierze do ręki mikrofon. Ostatnio nie mógł się wypowiedzieć w sposób jaki chciał, więc teraz skorzysta z okazji i… Przerywa mu pojawienie się motywu Firefly Fun House. Wyatt próbuje zagaić rozmowę mówiąc o swoim upiornym przedszkolu. Bill nie zamierza słuchać tego steku bzdur. Bray nie daje za wygraną. Chce, żeby Goldberg poznał chociaż jego przyjaciół. Na ekranie po kolei pojawiają się pacynki. W końcu pozostaje tylko jeden kumpel Wyatta. Ten najpotężniejszy. Na arenie gasną światła, a kiedy wracają Fiend stoi za Billem. Goldberg, przeczuwając to, obraca się powoli i czeka na ruch przeciwnika. Kiedy oponent rusza do przodu, Bill momentalnie rzuca się w jego stronę wykonując Spear. Demon upada. Chwilę później gasną światła, a Fiend znika.