ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 18.10.2019

Co ciekawego przygotował dla nas Bruce Prichard?

Galę otwiera walka o pas mistrza Interkontynentalnego.
Roman Reigns vs Shinsuke Nakamura (c) o tytuł mistrza IC
Japończyk pojawia się w towarzystwie swojego nowego przyjaciela – Sami’ego Zayna. Kanadyjczyk dwukrotnie pomaga koledze w trakcie walki, ale nie przekracza przepisów i starcie trwa dalej.
Roman przygotowuje się do wykonanie Speara i przejęcia pasa mistrzowskiego. Za jego plecami pojawia się Corbin i uderza go berłem.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Roman Reigns, ale panującym mistrzem pozostaje Shinsuke Nakamura
Corbin i Nakamura wyżywają się na Romanie. Z pomocą Big Dogowi przychodzi Daniel Bryan. Udaje mu się wyrzucić z ringu Shinsuke i Barona. Zaynowi udaje się przytrzymać Daniela w miejscu na tyle długo, żeby Nakamura zdążył się pozbierać i wymierzyć Bryanowi nokautujący cios.

Backstage. New Day i Heavy Machinery wezmą udział w wielkim starciu tag teamów na Crown Jewel. Dzisiaj staną po tej samej stronie ringu w 8-man tag team matchu. Z tej okazji Otis od rana krząta się w kuchni, żeby przygotować coś pysznego dla Kingstona i spółki. New Day nie są głodni. Cóż…będzie więcej dla kucharza.

Backstage. Dziennikarka pyta Corbina o jego bezpardonowy atak na Romana. Baron z uśmiechem odchodzi w bliżej nieokreślonym kierunku.

Shorty Gable vs Curtis Axel
Zwycięzca – Shorty Gable
Gable ma twardą skórą i dystans do siebie. Ma dość walczenia z ludźmi takimi jak Corbin. Uważa, że jego pseudonim jest zbyt długi. Od dzisiaj będzie znany jako „Shorty G”.

Łączymy się z Hoganem przez Skype. Ze względu na problemy Rollinsa legenda będzie zmuszona odebrać mu tytuł kapitana swojej ekipy. Hulk jest zainteresowany dodaniem do swojej drużyny Ali’ego i Shorty’ego. Który z nich trafi do składu Hulkstera? Pod koniec dzisiejszego epizodu SmackDown poznamy nazwisko nowego lidera drużyny Hogana.

New Day (Woods & Big E) & Heavy Machinery vs Robert Roode & Dolph Ziggler & Revival
Zwycięzcy – New Day & Heavy Machinery

Backstage. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Bryan i Reigns zmierzą się dziś z Corbinem i Nakamurą. Co na ten temat myśli Daniel? Nie obchodzą go wojenki na social media. Nie interesuje go kto został wybrany z jakim numerem. Ważne jest to, że Bryan stoczy dziś swoją pierwszą walkę na Friday Night SmackDown. Razem z Romanem pokażą rywalom gdzie jest ich miejsce.

MizTV. Gośćmi Mizanina będą Sasha Banks i Bayley. Pierwsze i najważniejsze pytanie – dlaczego?! Mistrzyni uważa, że nie musi się tłumaczyć przed prowadzącym jakieś mierne talkshow. Miz próbuje podpuścić rozmówczynię. Będzie typem czempiona, który się nie odzywa? Może od razu zmieni imię na „Brock Lesnar”? Sasha będzie od dzisiaj jej Heymanem? Bayley nie wytrzymuje. To nie jest kwestia dumy, pychy czy niskiego poczucia własnej wartości. Przez tyle lat próbowała świecić przykładem. Zawsze stawiała pragnienia i oczekiwania innych ludzi przed swoimi. Przytulała, rozdawała bandany i sprawiała, że dzieci się uśmiechały. Kiedy na Hell in a Cell straciła pas, nikt nie stanął po jej stronie. Jej „fani” odwrócili się od niej. Wyrzucili jak zużytą zabawkę. Od teraz będzie stawiała swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Wszystkie zawodniczki na SD są leniwe. Nie mają tej pasji i siły, jaką posiada Bayley. Chcecie motywacji i dobrej energii? Nie ma czegoś takiego. Życie jest trudne, pełne cierpienia i smutku.
Pojawienie się Nikki Cross przerywa ten monolog. Obiecuje, że po tym jak zdobędzie tytuł pretendenta, mocno przytuli Bayley. Dołącza do niej Dana, która również z przyjemnością przejęłaby obowiązki mistrzyni.

Dana Brooke vs Nikki Cross vs Lacey Evans vs Carmella vs Mandy Rose vs Sonya Deville o tytuł pretendentki
Zwyciężczyni – Nikki Cross

Walka Fienda z Rollinsem w Arabii Saudyjskiej zyskała kolejną stypulację. Sędzia nie będzie mógł jej przerwać, nawet jeśli będzie w ten sposób ratował życia jednego z zawodników.

Gulak przygotował specjalną prezentację, która ma pomóc Strowmanowi pokonać Fury’ego. Braun nie jest zainteresowany.
Drew Gulak vs Braun Strowman
Zwycięzca – Braun Strowman

Nowym kapitanem zespołu Hogana został Roman Reigns! Shorty G i Ali również dołączają do drużyny co oznacza, że Hulk skompletował już swoją ekipę.
Daniel Bryan & Roman Reigns vs King Corbin & Shinsuke Nakamura
Reigns eliminuje Corbina…
https://twitter.com/WWE/status/1185374403757920257
…a Bryan przypina Nakamurę! Daniel właśnie pokonał mistrza IC.
Zwycięzcy – Daniel Bryan & Roman Reigns

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552