ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Friday Night SmackDown 17.01.2020

Ostatnio media obiegła następująca informacja – Kane powraca na najbliższym SmackDown. Sprawdźmy to!

Nie musimy długo czekać na odpowiedź. WWE nie bawiło się naszymi uczuciami i dotrzymało słowa – Wielka Czerwona Maszyna otwiera dzisiejszy epizod SmackDown. Kane skupia się na zbliżającym się Royal Rumble. Bardzo lubi to wydarzenie. W szczególności tytułowe starcie. Jest autorem jednego z rekordów. Demon napawał się cierpieniem i rozpaczą każdego z eliminowanych zawodników. Widział gasnąca w ich oczach nadzieję, którą w niektórych przykładkach zastępowało szaleństwo.
Na titantronie pojawia się logo Firefly Fun House. Wyatt informuje nas, żeby Rambling Rabbit został opatrzony i aktualnie odzyskuje siły.


Bray uważa, że słowa, które wypowiedział Kane są obraźliwe i złe. Chce, żeby demon z piekła rodem przeprosił. Wyatt pamięta co zrobił zamaskowany oprawca. Znajduje się on nawet na „ścianie”! To znaczy, że Fiend również ma go na swojej liście. Przebitki z rywalizacji Braya i Kane’a, w tym z Infertno Matchu. Szkoda, że Kane tak się zachował. Fiend nie zapomina.
Gasną światła. Kane staje przed ringiem, a w kwadratowym pierścieniu pojawia się dziura, przez którą na arenę odstał się Wyatt. Wielki Czerwony Potwór obraca się z uśmiechem i mikrofonem w ręku. Spodziewał się, iż Fiend pojawi się wcześniej. Bryan atakuje rywala!


Fiend ucieka z powrotem do piekła. Danielowi udaje się wyrwać rywalowi kilka włosów.

Backstage. Bryan i Kane kłócą się na korytarzu. Daniel zostaje porwany przez dziennikarkę. Pretendent uważa, że rozgryzł Fienda. Zmusi go, żeby walczył dłużej niż kilka chwil bez ucieczki. Bryan ma plan. Chce dodać do tego starcia stypulację. Od teraz ma to być Strap Match!

John Morrison vs. Big E
Dużo rozmawiania i przeszkadzania. Kingston i Miz prowadzili własną rozgrywkę poza bezpiecznymi linami ringu.
Zwycięzcy – John Morrison

Backstage. Roman zmierzy się dziś z Roode’m. Zwycięzca tego starcia będzie mógł wybrać stypulacje walki Reigns podczas Royal Rumble (jeśli Bobby wygra, to wybór podejmie Corbin). Roman nie jest zestresowany. Wie, że Usos, którzy stoją obok niego, będą także razem z nim na arenie.

Revival vs. The Usos
Zwycięzcy – The Usos

Backstage. Sonya prosi Mandy, żeby ta załatwiła jej towarzystwo Otisa podczas jej dzisiejszej walki. Rose nie wie czy członek Heavy Machinery się na to zgodzi. Deville zapewnia ją, że tak. Nie odmówi Rose niczego, a na pewno nie pomocy w tak prostej sprawie. Przyjaciółki milkną. Na drugim końcu korytarza dzieją się ciekawe rzeczy. Evans walczy z Bayley i Banks. W dodatku Lacey wygrywa.

Pokój szpitalny. Bayley i Banks odpoczywają po bijatyce z Lacey. Sasha nie wygląda najlepiej. Mistrzyni odgraża się Evans. Zapewnia przyjaciółkę, że jeśli dostanie napastniczkę w swoje ręce, to połamie jej wszystkie kości. Pojawia się jeden z oficjeli WWE. Banks, która miała dzisiaj zmierzyć się Lacey, nie będzie w stanie wypełnić tego zobowiązania. Walka została jednak zapowiedziana. Mistrzyni zajmie miejsce Sashy.

Bayley vs. Lacey Evans
Bayley dominuje przez większość walki. Evans wyprowadza jeden potężny sierpowy. To załatwia sprawę.
Zwyciężczyni – Lacey Evans

Backstage. Shorty G omawia powrót Sheamusa. Irlandczyk wybrał go na swoją pierwszą ofiarę. Shorty uważa, że to pokazuje kompleksy i inne wewnętrze problemy powracającego. G od jakiegoś czasu stara się znaleźć sposób na czerpanie siły ze swoich niedoskonałości. Jeśli Sheamus pragnie, żeby Shorty udzielił mu lekcji, to z chęcią to uczyni. Pojawia się Irlandczyk. Najpierw udaje, że nie widzi Shorty’ego (wracamy do żartów z wzrostu). Kiedy znajduje, stojącego przed nim, przeciwnika, skupia się na zniszczeniu go w słownej szermierce. Shorty rzuca się na rywala.

Backstage. Braun Strowman weźmie udział w Royal Rumble matchu. Jeśli chodzi o jego walkę z Nakamurą o tytuł mistrza IC, to nie ma preferencji co do daty. Może wejść z Japończykiem do ringu kiedy ten będzie sobie tego życzył. Nawet dzisiaj.

W ringu czeka na nas Elias. Przygotował piosenkę, która wymaga udziału publiczności. Drifter będzie grał, fani pomogą klaszcząc i w ten sposób stworzymy arcydzieło. Chyba, że ktoś nam przeszkodzi. Na przykład Zayn, Cesaro i Nakamura. Sami wypluwa mnóstwo słów, mnóstwo z nich zupełnie niepotrzebnych. W telegraficznym skrócie – nikt nie będzie im mówił co i kiedy mają robić. Shinsuke będzie bronił swojego pasa kiedy uzna to za stosowne. Kanadyjczyk oddaje głos Gitarzyście. Ten przyznaje, że w czasie niekończącej się przemowy Zayna, zdążył skomponować piosenkę. Nosi tytuł „Zamknij się Zayn”. Sami jest wściekły. Wysyła Cesaro i Nakamurę, żeby nauczyli Eliasa szacunku. Z pomocą muzykowi przychodzi Strowman, który wyrzuca wszystkich oponentów z ringu.

Klip poświęcony pamięci Rocky’ego Johnsona.

Sonya Deville vs. Alexa Bliss
Otis, Tucker i Rose stoją w narożniku Deville. Mandy próbuje pomóc przyjaciółce, ale zostaje wyrzucona z ringu. Łapie ją Otis.


Sonya staje w miejscu nie mogąc oderwać wzroku od tego obrazka. Tę chwilę nieuwagi wykorzystuje Bliss.
Zwyciężczyni – Alexa Bliss

Backstage. Roode rozgrzewa się przed walką wieczoru. Corbin i Ziggler przyszli go zmotywować. Król obiecuje, że jeśli Robert zwycięży, to wybierze taką stypulację, która sprawi, że Big Dog pokłoni się przed jego majestatem.

Robert Roode vs Roman Reings Tables Match zwycięzca wybierze stypulacje walki Corbina z Reignsem
Roode zyskuje przewagę, a na arenie pojawia się Król.
Corbin i Ziggler pomagają Roode’owi. Przygotowują się do wykończenia Reignsa, kiedy na arenie pojawiają się Usos. Bracia nokautują Roberta i Dolpha. Przeganiają też Króla.


Zwycięzca – Roman Reigns
Royal Rumble odbędzie się na stadionie baseballowym. Reigns zamierza wykorzystać ten wielki obiekt w całości. Roman zmierzy się z Corbinem w Falls Count Anywhere Matchu.

Walki dodane/zmodyfikowane/potwierdzone po dzisiejszym odcinku SmackDown:
The Fiend (c) vs Daniel Bryan o tytuł mistrza Universal w Strap Matchu
Lacey Evans vs Bayley (c) o tytuł mistrzyni kobiet
Sheamus vs Shorty G
Roman Reigns vs King Corbin w Falls Count Anywhere Matchu

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552